nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
@BZK
Zdaje się, że to wałkarz lipczyk :thumright:
 
U

Usunięty 78332

Guest
Jak Wam się podoba obecna pogoda ? Dwa dni słońca jeden deszczu albo odwrotnie czasem więcej aczkolwiek na zmianę i na spota to że 3 razy wodę nosiłem, na bagnach chyba nie zbyt ciekawa sytuacja ?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
@BZK
Zdaje się, że to wałkarz lipczyk :thumright:

Mi na rochatyńca wyglądał. W sumie nie widac na tym foto bo mnie inwencja twórcza poniosła i stuningowałem zdjęcie.. ale czekaj moment. :)
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
693
Buchów
2,134
Odznaki
2
Jak Wam się podoba obecna pogoda ? Dwa dni słońca jeden deszczu albo odwrotnie czasem więcej aczkolwiek na zmianę i na spota to że 3 razy wodę nosiłem, na bagnach chyba nie zbyt ciekawa sytuacja ?

Bagna to specyficzny teren .
Powiem Ci ze po dość długich i intensywnych opadach martwiłem się ze wlazła powódź i nie będzie czego zbierać .
Rosnaca tam trzcina w takim tempie jakim rośnie i pobiera okoliczna wodę ze nie martwię się na swoim spocie o to .
Także wszystko jest zależne od położenia terenu, od roślinności tam rosnącej i od ilości światła przez jaki czas dociera na miejscówkę .
Moje bagna są bezpieczne . Martwią mnie jedynie jakieś gryzonie tam chodzące bo Anti Bissan chyba nie daje rady, trzeba będzie użyć większego kalibru i wytępić je do zera !
je**c bagienne stworzonka !
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
BLACK obczaj gościa.
.
Oto on.

IMG_20200703_200444.jpg

IMG_20200703_200526.jpg

displayimage.php
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
BLACK obczaj gościa.
.
Oto on.

IMG_20200703_200444.jpg

No i tutaj widać pięknie wyeksponowany wyrostek przypominający nosorożca. Zgadza się to rohatyniec nosorożec.
Występuje w całej Polsce ale rzadko i tylko pojedynczo, zatem masz szczęście BZK.
Ten chrząszcz zjada butwiejącą roślinność i tam też składa jaja. Piękny okaz.

Ja za to mam tutaj nieco bardziej pospolitych osobników ale za to waszych ulubieńców. Wszyscy kochamy te słodziaczki:




:grzyb:
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Małe odwiedziny dziś były.



ES już mnie przerosła, ok 2m już mierzy, a flo jeszcze nie widać nic a nic.



I kuleczka Gorilla Zkittlez [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] Ilość odrostów na tym krzoku jest nie do ogarnięcia ;)

 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
No mi tez za***iscie rośnie Northern Light F1 od PanPestka, podobna kulka do twojej :) Wrzuce moze jakąś fote za nie długo.
 

Wax

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2019
Postów
30
Buchów
0
Mały spacerek mokry po pas ale wesoły <joint>
Hindu Kush x Amnesia GGS
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
bez odbioru. Pozdro #
 
U

Usunięty 78332

Guest
Jak Wam już krzuny po 2 metra urosły? ?u mnie miejscówka oświetlona od wschodu słońca do 20 i takie nie porosły od 2 maja ?
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
[MENTION=94000]yungsons[/MENTION] na bagnach mają idealne warunki do wegetacji. Stały dostęp do wody, duża wilgotność powietrza bo wszystko paruje dookoła kiedy słońce się rozkręci no i pozostaje też kwestia nawożenia. Niedobory jeśli się pojawiają to z kolejnym opryskiem ustępują. Wczoraj np dwie pokazały lekki deficyt Ca wiec zwiększam dawkę calmag i podsypie dolomitem następnym razem.
 
U

Usunięty 78332

Guest
[MENTION=94000]yungsons[/MENTION] na bagnach mają idealne warunki do wegetacji. Stały dostęp do wody, duża wilgotność powietrza bo wszystko paruje dookoła kiedy słońce się rozkręci no i pozostaje też kwestia nawożenia. Niedobory jeśli się pojawiają to z kolejnym opryskiem ustępują. Wczoraj np dwie pokazały lekki deficyt Ca wiec zwiększam dawkę calmag i podsypie dolomitem następnym razem.

Czy trening ma przy tym duże znaczenie ? Ja swoje paluje od 3 piętra i bardziej rosną w szerokość niż w wysokość
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Mam tu kilka takich wręcz oczywistych (na pozór) refleksji.

Niewątpliwie przydatną cechą dobrego ogrodnika jest rozumienie natury roślin.
Jeżeli roślina cały czas jest przyciskana do ziemi, lub coś powoduje dekapitację jej fragmentu, wówczas mechanizm rośliny będzie działał tak aby pomimo utrudnień rosnąć. Jeżeli "coś" jakiś czynnik uniemożliwia wzrost w górę, to aby przeżyć i wydać jak najlepszy plon (dokończyć cykl, by mógł zacząć się na nowo)- roślina jest zmuszona do "podjęcia innych rozwiązań" - stąd roślina przyginana do ziemi będzie się krzewiła na boki, bo tylko tak ma szansę nie być ponownie przygiętą...


Na rozwój rośliny bardzo duże znaczenie ma ilość światła dostarczanego w ciągu całego cyklu życia.
Jeśli ktoś nie wierzy i twierdzi na przykład, że wszystko leży w "dobrych genach", dla eksperymentu można zdjąć dwa klony z rośliny matki, ukorzenić je w glebie o jednakowym składzie mikro- i makro- elementów, poczym jedną roślinę oświetlać lampą, a drugą ustawić w bardziej zacienionym miejscu, pamiętając aby pozostałe warunki pozostały niemal identyczne.
Pomimo niemalże identycznych warunków, w których tylko światło było o diametralnie innym natężeniu, będzie można zaobserwować, że oświetlana roślina rośnie lepiej.
Mimo, że przecież te same "dobre geny", ta sama gleba, temperatura, wentylacja, nawożenie i inne warunki.

Pozdrawiam.
 
U

Usunięty 78332

Guest
Mam tu kilka takich wręcz oczywistych (na pozór) refleksji.

Niewątpliwie przydatną cechą dobrego ogrodnika jest rozumienie natury roślin.
Jeżeli roślina cały czas jest przyciskana do ziemi, lub coś powoduje dekapitację jej fragmentu, wówczas mechanizm rośliny będzie działał tak aby pomimo utrudnień rosnąć. Jeżeli "coś" jakiś czynnik uniemożliwia wzrost w górę, to aby przeżyć i wydać jak najlepszy plon (dokończyć cykl, by mógł zacząć się na nowo)- roślina jest zmuszona do "podjęcia innych rozwiązań" - stąd roślina przyginana do ziemi będzie się krzewiła na boki, bo tylko tak ma szansę nie być ponownie przygiętą...


Na rozwój rośliny bardzo duże znaczenie ma ilość światła dostarczanego w ciągu całego cyklu życia.
Jeśli ktoś nie wierzy i twierdzi na przykład, że wszystko leży w "dobrych genach", dla eksperymentu można zdjąć dwa klony z rośliny matki, ukorzenić je w glebie o jednakowym składzie mikro- i makro- elementów, poczym jedną roślinę oświetlać lampą, a drugą ustawić w bardziej zacienionym miejscu, pamiętając aby pozostałe warunki pozostały niemal identyczne.
Pomimo niemalże identycznych warunków, w których tylko światło było o diametralnie innym natężeniu, będzie można zaobserwować, że oświetlana roślina rośnie lepiej.
Mimo, że przecież te same "dobre geny", ta sama gleba, temperatura, wentylacja, nawożenie i inne warunki.

Pozdrawiam.

Jak się daje buchy? Bo się należą, patrzac na Twoje fr i to co one zawierają to nie myślałeś nad wydaniem jakiejś książki ?
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Dopiero jakiś rok temu zacząłem o tym myśleć. Lecz to bardzo mozolna i trudna praca- szczególnie kiedy nie pisze się powieści fantasy.
Mam nadzieję, że publikacja kiedyś ujrzy światło dzienne lecz to raczej dość odległe od teraźniejszości na chwilę obecną.
Możliwość stawiania buchów pojawia się od 50 postów.

Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół