nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
bawil sie ktos w kielkowanie nasion bezposrednio na spocie w dolku ? jesli tak to jaki sucess rate takiej misji ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Taki, że kiełki są przysmakiem ślimaków. Ten widok gdy wbijasz na spota i 3/4 kiełków w ogóle nie ma, a na resztę dojadają ślimaki - bezcenny...

Tak jak mówi radosqn, pozdrawiam wszystkich outdoorowców ze względu na zakaz poruszania się po lasach i parkach narodowych... Ciekawe czy parki krajobrazowe też tym obejmą.
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
Ja kilka lat z rzędu wsadzam kiełki bezpośrednio do docelowej miejscowy i sypie snacolem. Wszystko jest Ok.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
J
A tak pierwszy rzut CRITICAL SOUR łapie promienie z lampek.
Też miałem w planach tą odmianę. Jednak nasionamarihuany.pl wydymali mnie na walutę i nie mam ani waluty, ani pestek :confused: Tak więc przestrzegam, jak ktoś to czyta i ma w zamiarze kupować nasiona, niech korzysta ze sprawdzonych seedshopów.
 
Ostatnia edycja:

Radosqn

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
160
Buchów
293
Zapowiada się ciężki sezon. W planach był transport ziemi autem teraz to już ryzyko. Będzie trzeba woreczki nosic. Będzie nacisk na początku na spacerowiczów. fu*k
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
bawil sie ktos w kielkowanie nasion bezposrednio na spocie w dolku ? jesli tak to jaki sucess rate takiej misji ?

Ja tak robiłem dwa razy.
W tym roku wkladam w male doniczki, a nie dołek(nasyp u mnie) bo troche boje sie popalenia kiełków azofoską, ale i tak na spocie.
Jak wrzucisz kiełka do dołka to przykryj to miejsce najlepiej butelką(z dziurkami ofc) i rozsyp dla pewności wokół dołka jakiś srodek na ślimaki. Ja zawsze sypie ślimakol, ale on przyciąga najpierw ślimaki i dopiero je wypala.

Ten zakaz strasznie mnie wkur*ił. Spota na sezony ogarnąłem wczoraj, ale kosmetyka mi została np. przycięcie plastików wokół kopca. Oprócz tego musze znaleźć spota na AF i dostarczyć ziemie w okolice, całe szczęscie, że dla automatów celuje w łąki, ale pewnie las jakiś będę musiał przejechać...
 

Radosqn

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
160
Buchów
293
Wszystko pozamykali. To ludzie zaczeli do lasu chodzić.i się wk***ili to lasy zamkneli, gajowy będzie patrolował i mandaty pisał. Mniejszy przypał o nakrycie przlypadkowego człowieka. Może to być na plus. Wzmożona czujność i damy rade

---------- Post Zaktualizowany 21:10 ---------- Data pierwszego postu 21:06 ----------

Grzech zwinol interes. Ale udało mi się jeszcze pestki kupić
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Wszystko pozamykali. To ludzie zaczeli do lasu chodzić.i się wk***ili to lasy zamkneli, gajowy będzie patrolował i mandaty pisał. Mniejszy przypał o nakrycie przlypadkowego człowieka. Może to być na plus. Wzmożona czujność i damy rade

---------- Post Zaktualizowany 21:10 ---------- Data pierwszego postu 21:06 ----------

Grzech zwinol interes. Ale udało mi się jeszcze pestki kupić

No mi też się udało jeszcze pod koniec roku kupić parę sztuk ;) dlatego je wysadzam na.starym sprawdzonym spocie ;)
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
też mam kilka GGS automatów niestety. PAFy chyba nie do zdobycia. Z semi auto mam Blue Caramel i OG Kush. Zobaczymy, co przyniesie ten rok, ponoć ma być susza niezła... będzie zapie****anie z wodą na spoty...

---------- Post Zaktualizowany 14:54 ---------- Data pierwszego postu 11:32 ----------

Byłem dziś zerknąć na miejscówkę, która wydawała mi się bardzo sensowna. Nie myliłem się. Żeby się do niej dostać, musiałem się przedrzeć przez gęste zarośla / krzaki z kolcami, trochę się poczołgać i eureka. Muszę zakupić jakąś siatkę, bo po drodze spotkałem: lisa, sarny, zająca i bażanta :)
Plan będzie następujący: 8 półautomatów w tym roku, wykopanie dołka na folię i deszczówkę, ogrodzenie przed dziką zwierzyną i przywieźć quadem 4 worki ziemii (po 60L). Jak pójdzie w tym roku bezproblemowo, to powiększę miejsce i będzie chyba to mój głowny spot na półautomaty i sezonówki :smokee::salut:

 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Jak byś wyciął w tych krzakach spota to by było super, a tak będziesz nosił pieluchomajtki do września.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Tego nie zobaczysz, tam w krzakach musisz się przeczołgać i tam jest w głębi mini polanka (na oko jakieś 5m x 3m i tam właśnie będę robił. W tegorocznej fotorelacji pokażę, narazie byłem tylko obczaić, czy jest sens. DO tego miejsca było trudno się dostać :)
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam serdecznie,

w związku z nałożonymi nowymi obostrzeniami- dotyczącymi wstępu do lasów i na teren parków narodowych...
Faktem jest, że kontrole z nadleśnictw będą teraz prowadzone w bardziej wzmożony sposób.
Jednak jeżeli ktoś do tej pory podchodził do misji w ten sam sposób- czyli jak do niebezpiecznej skradanki taktycznej - teraz jest już po prostu przeszkolony do wykonywania dalej swojej roboty.
Bądźcie czujni, kamuflujcie się, poruszajcie się niezauważeni i bezdźwięcznie, parkujcie środek transportu daleko od miejscówek, ćwiczcie siłę i wydolność fizyczną i wszystko będzie dobrze.

Powodzenia w outdoorze.




:salut:
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Tak jest! Prawdziwy Guerilla Grower bez względu na warunki, niepostrzeżenie dotrze na swoje spoty.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
pewnego razu, rok temu, gdzieś na naszych polskich pięknych ziemiach, wśród bezgranicznej leśnej głuszy nieopodal niezmierzonych bagiennych pustkowi, zmierzając przed siebie w poszukiwaniu potencjalnych miejsc do konopnego ogrodnictwa, będąc zarazem pod wpływem pięknego daru natury którym są halucynogenne grzyby, natknąłem się na coś takiego
wywołało to we mnie nagłą zmianę psychicznego wesoło radosno fantastyczno bombowego samopoczucia w stronę ciężkiej psychodeli i siejącej zament w mojej głowie paranoi. pierwsza myślą, było to, że być może mogą to być pozostałości legendarnego leśnego demona zwanym leszym, ta leśna "atrakcja" ostro zapadła mi w pamięć

do tej pory nie wiem czy jest to taki zbieg okoliczności i jest to wytwór natury czy też jakiś skończony z*** postanowił narobić szkód niczego nie winnym mrówkom....




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół