nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Rozbij namiot na spocie, weź z sobą wiatrówkę i jakąś pałę i czekaj :D
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
ku**a mać mnie nie było kilka dni na spocie i co zasnę to koszmary mam z pustymi łodygami... Dziś jadę na obczaje oby toltony wisiały tam gdzie wisiały, wieczorem będzie updejt :)
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
IMAG0009~0.JPG
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
ku**a mać mnie nie było kilka dni na spocie i co zasnę to koszmary mam z pustymi łodygami... Dziś jadę na obczaje oby toltony wisiały tam gdzie wisiały, wieczorem będzie updejt :)

Okradane spoty to w większości wina samego growera niestety
Wiele razy widziałem jak ktoś idzie w plenerze z plecakiem napakowanym i nerwowo się rozgląda
Wystarczy pomyśleć gdzie może iść i cisnąć za nim
2 razy w swojej kadencji znalazłem czyjeś spoty idąc na swój i tylko się zaśmiałem do siebie
 
U

Usunięty 66767

Guest
Okradane spoty to w większości wina samego growera niestety
Wiele razy widziałem jak ktoś idzie w plenerze z plecakiem napakowanym i nerwowo się rozgląda
Wystarczy pomyśleć gdzie może iść i cisnąć za nim
2 razy w swojej kadencji znalazłem czyjeś spoty idąc na swój i tylko się zaśmiałem do siebie
Popieram w 100% jak ktoś myśli co robi i jak robi to nie widzę szans na znalezienie jego spota chyba że przez zupełny przypadek ale szansa na coś takiego jest niewielka,raczej ludzie tracą planty na własne życzenie...Też znalazłem dużo nie swoich spotów bez specjalnego wysiłku wystarczyło posłuchać małolatów...:pl:
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Ja jak szukałem spota podczas wiosny, to zdarzało mi się często że w potencjalnie dobrych miejscówkach, zauważałem w jeszcze nie zarośniętych krzaczorach wiaderka, donice, butle na wodę, worki po glebie uniwersalnej, ale by napotkać czyjegoś konkretnie spota to raczej nie. Raz znalazłem pełne worki ziemi uniwersalnej w krzakach, ale ktoś je tak przypałowo zostawił że codziennie minimalnie jedna osoba musiała je widzieć, wszystko na własne życzenie.
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
Kolejna (juz co tygodniowa) szybka wizyta. No w sumie nie taka szybka bo te tance z pannami zajmuja mi ponad 6 godzin...
Ogolnie nie jest źle tylko liczylem że zbiore wszystko do max polowy wrzesnia jak w tamtym roku a tutaj lipa. Niby odmiany takie same, warunki tez a fenotyp inny. Ale w sumie moze i dobrze spokojnie na raty zrobie robote bo gdybym mial trymowac 40 panien w jednym czasie przez tydzien bym ze strychu nie wyszedl ;)

Spot1.
19 GGxAmnezja Haze GGS




Spot2
7x GGxak47 GGS


Spot3
12 GGxAk47 GGS
Niestety jedna sztuka obalona... pękła główna łodyga. A w sumie moze i stety bo bedzie wiekszy przewiew- kur***ka plecha nie śpi i coraz bardziej atakuje.

 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Pogody zbyt upalne i plecha zapie****a, ludzie myślą że jak mokro to plecha atakuje,a to nie do końca prawda ja wole jak kwitną na jesień wtedy mniej problemów bo jest chłodniej co nie znaczy ze tej k***y nie ma .
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Racja, niby susze i upały, ale nie zapominajmy o rosie. O wschodzie słońca krzaki są całe mokre, olbrzymia wilgoć, a dorzucić ciepło, to idealne warunki.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Ani rosa ani opady, najgorsza jest jesienna mgła
w dzien ciepło a w nocy leci temp w dół i wszystko pokrywa mokra i wilgotna mgła
do października ma być pogoda więc to bedzie rekordowy rok dla growerów
 
U

Usunięty 66767

Guest
O wrześniu słyszałem podobnie...hehe:bounce:Będzie ilość:harvest:
 

QuattroV8

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
93
Buchów
0
Oby sie wasze wiesci sprawdzily odnosnie pogody do Paź... to i moje Choinki dojdą :)
Milego dnia ludzie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół