nasiona marihuany

Auto Viking Sativa

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
norden2~0.jpg


Miałem 10 sztuk tej odmiany na oucie w UK i mogę o niej powiedzieć że przy odpowiednim prowadzeniu dorastają do rozmiarów większych niż podaje producent, nawet 135 cm tak że uważajcie z nią...

Poza tym (a może właśnie dlatego) jest godna polecenia.

Link do fotorelacji: www.forum.haszysz.com/showthread.ph...king-Sativa-od-Norden-Seeds-pestki-z-MenelOSa
 
Ostatnia edycja:
P

Pustelnik

Guest
Ladnie,ogolnie vikingi wigorem dobrze daja rade. Moglbys powiedziec jak z moca, izi sativa,czy mocniej?
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
A jak z mocą? Struktura chyba taka luźnawa co ?
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Mocna, mocna, jak dla mnie w sam raz. Ludzie chwalili : )
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
norden seeds dają bardzo zachowawczo parametry zwłaszcza z plonowaniem to chyba ich dolne granice u mnie większość ich odmian spokojnie plonowała znacznie lepiej niż w opisach zwłaszcza auto thor idealna do foliaka struktura topa pierzasta ale nie luźna obyło się bez oprysków. to co na fotach u producenta jest to z lipnego boxa od chyba domowego janusza uprawy.Thory do 150cm w 20L donicach korzeń w 100% wypełnił donice więc można pokusić się o 25-30litrówki, moc bardzo okej. minusem jest indukcja w 4 tygodniu ale nadrabiają w trakcie
 
K

Krzysztof_Tołdi

Guest
Wstawisz link jeszcze raz ? bo nie działa i nie mogę znaleźć tej fotorelki
ładna roślina ci wyrosła , też w poprzednim sezonie miałem i polecam. Norden chyba wszystko w opisach zaniża aby potem ludzie zadowoleni byli
P.S jak z pleśnią u ciebie było?
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Link poprawiony.

Pleśń mi zabrała może z 15% plonu z krzaków w foliaku. Miałem tam podciągnięty przedłużacz i wentylator mieszający chodził non stop co jednak nie do końca pomogło. Te co rosły na grządce nie ucierpiały w ogóle od pleśni. Na dodatek te foliakowe wcale nie dojrzały szybciej. Były tylko większe.
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Mi dalej nie działa ten link,a z chęcią bym obejrzał.. kiedyś widziałem twój temat ale później zniknął i myślałem, że usunięty był po prostu.. To może więcej zdjęć daj w tym temacie?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mi dalej nie działa ten link,a z chęcią bym obejrzał.. kiedyś widziałem twój temat ale później zniknął i myślałem, że usunięty był po prostu.. To może więcej zdjęć daj w tym temacie?

Wszystko działa tylko trzeba skopiować link i wkleić do nowego okna przeglądarki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół