nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Sierpien prawie za pasem. Wszystko kwitnie teraz tylko trzeba lac wode bo susza na wrzesien sie zapowiada. Lepsza susza niz powodz. Powodzenia z wyschnietymi studniami. Pamietajcie ze poglebiaja trzeba wzmocnic scianki bo sie zapadnie. Moja najglebsza studnia miala ponad 3 m a i tak wyschla choc na wiosne byla prawie pelna.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Powoli do przodu :woohoo:


IMG_20190822_182130.jpg



IMG_20190822_172328.jpg


IMG_20190822_065842.jpg


IMG_20190822_065550.jpg


:crazy:
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1

Ah te słodkie ***isy, zawsze coś napsocą w ogrodzie!

X​



X​

Łamanko było dawno ale konkretnie...



X​

Pzdr
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Mała miejscówka na której rośnie 5 krzaków.
Gleba wczesną wiosną została wymieszana z obornikiem bydlęcym i raz podsypana też tym obornikiem. Dziś rośliny podsypałem astvitem i to już konie nawożenia<lol>​

IMG_6533.JPG


To Maroc od female seeds ładnie kwitnie- jak dobrze pójdzie to koniec września będzie do ściecia​

IMG_6534.JPG


IMG_6535.JPG


Ta mała to HK x AM​

IMG_6537.JPG


IMG_6538.JPG


kwitnący maroc​

IMG_6539.JPG


Tu posadzona pod koniec lipca JACK BERRY x MASTER SATIVA​
- gdzieś od tygodnia kwitnie

IMG_6540.JPG


I dwie sztuki TWILGHT od dutch passion- dopiero się określiły​

IMG_6541.JPG


IMG_6542.JPG


IMG_6544.JPG


W tym roku fajnie maroki i ten nowy critical sour od FS dosyć szybko zaczęły flo.
- na przyszły rok polecą znów (chyba)
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Taktyczny błąd już na starcie sezonu !
Zamiast wsadzić wszystkie w ziemie zachcialo się donic .. nauczka na przyszłość przyjęta.
Biednemu to zawsze ch*j w oczy ...
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Taktyczny błąd już na starcie sezonu !
Zamiast wsadzić wszystkie w ziemie zachcialo się donic .. nauczka na przyszłość przyjęta.
Biednemu to zawsze ch*j w oczy ...

No w doniczkach to je:sunny:st przypał jak upały, leciałeś ładnie z tematem ładne krzaki były i klops.... Za rok polecisz na grubo pewnie:sunny: Pozdro
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Naszła mnie ochota po pracy na browar, ale od jakiegoś czasu mam bastę z "chlaniem"- to pojechałem sobie na drugą małą miejscówkę, żeby się czymś zająć<lol>
Chciałem sprawdzić jak się mają po podsypaniu astvitem 8 dni temu.

CRITICAL SOUR od FS- coś tam sobie puchnie co mnie cieszy- jak dobrze pójdzie to ścinka koniec września.​

IMG_6547.JPG


IMG_6548.JPG


IMG_6550.JPG


IMG_6549.JPG


FRISIAN DEW od DP- najpóźniej wysadzona i zero treningów. Nareszcie też zaczyna się bujać z flo- tu jak dobrze pójdzie to ścinka koniec października lub trochę wcześniej.​

IMG_6556.JPG


IMG_6559.JPG


IMG_6561.JPG


HK x AM​

IMG_6563.JPG


IMG_6565.JPG


MAROC od FS- mniej zaawansowane flo niż od maroka z innego spota- tu wyglądem bardziej w stronę sativki.​

IMG_6566.JPG


IMG_6568.JPG


IMG_6569.JPG


IMG_6570.JPG


IMG_6573.JPG


IMG_6574.JPG


I ziomek z którym sobie pogadałem​

IMG_6581.JPG
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Weź już odpuść te fotki bo mnie zazdrość zżera, haha :crazy:
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0

Ładny nóż.

Pany ale się porobiło z tą Wisło ani podlewać ani nic nie można jak ktoś z okolic. Coś czuję, że ta katastrofa doprowadzi do upraw krajowych bo jak zrekultywować szybko glebę w okolicy rzeki. Ganda w końcu szybko rośnie a i w elektrowni kominem można puścić jak oczyści glebę.
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
F7 po krosie afrykańskiego Durbana typu landrace i holenderskiej Durban Poison wyglądającej jak typowy skun. Ogólnie ciekawe rośliny - miesiąc temu zasypałem je azofoską podlewając przy tym krystalicznym nawozem. Jak widać nie zrobiło to na nich większego wrażenia tylko chwasty trzeba było wyplenić. Szkoda, ze już nie ma więcej tych nasion ale myślę o posrebrzeniu bo są dwie ostatnie sztuki z damskimi preflowami.
Muszę w sumie podpytać autora czy może coś zapyla.


Yo Mózgi. DL x DP(NL) F7. Poszło feno po Durbanie Landrace. Ziomek od nasion nie ma nic więc pytanie ma ktoś jakiś damski pyłek? AF nie AF bo są krzaki mimo wielkości mizerie bo co to tam będzie 5-6%. Byłem chwilę zdegustowany ale jak się okaże, że są niskie widełki "złych kanabinoli" to myśle, że się cofniemy do starych odmian ha ha.
Wcisnąłbym w to byle co, byle zrobić fema bo krzak dobrze prosperuje tylko.. Po samym wyglądzie widać, że majtek z cipki nie zdejmie.
Wymyśliłem sobie, że jak to zapylę byle czym damskim to mi się zrobi byle co bardziej kopliwego ale równie plonującego.
Wiadomo tabele krosów i reszta bajery ale nie spuszczając się nad genetyką jak sie to zasrebrzy to może sie ugra coś koszernego.



Niech mi jakiś mod to podłączy pod wczorajszy post. Pozdro.
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Kończymy ten sezon powoli !! :headbanger::brawo:
displayimage.php
[/url][/IMG]

Ten rok okazał się ciężki dla mnie .
1. Bagna wyschły w wiór stad prawie wszystko umarło w trakcie ale udało się odratować .
2. Kolejne razy jeżeli tylko się uda stawiam na doły, ogromne doły , żadne donice ! Odradzam każdemu !
3. Bobry ! Te gnoje w***aly wszystko ! Mało co zostało z całości . Na kolejny raz zrobię zasieki, kolczatkę , cokolwiek aby tylko nie dostały się do roślin !
4. Kolejny rok kolejne doświadczenia , strat wiele ale wiedza która z roku na rok rośnie , bezcenna !

Pozdrawiam Was serdecznie i do zoba kiedyś tam w lepszym świecie ! :good:
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Dziś będąc na spocie usłyszałem szelest. Wziąłem kose pod rękę i obczaiam co się dzieje. Nagle wyjawił mi się dość duży dzik 10m ode mnie. Nie widział mnie i szedł w moją stronę i musiałem chu*a spłoszyć. Stałem koło drzewa bo się bałem haha stary chłop a dzika się boi :D
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Kto spotyka w lesie dzika ten na drzewo zaraz zmyka <shiza> Też bym szukał drzewa,po co prowokować los.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół