nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
fajna ta rzeczka można ryby łowić w sezonie/ Ciekawi mnie te zdjęcie z elementem chrżąstno-kostnym te białe jakby to skrzydełko . Możesz to opisać, . ja też takie u siebie znajduje

Łopatka sarny, bądź innego kopytnego.
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Ziomek już lecisz z przygotowaniem?? To pewnie ostry out się szykuje :D pozdro

Co w tym dziwnego ? Zimy brak tak wiec ziemia nie jest zmarznięta także można kopać.
Nie jest pewnie pierwsza osoba która już zaczyna przygodę :brawo:
Powodzenia mordki !
 
P

PolnaMiedza

Guest
Wolę zacząć przygotowania wcześniej, ponieważ robienie tego tydzień przed wysadzeniem obciąża grafik:lum: Jest też pewność, że nawozy przegryzą się z ziemią. Poza tym fajniej ruszyć dupsko i udać się w knieje.
 

Eblo101

Member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
20
Buchów
0
No git że tak szybko zaczęte:D wiadomo później pracy będzie również sporo hehe
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Odwiedziłem dziś mojego spota, poprawiłem trochę stare ogrodzenie. Wyciąłem kilka palików do ogrodzenia drugiego spota. Na dniach zakładam fotopułapki. ;) Na drugim spocie jest trochę problem, najbliższe drzewo jest jakieś 15-20 m od spota, mam nadzieje, że moja HC300m będzie to ogarniać.

Na spocie widocznym na zdjęciu będą same AF, myślę, że wejdzie ich z 50. Czekam aż tylko woda zejdzie i biorę się za przekopywanie ziemi.
Tutaj mam zamiar przekopać całego spota. Sypnę dolomit, a po czasie obornik w granulkach.
W dalszej fazie azofoska,superfosfat i polifoska.

Na drugim spocie będą robił dołki z podobną mieszanką pod PAF, będzie ich 30-40

 
P

PolnaMiedza

Guest
Super. Kto może niech bieże się do pracy, bo pogoda w sam raz, a w późniejszym czasie będę więcej czasu na manewry.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Dokładnie tak jak wyżej i pamiętać o dużych dołach zawsze to mniej roboty w sezonie :moon:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Siema siema , ladna pogoda jest to czemu by nie jechac zobaczyc juz predzej wytypowany spot utdoorowy , mam jedna miejscowkie u siebie , ok 3 km domu . jade tam wbic i oczysic miejsce moze cos wyciac , zeby mozna bylo na spotka juz w polowie marca cos wrzucic .... fotki wrzuce jakl wroce . pozdro haszysz.com

Witajcie ponownie , nie mam fotek bo telefon szfankuje ale dzis spakowalem saperke grabie i kose do plecaka i ruszam w droge na spotka troche pokopac ... bedzie sprawna kamera beda fotki :)

Edit:
Przekopalem ziemie o powierzchni ok 1,5 m2 , na głebokosc ok 30 cm , zabezpieczylem sobie patykami wejscie i dojscie tak zeby wiedziec czy ktos sie tam kreci jak cos sie ruszy z zastawionych patykow:)

Nastepnym razem bede juz szedl z dolomitem lub jakas inna mieszanka na wzbogacenie ziemi ... co poleciacie ? w okol rosna brzozy i troche pokrzyw oraz sporo dzikich borowek...

ile myslcie na taka powierzchnie moge krzakow 3? z LST? zalezy mi jak najnizyszych krzakach
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół