nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
ku**a spor sam się strasznie wk***iłem, *****e złodziejskie mendy, nic tylko montować Claymory i w takiej sytuacji detonować z nimi na spocie.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Zaluje ze aparatu nie zabralem a bylem po 2 tygodniach przerwy odwiedzic spota.Bym wam zakrzywil czasoprzestrzen troszke :) oby bez liptona outdoorowcy
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
złodziejskie ***ańcuchy!!! łapy połamać! z doświadczenia wiem jaki to ból stracić planty. 26 pasionów AF od Zambezy straciłem. oby się udało bez lipy. pozdro.
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
W końcu deszcz :hip:

Ja stoje w kuchni, patrze przez okno i się ciesze jak debil, aż ojciec miał polewkę, ze mi już odpie****a od nadmiaru słońca :D 2 tygodnie po 30 stopni, teraz popadało, no żyć nie umierać !
 

Good Time

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
98
Buchów
2
Tym oto sposobem moja przygoda outdoor dobiega końca. Dzisiaj coś mnie tknęło i poleciałem dronem obczaić spota, patrze, a tam ku**a dwóch cweli na moim spocie. Jestem mega wk***iony, zastanawiam się dlaczego fp nie zrobiła im fotek. Wywołałem fotki z fotopułapki zdalnie, ale już ich nie było. Raczej jej nie zauważyli, bo nadal działa.... To, że akurat coś mnie tknęło, żeby lecieć na spota w tym momencie, to ku**a jakiś znak. Jeszcze to do mnie nie dociera... Nie myślałem, że padnie to akurat na mnie.

Fotki słabej jakości, bo duża wysokość i to wycinek...




Mega przykra sprawa, ja za dużo z tego mojego krzaka nie będę miał ale w razie co paroma sztukami mogę poratować na dlugie zimowe wieczory :)
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ciekawe jak wyszły moje automaty. Pewnie już doszły. Ale zobaczę się z pannami dopiero w sobotę albo niedzielę. Zależy o której zjadę do domu w sobotę. Czyli... Niedziela człowiek zapierdziela. Kosa. A swoją drogą ciekawe jak sobie sezonówki dają radę pod nieobecność.
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
Witajcie. Wyjechalem na urlop i nie bylem u panien ponad 2 tygodnie... zastanawialem sie co zastane po powrocie ale ostatecznie jest calkiem dobrze. Kilka ognisk plasni na najbardziej dojrzałym plancie. Myślę ze za 2 tygodnie bede ja kosil.
Dwie rośliny ogarniaja się po wczesniejszym przypaleniu przez oprysk który robilem na dzika zwierzyne. Maja duze opóźnienie ale w koncu kwitną więc może do śniegow zdążę.

Podsumowujac... w tym roku mial to byc ostatni out wszystko szło bardzo dobrze. Tylko jednym nie właściwym ruchem spie****ilem... Prysnelem na planty plynem do odstraszania zwierzyny i stracilem 14 sporych 120cm roslin... no cóż zostalo 10zdrowych sztuk. No i jednak plany na nowy rok. Ale bedzie to partyzantka na max 4 odwiedziny...

Ps. Czy te larwy sa szkodliwe dla MJ? Grasuja na pokrzywach w okolicy.













 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Elo to są gąsienice rusałki osetnik lub rusałki admirał... (skleroza) tak czy siak sa to gąsienice rusałki, jedzą właśnie pokrzywe, później przechodzą w poczwarki i wylatuje z nich śliczny motyl.. Rusałka w tym przypadku. Nie są szkodliwe dla trawki, pokrzywę wolą.
 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
Dokładnie to będa piekne motyle, swoją drogą fajne te szyszki już macie.. Ja w weekend się wybieram na spota i jak nie zobaczę tam konkretnego flo to będzie źle... Bo tydzień temu ledwo włosy były no ale niby odmiana szybko kwitnąca..
 

Radosqn

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
160
Buchów
293
Moja przygoda z oudoor dobiegła końca straciłem 8 najlepszych roślin. Tak się zastanawiam po ch*j kraść liście. Pozostało mi tylko posprzątać po sobie

---------- Post Zaktualizowany 19:06 ---------- Data pierwszego postu 18:59 ----------

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół