nasiona marihuany

OFF Top Outdoor - Pogawędki Leśnych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na spocie itd - BEZ PYTAŃ!!!

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

ja złodziej

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
65
Buchów
0
u mnie jeszcze 2 ggs stoją ale już dziś pójdą pod kose ani to już nie puchnie ani żywica nie brązowieje mimo słońca
plecha tez nie je więc trzymałem je choć widzę że od 2 tygodni nic się u nich nie zmienia
co się miało zrobić to się pewnie zrobiło

stoją jeszcze obok dodatkowo 2 ggs ale już nie doją bida straszna niedawno zaczęły dopiero indukować
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
u mnie jeszcze 2 ggs stoją ale już dziś pójdą pod kose ani to już nie puchnie ani żywica nie brązowieje mimo słońca
plecha tez nie je więc trzymałem je choć widzę że od 2 tygodni nic się u nich nie zmienia
co się miało zrobić to się pewnie zrobiło

stoją jeszcze obok dodatkowo 2 ggs ale już nie doją bida straszna niedawno zaczęły dopiero indukować

poka foty moze ripena polecimy
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Myślałem że juz nie chodzą pie****one złodzieje ale niestety dalej grasują i mi kolejnego krzaka za***ali. Ten był 23....
Jak pomysle ze byłem go zobaczyć w poniedziałek i juz sie cieszyłem ze ładnie sie połozył pod ciężarem topów to az mnie cos biere,
najgorsze ze kolejny spot spalony, jak tak dalej pójdzie to nie bede miał gdzie sadzić za rok
w niedziele idę po reszte plantów i na tym zakończe sezon
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Myślałem że juz nie chodzą pie****one złodzieje ale niestety dalej grasują i mi kolejnego krzaka za***ali. Ten był 23....
Jak pomysle ze byłem go zobaczyć w poniedziałek i juz sie cieszyłem ze ładnie sie połozył pod ciężarem topów to az mnie cos biere,
najgorsze ze kolejny spot spalony, jak tak dalej pójdzie to nie bede miał gdzie sadzić za rok
w niedziele idę po reszte plantów i na tym zakończe sezon

koszą cie jak w makao albo innej grze z pionami i figurami, nie masz ogona czasem?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Nie ma takiej opcji bym miał ogon. Na spoty jeżdze rożnymi autami a te krzaki które znikły to z róznych okolic i złodzieje działali w rożny sposób. Za pierwszym razem znikły mi 3 donice, za drygim dwa krzaki a donice zostawili które przeniosłem i zebrałem z nich plon itd
Do tego nikt nie wie ze sadze cokolwiek zarówno in jak i out
To jest mój 5 sezon out i takiej ofensywy złodziejów jeszcze nie było. 3 lata miałem spkój, zeszłego roku mi jednego krzaka na sam koniec zajumali a w tym jakaś masakra.
 

ja złodziej

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
65
Buchów
0
niestety sk***esyny działają jak partyzantka szybko i z ukrycia
coraz mniej już bezpiecznych miejsc
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
i jak chłopcy po wizycie Grześka Zawieji na spotach? trza szukać nowych czy już obserwujecie wierzby do do szybkiego zamaskowania?
 
U

Usunięty 66767

Guest
ku**a ja 2 dzień nie mogę się dostać na spoty bo ***any dzik krąży miedzy nimi...jakaś masakra ostanio jak wybrałem się po Monstera to wyleciał z krzaków dobrze że byłem czujny:pl:Dziś idę po 2 i Big Buda gdzie mi właśnie złamał kilka gałęzi na nim bydlak i biorę ze sobą siekierkę w razie czego:bounce:
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Jakbym mial przez dzika rezygnowac z wejscia na spota to bym musial zawracac na co drugiej wyprawie xD. Dobrze, ze do bieszczad mi daleko... Bo miec szczescie i trafic niedzwiedzia juz bym nie chcial :D.
 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
U mnie dzików nie ma ale za***ali mi 2 sativy dobrze,ze automaty sciolem.
 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
trzymacie jeszcze swoje panny?
ja wlasnie sie zastanawiam czy prowizoryczny foliak wystarczy zeby to potrzymac jeszcze z 2 tygodnie
da sie jakoś zabezpieczyć roślinki bardziej przed zimnem? ku**a nawet bym je ubrał w sweterki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół