nasiona marihuany

Triton seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Cześć.
Zakładam ten temat bo wujek google nawet nie pomógł. Mianowicie szukam informacji na temat Triton seeds, fakt że chce niedługo zamówić kilka pestek od nich jeszcze bardziej mnie nakręcił żeby sie coś o tym dowiedzieć.
Pamiętam że ktoś kiedyś na forum pisał na ten temat, a mianowicie że Triton dostaje zamówienia od większych firm takich jak np. Dutch Passion. Wszelkie info jeśli ktoś posiada niech pisze
Jeśli niechcący nie zauważyłem takiego lub podobnego tematu to przepraszam.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
to podwykonawca jak byłem na spannabisie w barcelonie to spotkałem go na stoisku z chłopakami od norden seed (pozdro dla seby z ns). na icmagu jest pod innym nikiem aktywny, wiem że próbuje z własną farmą. Całkiem spoko strainy, kilka razy miałem kulki i jest więcej niż ok. Na spotach auto w afghan i auto critical plus szczerze to zachowują się jak półautomaty rosną znacznie większe niż w opisie, przynajmniej pod słońcem. Nie wypuszczają zbyt wiele odmian ale przykładają się do roboty.
 

Obywatel Pacanowa

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2013
Postów
262
Buchów
2
Za dwa tygodnie puszczam Auto AK CBD i Auto White Afghan od Tritona, to będzie można oglądać w fotorelce. Ogólnie kiedyś był częściej wybierany niż teraz, ale kojarzy się z solidnością.
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
U mnie często nadal gości jeden box na auto critical + i dla porównania miałem z dinafem critical + w automacie i wyszedł bardzo blado przy tych od triton. Wersja od tritona była 2x większa co widać było w słoikach XD i znacznie lepiej się je obierało kilka liści przy topach i po sprawie a od dinafem topy luźne i sporo podwiniętych liści w topach.
Czy to jest nowość Auto white kush? jak patrzę na rodziców to może być ciekawe ale wolałbym poczekać na kogoś kto to miał heheh
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Auto white kush?
nowość nikt tego jeszcze nie ma byłbyś pierwszym. Critical / WW / Hindu Kush / M. Kush plonowo musi być ok.

Mnie raczej zastanawia czy nie będzie łapać pleśni kiedy rodzice słyną raczej ze zbitych kwiatostanów co na zewnątrz nie jest takie znowu pożądane.
 

jolero88

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2014
Postów
194
Buchów
440
Witam. Miał ktoś może ak47 xxl od tritona? Zastanawiam się nad tym akaczem, głównie interesuje mnie plon
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Jeśli ktoś może sobie pozwolić wywalić tyle kabony na pestki. Ja Ak47 xxl mogę od siebie polecić, wyrabia się na out.
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Topy dosyć zbite więc nie czekałem tylko stosowałem systematyczny oprysk przeciwko grzybom. Nie jest wysoka wszystkie miały około metra, duże ciemno zielone wąskie liście i słodki zapach. Idzie w pień tj. top prowadzący to jakieś 70% masy kwiatów z planta, boczne odrosty znacznie mniejsze ale może dlatego, że gęste nasadzenie. Doszły na początku października ale plonu nie ważyłem co najwyżej na słoiki mogę ci powiedzieć :D. Z jednego planta 2-3 litry dobrze ostrzyżonych delicji. Moc bez porównania do AK w automacie, jeden lolek z pewnością rozkołysze kilka zaprawionych w temacie osób.
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Trochę odkop, ale myślę, że warto. Jak tam działał ktoś coś z czymś od tego pana?
Ja się skusiłem na Wild Purple Maroca, w ofercie co prawda już go nie widzę, ale był na prawdę WILD, krzok grubo ponad 3m, ładna choineczka, wolno ją puściłem, na wegu od początku zapie****ał zdrowo, puszyte topki, dlugieee boczne odrosty, nic nie pleśnial, jaranka trochę wyszło, rósł w dość ciemnym miejscu przez co nie pokazał pazura na pewno. O jaraniu nic nie napiszę, bo pomieszalem podczas suszenia.
Mimo, że krzak ciekawy to drugi raz bym nie posadził ze względu na jego rozmiary, nie proporcjonalne do plonu.
Ktoś coś poleci? Opisy z f2seeds odnoszą się do naszego klimatu?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół