nasiona marihuany

Ograniczenie wysyłania wiadomości - co zrobić?

Wyszukiwarka Forumowa:

Quntakinte

musisz biec
Rejestracja
Gru 13, 2012
Postów
98
Buchów
0
A ile trzeba mieć, zeby moc wysylac wiecej pw? Bo nigdzie nie znalazlem info o tym.
 
Z

Zenon

Guest
Ilość wiadomości wzrasta w raz z ilością napisanych postów. A ile dokładnie to nie wiem. Zapytaj Moderatora albo znajdź temat o wiadomościach bo gdzieś coś było.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
dobrze, że są te ograniczenia, bo to raj dla spamerów, a przecież cała wiedza jest dostepna na forum, a z reguły świeżaki zapychają pw głupimi pytaniami, zresztą ktoś tu dobrze napisał, ma to zmusić nowych użytkowników do czytania a nie zbędnego pisania i trucia dupy innym userom
 

Quntakinte

musisz biec
Rejestracja
Gru 13, 2012
Postów
98
Buchów
0
dobrze, że są te ograniczenia, bo to raj dla spamerów, a przecież cała wiedza jest dostepna na forum, a z reguły świeżaki zapychają pw głupimi pytaniami, zresztą ktoś tu dobrze napisał, ma to zmusić nowych użytkowników do czytania a nie zbędnego pisania i trucia dupy innym userom

Spam na pw? Powiedz jeszcze ze tobie newbie zapychają skrzynke to ***ne i zwymiotuje jednocześnie. Pokaż lepiej solidne krzaki. Poza tym wymiana wiadomości z konkretnym użytkownikiem to nie spam, ponieważ nie jest to upublicznione. Pomyśl zanim coś napiszesz.
 
S

Stefan Jarzyna

Guest
Kocham ograniczenia "możesz wysłać tylko x wiadomości w ciągu 1500min". Człowiek chciał pogadać a tu dupa, w tym tempie to ja kończę o co się pytałem a mój rozmówca dopiero roztłumacza mi o co kaman :). No cóż takie zasady , swoje trzeba odczekać :)
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Kocham ograniczenia "możesz wysłać tylko x wiadomości w ciągu 1500min". Człowiek chciał pogadać a tu dupa, w tym tempie to ja kończę o co się pytałem a mój rozmówca dopiero roztłumacza mi o co kaman :). No cóż takie zasady , swoje trzeba odczekać :)

3 posty i już koleżków masz? było nie odpie****ać na poprzednim koncie, to byś bana nie wyłapał
 
S

Stefan Jarzyna

Guest
Dziękuję Fee_d za szybki przegląd i ocenę. Wracam do lektury będzie najszybciej.
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
czy można prosić o odblokowanie tego ograniczenia 4 PW co 1500 minut?

puk puk, jest tu ktos?
to bardzo uciążliwe i dość niekulturalne, gdy ktoś zadaje mi pytanie, a ja muszę czekać 25 godzin, żeby mu odpowiedzieć.
Z góry dziękuję
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół