nasiona marihuany

[35] - Frisian, Warr, Early Skunk, Super Royal, Swiss Sativa, Easy Sativa, Monk. Przygoda 2015.

Wyszukiwarka Forumowa:

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
Spot nr 7 został anulowany. Przyczyną tego jest fakt, że w trakcie kopania dołków odkryłem, że ziemia w dołkach jest KUPNA. Ktoś KIEDYŚ tam już sadził. Łatwo glinę od czarnej ziemi kupnej odróżnić i do tego spulchnioną.

Planowałem spot nr 10 zatem on zajmie miejsce nr 7.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Krym™;1374567 napisał:
Lecisz ładnie ,, podoba sie ,, od poczatku ;)

Mnie takze:) fajnie tak jak byc powinno i oby tak zostalo.
 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
Panowie outdoor to wojna.

Spot nr2 spustoszony przez dzika. Dołki wygrzebane 3 monki poszły się ebać. Jednak były duże i jest szansa 90% ze przetrwają. Co do dzika to czeka go spotkanie z ostrą amunicją. Nie mogę spota zabezpieczyć, a siateczki i tak gówno dadzą bo wykopał całą ziemię z dołka więc był to silny dorosły dzik.
Ogólnie straty małe do odratowania ale dobrze, że w porę się pojawiłem.

Spot 6 będzie w tym tygodniu odpalony. Spot 7,8,9 to czekam na ukorzenienie się klonów.

Międzyczasie odpaliłem spota nr 5. Poszły tam 3 OG Kush Outdoor. Zobaczymy co z tego będzie.
Foty:




 
Ostatnia edycja:

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Troszczysz sie o panienki widze <lol> Ten Slimakol czy co tam masz radziłbym Ci sypac nie w około planta tylko gdzies dalej. Te granulki to wabik na te sliskie sk***ysyny, rozrzucając wokol roslinki zapraszasz je. Lepiej wysyp w około spota. odrazu zamaskujesz dołek przy okazji, nie ma co mowic te niebieskie kuleczki rzucają sie w oczy <peace>
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
szuja, slimakol zdala od planta, zakwasza glebe...
 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
szuja, slimakol zdala od planta, zakwasza glebe...

Za tydzień i tak wszystkie będą podsypane dolomitem. Jednak masz rację co do slimakolu będę jutro to pozbieram bo nie przysypywałem tego ziemią :) sam teraz dojrzałem, że przesadziłem z nim.

Co do kwasowości to woda deszczówka ledwo PH 4, woda ze studni ph 6-7.
 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
Spot 6 i 7 odpalony. Fotry niebawem. Łącznie 10 roślin po 50l. :)
 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
Wszystkie dołki po 50l na zdjęciach poniżej. Łącznie 10 roślin.
Dalej w planach spot 8 i 9 po 4 rośliny po 50l. Wszystkie spoty (jakie mam) sporo oddalone od siebie. Bez transportu samochodem się nie obejdzie.
Na sam koniec idzie kolejna partia 10 Frisianów i 10 Durbanów. Jeszcze decyzja nie podjęta na ile spotów to podzielę. Więc będzie z 11 - 12 spotów. Do końca maja z robotą się nie wyrobię.

Spot nr 6
4 x Grapefruit Outdoor


Spot nr 7
Frisian (klon)


War - kwitnie przy oświetleniu 16/8 też mi sezonówka (klon)


Monk - damka (klon)


Super Royal (klon) ładnie rośnie


Shaman


Shaman
 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
Powstały 3 nowe spoty. Łącznie na 22 roślinki. Śmigłowcem dowozić ziemię będę chyba.
Numerowania już nie ogarniam. Następny UP jak posadzę już wszystko
 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
że dronem ? :)
czekamy na te Shamany !

Dronem powiadasz. To maszyna musiała by być potężna by po 20kg dźwigać.

Spoty gotowe, dołki gotowe. Sadzonki gotowe. Maszyna transportowa uległa uszkodzeniu i jest w trakcie napraw. Następny up z fotami 22 sadzonek Frisiany Durbany i Early Skunki już na spocie. Następnie jeszcze 12 sadzonek klonów.
 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
Spot nr 8 Frisiany i Durbany



Spot nr 9 Frisiany i Durbany



Spot nr 10 Frisiany Durbany i Early Skunk


---------- Post Zaktualizowany 13:12 ---------- Data pierwszego postu 10:08 ----------

Spot nr 11 odmiany to mix klonów Monk Warr i Super Royal


Spot nr 12 odmiany mix klonów



Przewiduje jeszcze 2 - 3 spoty
 

czarnyzdzisiek

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2014
Postów
46
Buchów
2
Nie no ostry wariat z ciebie, naprawdę podziwiam chęci do noszenia sprzętu na tyle miejsc. Bardzo mnie ciekawi jak ty to ogarniasz jeżeli chdozi o podlewanie i oprysk, gdyż normlanie np ja mam 2 większe spoty no i wiadomo na miejscu 2 konwy i 1 opryskiwiacz, a ty co wszędzie pochowane dzięsiątki sprzętu? Czy nosisz od jednego do drugiego?Albo może jak niektóży część ogarniasz a reszta niech rośnie z tego co im natura da?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół