nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Ja również ostatnimi czasie nie mogę przestać myśleć o oucie.
Ciągle zastanawiam się jak podnieść poprzeczkę by było jak najlepiej.
Póki co u mnie są przygotowania psychiczne - masa roboty czeka na wiosnę i jakoś trza przetrawić ciężką robotę z łopatą w chaszczach kuu***a! ale człowiek nawet to polubił hehe
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
też mam już outdoorowe myśli, pestek też juz nazbierałem dość dużą ilość , a teraz przeglądam oferty ogrodowe z obi itp jakis świder na otwory bym zakupił 25cm średnicy testował ktoś czy się sprawdza czy lepiej łopata i kopać rowy ? :alien:
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
3
Dołki przygotować już na wiosnę, nie głupia sprawa ...
 

bananowysong

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
50
Buchów
0
[MENTION=91246]rapson92[/MENTION] W lekkiej niegliniastej glebie pewnie by coś pomógł, ale darń z wierzchu i tak musisz wyciąć szpadlem/saperką. Robiłem takim świdrem dziury pod ogrodzenie fi 200 mm i nie było lekko. No i trochę przpał targać takiego grata przez las. Ani tego schować, ani złożyć..
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
:meksyk::farao:

Zimna wojna OUTDOOR2020 - ciąg dalszy...






4x HC-300M
50x Chiński blumat

Na dniach karty sim na 4 kamery i na nowy telefon- specjalnie do nadzoru kamer.
Jak będzie więcej czasu, to przyjdzie czas na rozstawienie taktyczne sprzętu...
:tiphat:
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Skąd te blumaty będą brały wodę, jaki masz plan? :bounce: aż się doczekać twojej FR nie mogę ;)
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Blumaty to system podlewania kryzysowego. Wszystko opowiem w wątku na wiosnę ;)
Miło słyszeć takie słowa Eustachy, bo
ja sam niemogę się doczekać już kwietnia i kolejnej FR...
:salut:
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Ja tez czekam na Twoją fr BHW. Na pewno będzie pro FR. Może zaczerpnie wiedzy od Ciebie na 2k20 i sam spróbuje outa. Także zapowiadam, że bacznie będę zaglądał...
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Druga połowa stycznia, dobry czas aby przerzucić trochę próchnicy w okolicach pecyn, by miał człek wiosną co w doły sypać...:skul:


W tym roku bez ciśnienia na ilość roślin na luzie, na pecynach będzie max 15-20szt. Priorytetem w tym sezonie jest kolonizacja nowych terenów, mega zarośnięte i zacnie doświetlone spoty ...:kres:


Dwa miesiące temu to ja planowałem zrobić w tym roku przerwę z Outem, ale niestety sadzenie uzależnia:sunny::hip:
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Dwa miesiące temu to ja planowałem zrobić w tym roku przerwę z Outem, ale niestety sadzenie uzależnia:sunny::hip:

No co Ty Ganjor, lecimy tutaj :kres: w tym sezonie koniecznie, muszę mieć kogo śledzić!
Poza tym sam przyznałeś - to uzależnia :) [MENTION=85788]Gwalbert[/MENTION] Ty też dawaj się przygotuj taktycznie i lecimy wszyscy równolegle, uzależnisz się z nami :harvest::harvest::harvest:

P.S. [MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] Jak będziesz robił wyprawę, to podrzuć fotkę ze środka tej nowej fortecy - już jestem ciekaw Twoich nowych podbojów.
:tiphat:
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Kolejne zamówienie pokonuje mile morskie żeglugi, by ostatecznie trafić do wysokiej wieży czarno-zielnego czarownika.
W nowym sezonie 2020, jak ganjor, staram się skolonizować kolejne tereny, w nowym zbliżonym do żywiołu natury kostiumie.
W zasadzie to zamówiłem kilka tych ciuszków, przyjdzie czas działań outdoor i przetestuję nowe nabytki.
Roślin będzie sporo, pracy jeszcze więcej, dlatego trzeba postawić na komfort w pracy ;)



BLVCK HEMP COMMVNDO...

:tiphat:
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Proponuje kupić też dobry dezodorant, bo będzie troszkę ciepło pod tym kocem :).

Nie Trzeba ubierać się jak strzelec wyborowy by nie zostać wykrytym, wystarczy letnie ubranko moro, oczy człowieka i tak są wrażliwe na ruch więc jak będziesz szedł to i tak ktoś cię dojrzy choć byś wyglądał jak drzewo, druga sprawa w naturze jest najwięcej szarego koloru nie zielonego, choć las jest zielony dziwne ale tak jest. Bucha dałem za odwagę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół