nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Dzis lece sie przejsc, u mnie tez wiało ostro. Mam nadzieje ze cale, chociaz za tydzien i tak kosa wszystkiego <wodna>
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Masakra jak się pogoda ***ie takie spadki temperatury że masakra plecha się pokaZuje masakra a u was
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
U mnie 3/4 ścięte w sobotę. Kilka sztuk mogłoby postać jesCze tydzień dwa, ale pogoda przekonała mnie do cięcia.
3 sztuki zostawione „na pstwe losu” , w czwartek okaże się czy było to dobre posunięcie .
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
A umnie juz wszystko skoszone i sie nie martwie o pogode :smokee:
Bebook Special 3 tyg przed kosą




Tez Bebooki w dniu kosy w innym miejscu


 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Zeby kleszcz sie wbił w spodnie dresowe, tego jeszcze nie bylo :smokee:
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Patrzę rano na termometr -2, wyglądam przez okno i wszędzie szron ;/ pojechałem szybko na miejscowe przed pracą a tam shishkaberry powalona od wichury i cała oszroniona ;/ mam nadzieję że woda w łodygach nie zamarzla bo brakuje jej dwóch tygodni ;/
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Uważajcie na złodziei !
Wpadli mi na miejscówkę , ukradli co się tylko dało .
Na szczęście większość zabrałem już wcześniej.
A potrujcie się wy k***y *****e ! :pr:
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
"To juz.jest koniec i nie ma juz nic" pole jest czyste mozemy PIĆ! Tym oto zdaniem moge sie pochwalić szczęśliwie zakończonym sezonem 2018. Właśnie skonczylem szóste 4dniowe trymowanie. Wszystko sie suszy wyniki niebawem :) Pozdro i farta wszystkim którzy dalej na polu walki.

Jakiś mały totaj ruch :D:D:D Czyżby wszyscy zapracowani? ;)
 
Ostatnia edycja:

bler

New member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
1
Buchów
0
Mam nadzieję że karma wraca i wszystkim złodziejom zioło w gardle stanie :pl:
10 gotowych krzaczków ścięte równo z ziemia ehh.
Zostało tyle co na otarcie łez
:pl:
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Sezon dobiega ku końcowi !
Dla jednych lepszy dla jednych gorszy. Ale co tam ! Ten rok dla każdego powinien być dobry.
Dobra pogoda dobry plon.
Dobry plon jezcze lepsze zadowolenie!
Nie wiem jak wasze odczucia ale moje najlepsze w życiu.
Pozdro i widzimy się za rok !?
Oby i ten okazał się znakomity. A tymczasem zapadam w sen zimowy !
Paa misiaczki


edit.
Dajcie info, tak już na sam koniec jakie odmiany wedlug Was są warte zobaczenia, tak na sto pro .
I nie pisać mi tu ze GSS, bo WIEM . Chodzi o konkretne odmiany w ramach prowadzonych notatek . Możecie pochwalić się fotami, tak w celu udowodnienia .
Strzała cześć !
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Pogoda jak na październik luksusowa, co nie co jeszcze stoi, woda u mnie opadła jak szalona i plechy praktycznie kilka małych ognisk nic więcej :sunny: :bongo4:
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
U mnie jest problem tylko z jednym spotem. Jakis czas temu, jakieś 3 tygodnie w jednym miejscu zauważyłem ucięty główny top. Był w 3 moze 4 tygodniu. Były inne bardziej dojrzałe.. Są tam jeszcze 4 czy 5 krzakow a mnie od taktak pory tam nie byllo Wyglada na ciecie nożem. Chce isc jakoś i zebrać ale po wyczyszczeniu chaty. Boje sie przypału trochę. Jak nie splesnialo to cos tam bedzie. Ciecie wyglada na sprawdzenie materiału dowodowego :pr:
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Co do plechy to w tym roku na jesień zero ognisk, wpadła tylko w lipcu na wcześniaki bo upał był teraz noce zimne w dzień sucho to nic się nie dzieje, oby tak dalej, plecha nie ma szans na zimne noce i pogodne dni yo.
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
jedna noc ostrego mrozu i ch*j wszystko dostalo tak w piz*e ze po prostu cale rosliny umarly a nie ktore w polowie.nie jakies male karakany tylko 3metrowe sk***ysyny... -,-
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Pociesze cie ze u mnie podobnie było, wszystko co rosło na polach to po mrozach uschło na wiór, kolejna nauka na pryszłośc, sadzic tam tylko semi i zbierac do konca wrzesnia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół