nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Merybies

Active member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
44
Buchów
0
IMG_20200330_091403.jpg


I tak wygląda jedna z miejscówek na razie dostarczyłam większość klamotów i przerwa dziś bo jest zamieć śnieżna
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Jeszcze kilka dni, na przyszły weekend będzie sprzyjająca aura do wypadów w teren :)
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Gdyby jeden z***... seedshop nie dał dupy, to też miałbym 2 rośliny w podobnej fazie wzrostu. Byłyby to matki klonów, które wysadziłbym by na out. Ale niestety musiałem zmienić plany. [MENTION=92938]Merybies[/MENTION] w tym temacie nie zadajemy pytań.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
To się nie spiesz, posadz za miesiąc, wysadzisz na out 10-15 maj i będzie dobrze.
 

Zapominam

Member
Rejestracja
Mar 23, 2020
Postów
13
Buchów
5
A do tego czasu przygotuj sobie spoty, wykop dołki ogarnij środek na ślimaki, jakieś osłonki na roślinki a nasiona na pierwszy out polecam z otwartej pestki. Dużo i tanio.
 
U

Usunięty 59382

Guest
No taaa :) gotówkę próbują wycofać za wszelką cenę do tego swiniaka już nie możesz mieć...niedlugo kur też trzeba będzie się pozbyć bo swojskie jajka szkodzą!warzywa i owoce niech zakaza jeszcze sadzic :) jeszcze podatek od oddychania :) już naloty samolotów co zarzucają nam świństwo to w nocy robią haha ana sam koniec to Chiny będą nami rządzić :) pogoda po***ana a gdzie zimy i lata nie ma hahaha
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Ostatnio byłem pare razy w poszukiwaniu spota na moj drugi outdoor (pierwszy w tamtym roku byl w polowie udany bo udalo sie zebrac tylko 3 autosy ktore wypalilem mokre potem żałowałem w ch*j) a easy sativy musialem scinac w 2 tyg flo niestety przypał ale w 2020 powracam i mam nadzieje ze sie uda. Powracajac.. znalazlem fajne miejsce krzaki jezyny itd. juz mysle sobie za***iste miejsce a tu nagle jak na złość niedaleko ktoś ze ognisko przygotował.. mówie ch*j innym razem może sie uda, jade jade jakies 2 dni temu i natrafiam na kozacką miejscówketeren podmokły dużo nawłoci i obok trzciny do 2 metrów, mówie to jest to ! Ale poszedłem obczaić teren wokoło a tu nagle kolejne ognisko sobie ktoś rozlozyl normalnie ławeczki nawet huśtawka z opony xD Wk***iłem sie jakieś złe fatum.. Mam zamiar jeszcze raz polecieć na wyprawkę jak już będzie cieplej i nie będzie tak wiało bo rowerem pod wiatr strasznie ciężko :c
 

Zapominam

Member
Rejestracja
Mar 23, 2020
Postów
13
Buchów
5
No taaa :) gotówkę próbują wycofać za wszelką cenę do tego swiniaka już nie możesz mieć...niedlugo kur też trzeba będzie się pozbyć bo swojskie jajka szkodzą!warzywa i owoce niech zakaza jeszcze sadzic :) jeszcze podatek od oddychania :) już naloty samolotów co zarzucają nam świństwo to w nocy robią haha ana sam koniec to Chiny będą nami rządzić :) pogoda po***ana a gdzie zimy i lata nie ma hahaha

Wtedy to nie pierdniemy, pokazowo paru krytykujących władzę odetną od środków do życia i z dnia na dzień obudzimy w się w dyktaturze. Kaczystowsko żydowskiej dyktaturze.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Sprawdziłem aresnał w klaserze

już nie mogę się doczekać, kiedy wyruszę :)

Na zdjęciu od lewej mamy:
5x Fast Blue Caramel - semiauto
1x Critical+ 2.0 - auto
5x Fast OG Kush - semiauto
14x Duckfoot - auto
4x ak47 - auto
3x Girls Scout Cookies - auto
 
Ostatnia edycja:

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Ostatnio wszyscy tylko fasty i semiauto, a gdzie sie podziały pełne sezony co trzeba wykopywać w pazdzierniku spod śniegu :).
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ja po zeszłym roku mam dość :D Chociaż na palonko nie mam co narzekać :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół