nasiona marihuany

Salvia Divinorum

Wyszukiwarka Forumowa:

MissMaria

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
101
Buchów
0
Witam serdecznie :)
Jestem już growerem Marii od dość długiego czasu i chciałem spróbować czegoś innego, mianowicie uprawy szałwii wieszcza. Jeśli to zły dział nie mam pojęcia gdzie indziej miałem to napisać =/
Czy ktoś z forumowiczów orientuje się gdzie można dostać szczepki/sadzonki tejże roślinki?
Czy są jakieś strony zaufane z których można kupić takie maleństwa? Jeśli są to czy w PL da radę coś takiego uzyskać czy trzeba się kierować po zagraniczne zasoby?
 

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
Szczepki widziałem kiedyś na eBay ale tera to nie wiem jak tam jest z tym. Może ktoś miły z forum cie poratuje szczepka bo widziałem wiele zdjęć szałwia tutaj ;)
 
S

Smutas

Guest
W UK przykładowo, Szałwia jest legalna. Pełno sklepów, 'szukajcie, a znajdziecie', hehe.
 
R

Rivi

Guest
To taka sama sytuacja, jakbyś miał dostac klona konopi jakiejś ciekawej odmiany. Niestety. Kombinuj a może załatwisz, spróbuj sprowadzić z za granicy.
 
L

Littlefinger

Guest
sam szukam od jakiegoś czasu.. na zamnesia.com mają w ofercie szczepki ale już od miesiąca zaglądam dzień w dzień i jest "Product status: Out of stock" pozdro i powodzenia jak coś znajdziesz to daj znać ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół