nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Jak Wam już krzuny po 2 metra urosły? u mnie miejscówka oświetlona od wschodu słońca do 20 i takie nie porosły od 2 maja

U mnie też jedna już przekroczyla 2m, tylko ze wysadzalem juz w polowie kwietnia. [MENTION=92067]raiseNstuff[/MENTION] ja też już przybieram nogami na FLO, moze kiedys nadejdzie :D

POSEJDON :
 
U

Usunięty 78332

Guest
U mnie też jedna już przekroczyla 2m, tylko ze wysadzalem juz w polowie kwietnia. [MENTION=92067]raiseNstuff[/MENTION] ja też już przybieram nogami na FLO, moze kiedys nadejdzie :D

POSEJDON :

Moje przy tym to karły xd tyle że od początku glebowane jak tylko się dało
Jaki ja głupi jestem że od początku nie wziąłem azofoski tylko jakiś z***any biosrumus xd zadupcam do ogrodniczego rano ?
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Jest moc na mineralnych, bez porównania. boje sie tylko smaku palenia po tej chemii
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ja wczoraj nie zaglądnąłem do weg boxa i mi pineapple usechł... muszę kolejną pechę wrzucić pod watę :kib: shit happens ...
 
U

Usunięty 78332

Guest
Jest moc na mineralnych, bez porównania. boje sie tylko smaku palenia po tej chemii

Tego biosrumusa to chyba z liter czaa wylac żeby efekt był xd
Byłem kupiłem azofoske dolomitem dopie****e po garści i ch*j
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Czołem ekipa. Moje sezony powoli wskakują na flo, jak u was wyglada sprawa ?
 

Mąż i żona

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
24
Buchów
0
Elegancko topki będą się prazyc w słoneczku dobrym... Mi paf passion x girl LA Gold dopiero co się określiły w którymś temacie pisałem o pestkach które dostałem w gratisie czy dojdą jest to odmiana nyc diesel x guava lx ktoś tam pisał że nie ma opcji a jedna określiła się wcześniej jak paf ?
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Czołem ekipa. Moje sezony powoli wskakują na flo, jak u was wyglada sprawa ?

Generalnie to na 2 z 3 sezonach było widać pierwsze włoski.
Półautomaty szczerze powiem ze tez dopiero co niedawno wypuściły pierwsze włoski.
Odwiedziny będą po weekendzie także okaże się co na bagnach piszczy :)
Do usłyszenia kolego ;)
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Ja też niebawem wybieram się na bagienny spocik obczaić co się dzieje. ***any zając wrócił i jestem zmuszony jakieś siatki zabezpieczające dodać, bo obżera łodygi pie****ec.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Czołem ekipa. Moje sezony powoli wskakują na flo, jak u was wyglada sprawa ?
U mnie wszystko kwitnie lepiej lub gorzej od automatów po sezonówki i pół-automaty także w sumie spoko ale myślałem że sezony jeszcze się wstrzymają z miesiąc ale cóż może to i lepiej.Pozdro:tiphat:
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Mam pewną obawę nt, azofoski która stosuje .
Wydaje mi się ze ilość która zastosowałem , a nie wydawałoby się dużo, spowolniło start kwitnienia, po weekendzie zobaczymy czy pierwsze czuprynki załapały :)
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Sezony u mnie to jeszcze rosną. Jeszcze nic nie kwitnie. Ale autosy zaczynają kwitnąć... Swoją drogą chu*a z nich będzie. Jak ściągnę 5g suchego z krzaka to będzie dobrze. Takie karły przez tą pogodę że szkoda nawet na nie zaglądać.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Mma to samo CEU, dodatkowo mi *****e nornice się wpie****iły na poletko, jadę dziś po jakieś odstraszacze. Najstarsze automaty chyba nie przetrwają, bo korzonki im ponagryzały (wyjście z norek tuż przy łodydze)...
fu*k that ! Jedyna szansa to ten nowy rzut automatów no i fasty, które sobie spokojnie rosną na innej miejscówie. W zeszłym roku nie miałem takich problemów ... wrrrrr :jaja:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół