nasiona marihuany

Blog prowadzony przez mamę pierwszego legalnego pacjenta medycznej marihuany w Polsce - Maxa!

Wyszukiwarka Forumowa:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6


Max 28 września 2014 r. przyjął pierwszą dawkę legalnie sprowadzonej za pozwoleniem Ministerstwa Zdrowia Medycznej Marihuany tym samym stał się pierwszym w Polsce oficjalnym i legalnym pacjentem leczonym Medyczną Marihuaną.

kiedyś coś było że Tomasz Obara(był oplacany przez doplacze, kojarzycie pewnie typa, a potem zeswirował) z WK, niby był, ale nie ważne()
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
Maxiu trzymamy za ciebie kciuki ! Stalin fajny temat . pozdro
 
X

Xuen

Guest
Biedny dzieciak :( Trzymam rowniez kciuki ze jego stan sie poprawi. Peace
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Już się poprawił, i to znacząco :)
 
1

12g

Guest
Moze jestem brutalny ale ja uwazam ze dzieci tak chore nie powinny sie wogole rodzic ,a jak juz sie to stanie powwinny byc usypiane ,to dziecko nie zyje ,ono caly czas od urodzenia cierpi , i cale swe zycie bedzie tylko cierpiec , cierpia tez wszyscy wokolo tego dzidzia malego ,ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawe co sie dzieje gdy takie dziecko robi sie dorosle ? Juz nikt sie nim nie interesuje procz rodzicow ,nie mowie juz o sytucaji gdy rodzice umieraja lub gina i ono zostaje samo ,a w osrodkach jest tylko bite lub gwalcone bo nic zrobic nie moze .
Szkoda tych dzieci .
 

byMike92

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2013
Postów
209
Buchów
0
Ciebie mi szkoda
Dla rodziny robi się wszystko co możliwe nawet jeżeli nie pomaga
Ale jak będziesz miał kiedyś dziecko chore na downa to ciekawe czy je uśpisz
Co tam usypiać ze skały go jak w sparcie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Moze jestem brutalny ale ja uwazam ze dzieci tak chore nie powinny sie wogole rodzic ,a jak juz sie to stanie powwinny byc usypiane ,to dziecko nie zyje ,ono caly czas od urodzenia cierpi , i cale swe zycie bedzie tylko cierpiec , cierpia tez wszyscy wokolo tego dzidzia malego ,ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawe co sie dzieje gdy takie dziecko robi sie dorosle ? Juz nikt sie nim nie interesuje procz rodzicow ,nie mowie juz o sytucaji gdy rodzice umieraja lub gina i ono zostaje samo ,a w osrodkach jest tylko bite lub gwalcone bo nic zrobic nie moze .
Szkoda tych dzieci .

Usypiać się powinno ludzi o poglądach jak twoje.
 
1

12g

Guest
A co powiesz na to ;

Na świecie trwa zagłada dzieci, u których zdiagnozowano syndrom Downa. Tylko co dziesiątemu pozwala się przyjść na świat. W Wielkiej Brytanii, gdzie prawo pozwala na zabicie takiego dziecka aż do ostatniego dnia ciąży, połowa takich aborcji w ogóle nie jest odnotowywana w oficjalnych aktach .

Ja gdybym sie dowiedzial ze moje dziecko bedzie bardzo chore przez cale zycie to bym usunol , tym bardziej ze duzo rodzicow takie dzieci zostawia pozniej na pastwe losu , tak jak i zdrowe dzieci . Dlaczego takich chorych dzieci juz nikt nie chce ,nie adoptuja .Sa pozniej tylko wykorzystywane .
 

byMike92

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2013
Postów
209
Buchów
0
No i spoko
Ja co prawda bym takie dziecko zachował i kochał tak długo jak będę żył
Ale w sumie każdy powinien mieć wybór
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
IMO osoby które chcą urodzić chore(czyt. takie które nie potrafi się samo sobą zająć i jest zależne od osób trzecich) dziecko niech rodzą ale muszą się zobowiązać do zajmowania nim. Jeżeli nie chcą się nim zajmować to powinno zostać usunięte, tak tak, to jest brutalne ale taki jest świat.

W naturze słabe osobniki giną więc i dlaczego tu ma być inaczej? Ewolucja polega na odrzuceniu słabych genów.

Osobiście gdybym był chory na autyzm lub downa to chciałbym się poddać eutanazji.
 
C

Chewbacca

Guest
IMO osoby które chcą urodzić chore(czyt. takie które nie potrafi się samo sobą zająć i jest zależne od osób trzecich) dziecko niech rodzą ale muszą się zobowiązać do zajmowania nim. Jeżeli nie chcą się nim zajmować to powinno zostać usunięte, tak tak, to jest brutalne ale taki jest świat.

W naturze słabe osobniki giną więc i dlaczego tu ma być inaczej? Ewolucja polega na odrzuceniu słabych genów.

Osobiście gdybym był chory na autyzm lub downa to chciałbym się poddać eutanazji.

No masz rację Chuppak, ewolucja tak działa w naturze, słabsze lub chore zwierzęta łatwiej padają ofiarą drapieżników-to zrozumiałe. Tylko nie rozumiem czemu nasz ludzki gatunek który lata w kosmos,wymyśla szczepionki i już grzebie w DNA wrzucasz do jednego wora ze zwierzętami? Bo właśnie to nas od zwierząt odróżnia że potrafimy współczuć chorym czy upośledzonym. Widziałem w filmach przyrodniczych jak niedźwiedź czy lew potrafią zabić nie swoje młode po to żeby zniszczyć cudze geny. I czy to znaczy że człowiek też tak musi robić bo tak jest w naturze?
Teraz jesteś zdrowy,piękny i młody i łatwo Ci mówić że chciałbyś się poddać eutanazji jakbyś miał zespół Downa, ale skąd wiesz co ci chorzy czują i co myślą? Nie zapominaj że to wciąż są ludzie! Owszem nie wolno dopuszczać żeby takie osoby się rozmnażały ale skoro już się urodziły to niech żyją. Nie cofajmy się do średniowiecza gdzie upośledzonych zabijano bo twierdzono że są opętani.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Masz rację Chewbacca, tylko zauważ, że w takim kraju jak np. Polska kasa się nie przelewa i pożytku(sorry, że mówię tak przedmiotowo) z takiej upośledzonej osoby nie będzie, a wręcz odwrotnie bo jakieś zasiłki będą pobierane, dlatego mówię, że jak ktoś chce urodzić upośledzone dziecko to niech rodzi ale niech sam bierze za to odpowiedzialność.

już grzebie w DNA

I właśnie dlatego niedługo nie będzie upośledzonych osób :) bless science. Ba, nawet gen odpowiedzialny za pryszcze będzie można zlikwidować ;)


Dla mnie życie jak życie, ludzkie życie jest warte tyle co psie czy kocie, dlaczego niby ludzkie życie ma być bardziej wartościowe? Jeżeli się mówi o 'skrobance' to od razu nożyce się otwierają, a jak w zoologicznych zabijają zdrowe zwierzęta bo np. są stare lub brzydkie to nie ma takiego odzewu.
 
C

Chewbacca

Guest
Dla mnie życie jak życie, ludzkie życie jest warte tyle co psie czy kocie, dlaczego niby ludzkie życie ma być bardziej wartościowe? Jeżeli się mówi o 'skrobance' to od razu nożyce się otwierają, a jak w zoologicznych zabijają zdrowe zwierzęta bo np. są stare lub brzydkie to nie ma takiego odzewu.

Tutaj się z Tobą zgadzam. Ja nic do zwierząt nie mam, bo to są tacy nasi można powiedzieć "bracia",którzy z nami żyją na tej planecie. Są do nas za***iście podobni pod względem budowy-mają mózg,płuca,serce,kod DNA itp,itd. i też mają takie same problemy jak my tj. zdobywanie pokarmu,rozmnażanie,wychowywanie młodych. Ja szanuję każdą żywą istotę,nawet bakterie i wirusy:)

takim kraju jak np. Polska kasa się nie przelewa i pożytku(sorry, że mówię tak przedmiotowo) z takiej upośledzonej osoby nie będzie, a wręcz odwrotnie bo jakieś zasiłki będą pobierane, dlatego mówię, że jak ktoś chce urodzić upośledzone dziecko to niech rodzi ale niech sam bierze za to odpowiedzialność.

Jakoś mnie nie rusza taki argument że w naszym kraju się nie przelewa. Państwo kroi nas podatkami gdzie to tylko możliwe a w zamian nie potrafi zapewnić porządnej opieki lekarskiej. Mam gdzieś takie państwo które bardziej się interesuje Ukraińcami niż własnymi obywatelami.
Trochę odbiegliśmy chyba od tematu tego wątku.
 

marram

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2014
Postów
116
Buchów
0
w takim kraju jak np. Polska kasa się nie przelewa i pożytku(sorry, że mówię tak przedmiotowo) z takiej upośledzonej osoby nie będzie, a wręcz odwrotnie bo jakieś zasiłki będą pobierane,

Ja w przeciwieństwie do Ciebie uważam, że osoba która odprowadzała x lat składki, powinna otrzymywać zasiłek w przypadku, gdy urodzi się jej chore dziecko. Na tej zasadzie działa ubezpieczenie : każdy z nas regularnie wrzuca na wspólne konto ileśtam pieniędzy, by potem w razie potrzeby z tych pieniędzy skorzystać. Jedna osoba nie będzie potrzebowała tych pieniędzy wcale, lecz inna wręcz przeciwnie, będzie zmuszona do tego, rzecz to oczywista. Warto dodać, że osoby które są chore i pobierają zasiłek oddałyby wiele, żeby utracić ową zapomogę wraz z przyczyną jej pobierania.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół