nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
A u mnie spoty w jak najlepszym porządku :) pestki zakupione(tym razem tylko pewniaki i kilka z os), teraz czekać tylko na odpowiednią chwilę...dobrze wybrane spoty z poprzedniego roku śmiało posłużą i w tym.tak więc wiosno....NAPIE****AJ! :)
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
A ja chyba poszukam jakichś dobrych spotów... Bo aż mnie kusicie żeby out'a zrobić ^^
 

czerczil

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2014
Postów
90
Buchów
0
Ja muszę poszuka jeszcze parę spotów bo do tych co mam nie jestem na stóweczke przekonany.
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
Otoz to , nawet te 100 % pewne moge byc jednak nie pewne .. Dlatego warto jest zrobic z 15-20 spotow i zeby odleglosc tez nie byla z100m od sb kazdy :D
Ja rozkminiam nad spotem 30 m od psiarni dosyc ciekawy spot ale zobaczy czy bede miec checi zeby zrobc go heh :D
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Wolałbym mieć 1 spot gdziekolwiek indziej, niż 30m od psiarni. Robisz głupote chyba największą jaką możesz zrobić. No ale Twoja sprawa...
 

Żniwiarz1

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
233
Buchów
2
najciemniej pod latarnią ;)

THC_przed_KPP_20100723192327.jpg


http://www.e-wspolnota.com/Lubartow/Wydarzenia/Pod_komenda_policji_rosla_marihuana-1090/
 
S

ShelbyGT

Guest
Wolałbym mieć 1 spot gdziekolwiek indziej, niż 30m od psiarni. Robisz głupote chyba największą jaką możesz zrobić. No ale Twoja sprawa...
kiedyś jakas fr była jak ktoś za komendą chciał uprawiać


nie pamiętam jak to się skończyło bo zawsze w sierpniu mam problemy z pamięcią :sunny:




100% pewności to nawet na in nie ma


ale są dobre spoty, na tym przekopanym co pokazałem będzie szósty sezon w tym roku
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
Nw , jeszcze sie zastanowie w sumie , a tamto na zdj to raczej samosieja :)
W toruniu takich roslinek pelno jest z tego co slyszalem , czesto jak przechodze kolo 2 domow u mnie na miescie to tak wali baka ze masakra zawsze jak sezon jest , ale nic widac bo duzo krzakow kolo bramki nasadzone :d
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Pakiet startowy :D ku**a juz nie moge wytrzymac z kiełkowaniem a tu trzeba jeszcze czekac miesiąc :/

 

Wydra1938

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2014
Postów
116
Buchów
1
Chyba że pod butlą w polowie kwietnia albo jakiś foliak
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Ja tam 1 kwietnia kiełkuje 5 auto regow w połowie wyniosę na spota i zobaczę co z nich będzie a femki poczekają do maja :)
 
C

Chewbacca

Guest
.. Dlatego warto jest zrobic z 15-20 spotow i zeby odleglosc tez nie byla z100m od sb kazdy :D

20 spotów? Spore wyzwanie Ci powiem. 4 ciężko jest obrobić. Zapie****asz rowerem czy tam autem X kilometrów żeby zrobić conieco na spocie a tam ku**a rolnicy wkoło traktorami jeżdżą i trzeba się wycofać. Zajeżdżasz na drugiego spota- a tam to samo. Z rolnikami to jest dziwna sprawa bo ruszają w pola wszyscy razem. Oni mają jakiś siódmy zmysł. Jak koszą łąkę to wszyscy w jeden dzień-tak zauważyłem. Najlepiej chyba w deszcz odwiedzać miejscówki,wtedy rolnicy nie wyjeżdżają w teren-tylko że wtedy wracasz do domu cały mokry. W sumie chyba lepiej zmoknąć niż na darmo kilometry robić. Ile razy było tak że nie mogłem wyjść z miejscówy bo jakiś rolnik krążył ursusem na polu. Czasem półtorej godziny w krzakach jak zając się siedziało. :)
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
U mnie same pola w koło i nie ma szans na spota, żeby w odległości 100m nie było rolników.
Wczoraj sytuacja jak u LosMenelos. Wpadam na nowego spota, saperka w łapę a nagle "pupupupuppu" ciągniczek z rozrzutnikiem wpada na pole obok jakieś 50m koło mnie. Dobrze, że krzaczki po czoło to kopałem na kolanach a później szybki desant jak rolnik na chwilę zawinął za horyzont. ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół