nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
on tam jame ma wykopaną pod krzakami :D
przecie ja widac :) on am autopulapke ze szpadem na kradzeii
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Swego czasu jak byłem piękny i młody to jeździsmy na łysiczki na Pislko.
Po wypiciu wywaru z grzybków mielismy taka loże szyderców na hali gdzie wchodziło max 10 osob a widok był przecudny
To było takie wgłębienie w stoku góry, nie wiało, miło i wygodnie od trawy a góry wookoło jak z obrazka
Przeyłem tam wizje i loty nie z tej ziemi
dlaczego o tym pisze w tym temacie bo wszedzie gdzie jest dobra zajawka i dobre wspomagacze to jest pieknie lub bardzo pieknie...
ja mało pale ale jak jestem na spotach to lubie przycupnąc po robocie i na spokojnie odetchnąć zapachem roslin i poczuc tą przyrodę która rośnie wokoł mnie
pozdro
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
CUBE@ Aż mi łzy poleciały ;).
 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Najlepsze jest to ze nie pamietam juz jak pisałem tego posta :lol3:
taka bania...
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
IMG_20190813_192706.jpg
:smokee:​
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ktoś wysłuchał moich próśb chyba za bardzo i jest taka susza że po wodę nie chodzę 10m jak zwykle czy 200m awaryjnie a pół kilometra bo wokół wszystko wyschlo :) nie spodziewałem się że tak to się zacznie układać...w sumie dla mnie duży plus!juz bliżej jak dalej :)
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Szału nie ma, dupy nie urywa, ale przynajmniej progres przyzwoity :crazy:



i po 3 tygodniach nieobecności:



Na następny sezon bankowo lecą kopce ala [MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] :pr:

pozdro!
 

WielbicielMJ

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
229
Buchów
5
Mam nadzieję, że nie dostanę bana za jakość tych zdjęć ale wiecie miałem przy sobie tylko kalkulator.
3 szamany i passion1 trochę boję się, że nie dojdą ;9
Po 2,5 metra mają skubańce. Obiecuję, że następnym razem zrobie ładniejsze foty.
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
Sk***iały dzień.. 23 poszedłem z kumplem zrywać. W 3 worki od śmieci i w plecak topy. Wszystko fajnie wracamy nagle na drodze takiej polnej dziki stoją locha strzela zębami a małe kwiczą jak po***ane no to dzida z tej drogi w pole i sie okazało że to ślepy zaułek a te w naszą strone idą, bo słychać te małe sk***ysyny. Myśle no nic wpie****am sie na posesje komuś mała dziura w siatce wchodzimy a tu właściciel. Mówie przepraszam możemy przejść, bo dziki nas odcinają a są małe. On spoko, ale pokaż gdzie są.. wychodzimy patrzymy na te dziki koleś widać po 3 piwkach mówi ze by ustrzelił, ale obudzi ludzi pytam czy myśliwy a ten że nie tak o ma broń długą i krótką. ku**a jak usłyszałem krótką i nie jest myśliwym od razu myśl na ch*j mu to..(policjant?) stoimy.. nagle ten 3 wdechy nosem i mówi ku**a czuje zielsko xDD a ja jak choinka zapachowa do auta ***ie na kilometr. Chociaż jak pisałem w 3 workach i plecak a i tak dawało.. no i mówie ze wracamy z imprezy a tam paliliśmy ten nas jeszcze zapraszał na piwko, ale na szybko chciałem wyjść więc ściema ze do pracy jutro.. w chacie już ***ie jak bym koncentrat wylał jakiś.. nigdy jeszcze nie miałem tematu co tak mocno daje... szczerze to przypał troche to na chacie suszyć a no innej możliwości nie ma :/ chyba suszarka na grzyby i na szybko zeby w słoiki schować, bo jak pisałem ***ie niesamowicie.. a no i 2 kleszcze po brzuchu łaziły.. taki wieczór :/ oby bez przypału.. stwierdzona ciężka depresja a to jedyna rzecz dzięki której mogę normalnie chodzić do pracy. 0 handlu tylko własny użytek Pozdro byki
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Na przyszłość lądujcie towar w wiadra 10L albo i większe a potem w siaty takie z mocnego materiału. Zamykać to szczelnie wieczkami. Same worki to mega przypał ale też tak nie raz robiłem bo nie mogłem upchać w wiadro.

Co do dzików to łażę tyle po spotach i czasami miałem takie straty,że leżały nawet 2 metrowe krzaki na glebie,czułem jakby ich zapach, wyjątkowo śmierdzą a ostatnio nawet sobie podlewam a tu chrum chrum kwik kwik za krzakami ale co dziwne nigdy żadnego nie widziałem,wydaje mi się,że one są bardziej sprytne i skryte niż sarny które widuję za każdym razem.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Beczki takie do kiszenia kapusty lepsze, i więcej wejdzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół