nasiona marihuany

Outdorowa Uprawa wertykalna automatów na siatce z kompostem ?

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Witam userków wpadłem dziś na pomysł który mam zamiar wykorzystać na terenie moich włości , mianowicie mam zamiar zbudować coś ala na rysunku z siatki stalowej o oczkach 5x5 cm którą posiadam :) .

Mam zamiar cały pojemnik zasypać 80 % kompostu trzyletniego i ziemi z biedry pozostawić na dwa , trzy tygodnie by się ubił i pod koniec Maja powsadzać w prawie wszystkie otwory automaty ( tygodniowe sadzonki ) od strony południowej , chyba ze wymyślę by całośc się obracała :) , lecz na razie styknie to co jest , z drugiej strony można powsadzać cukinie , dynie lub inne warzywa ..

Chętnie posłucham waszych pomysłów ( dodatków do tego wynalazku ) ? średnice chyba zmienie bo 100 cm to chyba przesada :) , w ch*j by trzeba było napchać ziemi , ewentualnie mogę zrobić drugą siatke mniejszą i wsadzić w środek w której będzie pusto , wtedy też dobrze będzie sie napowietrzała wszystko .

yo .


 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Na pewno będziesz musiał ograniczyć parowanie w jakiś sposób. Pewnie folia, ale czy na pewno?
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Ja mam coś podobnego tzn. na tej samej zasadzie tylko w rurze pcv i choduje sobie kilka tróskawek(nie mylić z dopem) i sie spisuje
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Krym
Jeżeli jesteś w stanie skonstruować jakieś urządzenie śledzące słońce (można na necie znależć), to zrób po prostu taką ścianę, a na niej doniczki i ściana idzie optymalnie za słońcem ( jak solary).
Mniej gleby/kompostu przynajmniej wyjdzie.
Tak teoretycznie..
 

eryk_cartman

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2014
Postów
92
Buchów
0
W prawie wszystkie otwory a nie bedzie Krym problemu z tym ze jak podrosna to beda sie zaslaniac na wzajem?;)
 
S

Samuraj

Guest
A nie z korzeniami nie będzie problemu ? Jak nie powinno się sądzić 2 roślinek w jednej doniczce aby ich korzenie się nie kłóciły to u ciebie będzie prawdziwy ARMAGEDON ;)
 
G

Guest

Guest
A nie z korzeniami nie będzie problemu ? Jak nie powinno się sądzić 2 roślinek w jednej doniczce aby ich korzenie się nie kłóciły to u ciebie będzie prawdziwy ARMAGEDON ;)

To jest mit synu mój drogi ;)
 
S

Samuraj

Guest
Krym™;1344696 napisał:
To jest mit synu mój drogi ;)

Drogi Ojcze, dziękuję ze właśnie mnie oswieciles i będę mógł teraz szaleć w jednej wielkiej donicy zamiast małych ;)
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Drogi Ojcze, dziękuję ze właśnie mnie oswieciles i będę mógł teraz szaleć w jednej wielkiej donicy zamiast małych ;)

Zobacz sobie zagraniczne fora i spoty , nikt nie sadzi mj razem więcej nie muszę dodawać/.
 
G

Guest

Guest
Pewnie ze jak posadzisz 20 plantów w 20 l donicy to kicha wyjdzie ,, lecz dwa to nic się nie stanie , pelaśki sadzisz w korycie po 5 sztuk i co ? , wszystkie ładnie równo rosną i kwitną :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół