nasiona marihuany

Kolarstwo i inni cykliści, jest ktoś?

Wyszukiwarka Forumowa:

Łamacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
136
Buchów
0
Przeglądałem forum i nie znalazłem tematu z kolarstwem.
Jest ktoś tutaj kto śmiga kolarzówką? ;) I czym jeździcie?
 

Er#

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2014
Postów
182
Buchów
0
Nie powiem dokładnie jaki model :) ale jest to rower crossowy, kocham jazdę na rowerze mógłbym jeździć cały czas :)
 

Łamacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
136
Buchów
0
Dokładnie! Ja na kolarce odpoczywam :) Przy dobrym dniu potrafię zrobić do 130 km i nie czuje zmęczenia ;)
 

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
130km?! Łał, szacun Panie Łamacz! Ja to się ze swoimi sporadycznymi wycieczkami po 40km mogę schować >.<
 

Łamacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
136
Buchów
0
To są trasy w które wyjeżdża się wczesnym rankiem a wraca późnym popołudniem ;) Jak jest dobry dzień i chęci innych żeby się wybrać to jeździmy.
Sam na codzien raczej nie przekraczam 60- 80 km.

Wonder Woman, a jakim rowerkiem jeździsz? I niektórzy nie dadzą rady przejechać 10 km, więc nie mów mi że 40 to mało :D
 

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
To są trasy w które wyjeżdża się wczesnym rankiem a wraca późnym popołudniem ;) Jak jest dobry dzień i chęci innych żeby się wybrać to jeździmy.
Sam na codzien raczej nie przekraczam 60- 80 km.

Wonder Woman, a jakim rowerkiem jeździsz? I niektórzy nie dadzą rady przejechać 10 km, więc nie mów mi że 40 to mało :D

Nie jeżdżę na co dzień, raczej w okresie letnim zdarzają mi się rekreacyjne wypady nad jezioro (jakieś 20km+ w jedną stronę akurat) i tak się zbiera te kilometry... Na sprzęcie się nie znam, po prostu znałam kiedyś dobrze (if ju noł łot aj min :p ) Pana, który rowerami się wręcz fascynował, więc pomógł mi przy skleceniu lekkiego terenowca <: Jest na tyle lekki, że ja (ważąca jakieś 55kg) podnoszę go jedną łapką i nie stanowi to dla mnie problemu :p Hamulce to jakieś shimano, słyszałam, że to coś spoko, ale jestem kompletnie zielona (huehue) w temacie. Ta leciutka rama... Cóż, może się kopsnę do piwnicy to napiszę coś więcej oprócz koloru, bo to jedyny szczegół jaki jestem w stanie teraz podać (#omujborze jaka ze mnie baba...) :p Oby temat nie zginął, bo jak się zrobi cieplej to chcę znów wskoczyć na siodełko i możliwe, że będę potrzebować kilku porad technicznych ^^
 

Łamacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
136
Buchów
0
Pan którego dobrze znałaś haha :D
Ja też nie jestem jakimś specem, ot amator który pokochał jazdę i tyle ;)
Temat mam nadzieje nie zginie, poczekamy na pozostałych kolarzy i rozwiniemy go ;)
 

bikerponti

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2013
Postów
157
Buchów
0
Rower to ostatni bastion wolności :) I pamiętajcie, roweru i żony się nie pożycza :D
Nie ma nic lepszego dla poznawania okolic w nieznanym terenie niż rower, dzięki dwóm kółkom zwiedziłem kawał europy i no cóż, jadąc autkiem nie ma się pojęcia jak pięknie może być "tuż za płotem". Wiosna idzie, ruszcie tyłki, zioło powinno być nagrodą po treningu a nie zamiast ;>
 
U

Usunięty 58869

Guest
no nie wiem czy ten temat pasuję do "Hobby" bardziej "Sport"... Ja też lubię jeździć i śmigam na unibike zethos - za granicą ;) Tak się zastanawiam czy zrobić spot-a... Tutaj bardzo ciężko o dobrą miejscówkę, trzeba duży dystans zrobić. Auta nie posiadam, a tak z drugiej strony dla mnie większe ryzyko wpadnięcia w kłopoty. Rowerkiem można wyglądać jako turysta trekking. Muszę sobie dobry bagażnik kupić lub na większy projekt by się przydała przyczepka rowerowa coś w tym stylu
images~0.jpg
jakieś sugestię...
 

Mr.Cook

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2014
Postów
110
Buchów
0
ja jak jest cieplo to okolo 60-70km dziennie robie :d
 

Łamacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
136
Buchów
0
no nie wiem czy ten temat pasuję do "Hobby" bardziej "Sport"... Ja też lubię jeździć i śmigam na unibike zethos - za granicą ;) Tak się zastanawiam czy zrobić spot-a... Tutaj bardzo ciężko o dobrą miejscówkę, trzeba duży dystans zrobić. Auta nie posiadam, a tak z drugiej strony dla mnie większe ryzyko wpadnięcia w kłopoty. Rowerkiem można wyglądać jako turysta trekking. Muszę sobie dobry bagażnik kupić lub na większy projekt by się przydała przyczepka rowerowa coś w tym stylu
images~0.jpg
jakieś sugestię...

Dobry patent, pakujesz co trzeba i lecisz na spota :spalony:
 

Er#

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2014
Postów
182
Buchów
0
Fajnie widzę więcej osób które lubią wyskoczyć gdzieś na rowerze :) ja średnio robię trasy po 40 km dziennie w lato jeśli jest dobra pogoda to codziennie :) Dzisiaj moja druga połówka zakupiła dobry rower więc jeszcze ciężej teraz wytrzymać bez jazdy, też uważam tak jak BIKERPONTI poczucie wolności na rowerze jest nieziemskie, ciężko ubrać mi to ładnie w słowa bo prosty chłop jestem, ale każdemu kto jeszcze nie ma roweru polecam spróbować to jest za***iste, czasem nawet lepsze niż seks i narkotyki :)
 

Er#

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2014
Postów
182
Buchów
0
Sa gusta i gusciki .

Heheheh pewnie że tak, ja wole rower bo mam go tylko od wiosny do jesieni a seks i narko może być cały rok :p 5!

Słuchajcie także z racji tego tematu, chciałem zapytać jakie siodełko możecie mi polecić, obecnie mam takie z royalgelem które jest bardzo wygodne tylko że się trochę złochało, raz się wy***ałem i też najbardziej ucierpiało siodełko.... pora wymienić na coś nowego :D tylko nie wiem jakie dobre, skłaniałbym się na coś co ma ten dziwaczny royalgel bo jest bardzo miękki dla pupci hehehe :) chodzi mi o jakość siodła, samego żelu, wiadomo wygląd no i nie ma to być pro za ileś K PLN, poprostu dobre siodełko w normalnych pieniądzach trochę lepsze od tego na którym jeździ przeciętny kowalski :p
 
Ostatnia edycja:
P

prymityw

Guest
ja niesmialo powiem, ze jestem cyklista. np. nie uzywam publicznego transportu. 50 dyszek zrobic w dzien nie problem. cala zima rower.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół