nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Zakładam ten temat żeby ludzie mogli tu wpisywać swoje spostrzeżenia, refleksje, smutki i radości związane z tegorocznym outdoorem i wrzucać zdjęcia tego co zastali w drodze na spoty, na spotach lub w ich okolicy. I tak dalej...

Proszę tutaj nie zadawać pytań, ten wątek nie do tego służy.
 
Ostatnia edycja:

Obywatel Pacanowa

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2013
Postów
262
Buchów
2
Idę przygotowywać spota a tu 5 saren i w oddali biega dzik, jeszcze zasrane wszystko przez te zwierzynę. Zero kult***y, nawet po sobie nie posprząta, a już czekam jak będzie chciała się na wyzerke wpieprzyc na krzywy ryj i plantami dzielić no...
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
A mnie wk***ia fakt,ze zawsze gdy sie poszukuje miejscowki to nie ma chu*a,ze nie spotkasz czlowieka.
Nawet na wypizdowiach tego pelno,zwierzyna to normalna rzecz...
Tym razem jednak mam najlepsze kampy na spoty :)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
ja w tym roku znowu wracam zwlaszcza ze tamten był bardzo pechowy ale duzo mojej głupoty sadzenie w sierpniu
(bylem za granicą i chcialem zobaczyc czy cos jeszcze wyjdzie) + hu**wy spot hu**wy foliak hujowe warunki a co najgorsze hu**wy przypał. Teraz juz ruszylem na powaznie. Wykopalem juz 4 dołki po 15l kazdy na początek wezme chyba NL od RQS planuje co miesiąs dosadzac po 4 szt. Jaram sie jak dziecko nowa miejscówa warunki konkretne bedą miały. Tylko tak trzeba jeszcze poczekac :/

A co do spota znalazłem po pijaku :D wlazłem w krzaki usiadlem i wkrecilem sobie cos zeby przyjsc na drugi dzien :D fakt poszedłem tylko nie wiedzialem po co mam tam isc ale przy grobszych przemysleniach wyszlo ze za***isty spot ukryty na pełnym słońcu miedzy chwastami
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Idę sobie idę na spota z krzaków jakieś ptactwo się wy***uje osrane ja tez się przestraszyłem bo troszkę ich było heh
Wbijam na spota maskować go widzę typu idzie z psem na spacer jakieś 400m odemnie kucnelem szluga odpaliłem i sobie pomyślałem ku**a niema kiedy z psem na spacer chodzić..
Poczekałem poszedł sobie wstałem robię dalej spota ciągnę jakieś kolczaste krzewy i bum w palca się w***ała jakaś igiełka palec mi spuchł i mnie bolał przez 3 dni co tam trzeba się poświecić, kopie dołek a spot na starych torach które nie są używane pełno kamieni ciężko kopać ale kopie umordowany po 20 min wykopałem 2 dołki o głębokości 20cm.
W drodze powrotnej z krzaków wy***uje mi 4 sarny trzeba siateczkę zamontować w połowie powrotnej drogi deszcz zaczął padać to trzeba było przyspieszyć tempo po drodze na błocie prawie glebę ***nąłem ale co tam trzeba się poświecić żeby coś zebrać
 

pchełcia

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2011
Postów
150
Buchów
0
Pamietajcie ze to my jestesmy w domu zwierzat a nie odwrotnie.
One byly tam dlugo przed nami.
Ludzie sa wszedzie i nie pozbedziemy sie ich, trzeba miec tak zamaskowanego spota zeby nikt nie dostrzegl nas i roslin:)
Ja przekopywalem dolki a ok szesciu metrow ode mnie jechal chlop koniem z wozem, usiadlem poczekalem i dzialalem dalej:D
 

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
Idę sobie idę na spota z krzaków jakieś ptactwo się wy***uje osrane ja tez się przestraszyłem bo troszkę ich było heh
Wbijam na spota maskować go widzę typu idzie z psem na spacer jakieś 400m odemnie kucnelem szluga odpaliłem i sobie pomyślałem ku**a niema kiedy z psem na spacer chodzić..
Poczekałem poszedł sobie wstałem robię dalej spota ciągnę jakieś kolczaste krzewy i bum w palca się w***ała jakaś igiełka palec mi spuchł i mnie bolał przez 3 dni co tam trzeba się poświecić, kopie dołek a spot na starych torach które nie są używane pełno kamieni ciężko kopać ale kopie umordowany po 20 min wykopałem 2 dołki o głębokości 20cm.
W drodze powrotnej z krzaków wy***uje mi 4 sarny trzeba siateczkę zamontować w połowie powrotnej drogi deszcz zaczął padać to trzeba było przyspieszyć tempo po drodze na błocie prawie glebę ***nąłem ale co tam trzeba się poświecić żeby coś zebrać


Ludzie których spotykasz mogą być zbieraczami zrzutów poroża jelena. Takie poroże jest łakomym kąskiem dla wielu ludzi, wartość owego znaleziska może sięgać kilkuset złotych. Jelenie zaczynają gubić poroże pod koniec stycznia, wiec w okresach od 20 stycznia do końca marca takich osób kręcących się po lasach, łąkach, polach,polanach i wszelkich miejscach pobytu jeleni ( czyli i nasze spoty) jest sporo. Niestety zgrywa się to z porami prac na spotach.W mojej okolicy jest to dość powszechna praktyka. Takich zbieraczy z reguły można spotkać w godzinach od świtu do południa. Proponuje chodzić na spot w godzinach wieczornych, kto bedzie o 17 latał po takich miejscach żeby coś znaleźć.
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
mówisz poroża jelenia? Mam takie coś kiedyś jak byłem mały jechałem rowerami z starym przez pola leżał jeleń już nie żył i mój stary mu wyrwał takie jedno poroże co na głowie ma żeby zrobić ozdobę na ścianę ale nie wykorzystał tego i do tej pory leży to na strychu później cyknę zdjęcie, komu takie coś mogę sprzedać jak mówisz kilkaset złotych??
 

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
mówisz poroża jelenia? Mam takie coś kiedyś jak byłem mały jechałem rowerami z starym przeyz pola leżał jeleń już nie żył i mój stary mu wyrwał takie jedno poroże co na głowie ma żeby zrobić ozdobę na ścianę ale nie wykorzystał tego i do tej pory leży to na strychu później cyknę zdjęcie, komu takie coś mogę sprzedać jak mówisz kilkaset złotych??


I tu widzisz gdyby ojciec odciął głowę z porożem była by to cena 2 do 3 razy większa jednak zrzut to same rogi bez głowy i tego więcej osób szuka. Wszystko zależy od poroża ( wielkości, jakości, barwy,grubości,ilości,, rozgalezień" wagi.) też jestem posiadaczem jednego kompletu. Nawiasem nie wycenie Ci tego ale wiem że to jest cenne. Skupem czegoś takiego zajmują się różni ludzie jednak jak to w skupie cena mała, ale kolekcjonerzy ( myśliwi, leśnicy)potrafią płacić dużo.
 

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
Ja jak ostatnio szedłem szukać spota to znalazłem jakieś "opuszczone" miasteczko ale po jakiś czasie okazało się ze jest to melina jakiś meneli i cpunow a miejsce idealne się wydawało ;/
 
M

Mielny

Guest
A ja lazilem po lasach itd i chu*a znalazlem, przy powrocie do domu lunelo z nieba to postanowilem sie schowac obok pobliskiego bagna -a tu spocik miodzio lodzio :D
 

HaszLov

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2014
Postów
460
Buchów
2
Moje historia zaczyna się ... pewnego słonecznego dnia idę z kumplem , eee nie no nie chce nam się wyjść z buta do dziś .
Spoty zeszło roczne ot tyle mojej opowieści .

Jednego z aktualnych spotów znaleźliśmy tak że byliśmy rowerami na piwie i joinciku przy mostku z drewna takim .
Siedzimy , spytałem kumpla ( jego wieśomiasto ) Ty , te krzaki tam wyglądają ładnie a on na to że będzie git . I już :)

Co z tego wynika ?

Miej wy***ane a będzie Ci dane :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja tak Sobie biegam po lasach, bagnach już z trzeci tydzień. Niby znalazłem kilka miejsc na spoty. Ale jak to z outdoorem, niby pewny a potem niespodzianka. Tym bardziej, że to będzie mój pierwszy out. Był już in, ale ze stresem nie wytrzymałem :D Out ma dać lepszy sen, ale zwierzyna mi spać nie da i potencjalni złodzieje. Już pomijam Panów ze smutnymi minami (myślę że ze spota ucieknę, z in'em byłoby gorzej) :D


To chyba w złą stronę poszedłeś. Mnie tam zawsze out przyprawiał o paranoje i stresy.
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Idę przygotowywać spota a tu 5 saren i w oddali biega dzik, jeszcze zasrane wszystko przez te zwierzynę. Zero kult***y, nawet po sobie nie posprząta, a już czekam jak będzie chciała się na wyzerke wpieprzyc na krzywy ryj i plantami dzielić no...

Zagrab , wykop dołek , wrzuć tam odchody , zasyp ziemią i piękne planty


Moje spostrzeżenie jakie mam to , że w trzcinach ślimaki nie przebywają . W porównaniu do łąk czy nieużytków
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół