nasiona marihuany

SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk

Wyszukiwarka Forumowa:

SensiShop_pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lis 7, 2013
Postów
57
Buchów
0
Witamy wszystkich użytkowników forum :)

Większość z was zdążyła nas poznać zanim nastąpiły zmiany w dziale sklepów a tym którzy jeszcze z nami nie współpracowali chcielibyśmy się przedstawić. Działamy od 2013 roku a nasz sklep cieszy się coraz większym zaufaniem dzięki profesjonalnej obsłudze oraz ogromnym naciskiem na dyskrecję i bezpieczeństwo naszych klientów - potwierdzały to liczne pozytywne komentarze które niestety zniknęły ale to nic straconego mam nadzieję że szybko pojawią się nowe więc zachęcam wszystkich z którymi mieliśmy przyjemnośc współpracowac do pozostawienia komentarza :)

W sklepie SensiShop.pl znajdziecie akcesoria ogrodnicze oraz produkty wiodących producentów które pozwolą wam na profesjonalne podejście do ogrodnictwa. Nasz doświadczony personel zapewni wam obsługę na wysokim poziomie abyście za każdym razem byli zadowoleni z zakupów. Zamówienia są realizowane w ekspresowym tempie za pośrednictwem UPS, DPD, PACZKOMATY, POCZTA POLSKA. Nasz serwer znajduję się w Holandii a strona posiada dodatkowe zabezpieczenie protokołem SSL.

Sklep stacjonarny znajduję się w Katowicach w cichej okolicy w niedalekim sąsiedztwie centrum handlowego Silesia City Center:

Ul. Jasna 11

40-117 Katowice

Tel. 786-248-028 - 24H !!

Tel 2. 518-694-442 - 24H !!

gg 49083974 - 24H !!

e-mail:
sklep@sensishop.pl - 24H !!



GODZINY OTWARCIA:

PN-PT od 9 do 17

SB od 9 do 14


UWAGA !!

NIEDZIELA, ŚWIĘTA ORAZ PO GODZINACH OTWARCIA WYSTARCZY ZADZWONIĆ I SIĘ UMÓWIĆ A OTWORZYMY SKLEP DLA CIEBIE NIE ZALEŻNE OD PORY DNIA I NOCY. OZNACZA TO ŻE MOŻESZ ZROBIĆ ZAKUPY PRZEZ 24H/7 !!!!


Dla wszystkich forumowiczów przygotowaliśmy kupon rabatowy 10% na cały asortyment. Wystarczy że podczas składania zamówienia w polu " Bony rabatowe " wpiszesz
SensiShop# a rabat naliczy się automatycznie na wszystkie produkty w koszyku.

Czekamy na twoje zamówienie - wypróbuj nas
:rambo:


 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Ja również polecam, dyskretne miejsce i ceny w porządku. Profesjonalne podejście, nawet kolo 2 razy mnie podrzucil na miasto. 5+
Pozdro
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
Również jak najbardziej polecam sklep. Świetna obsługa, zawsze miły rabacik czy gratis. Powodzenia w dalszej działalności ;]
 

Holdcut

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2011
Postów
47
Buchów
0
Bardzo polecam, opis całkowicie się zgadza - profesjonalna i miła obsługa, dyskrecja oraz gratisy. Sklep jest dobrze wyposażony i zawsze można się dogadać. Na pewno jeszcze tam wrócę.
 

SensiShop_pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lis 7, 2013
Postów
57
Buchów
0
UWAGA PROMOCJA !!!!

nawozy25.jpg

Promocja trwa przez cały tydzień do 22.03.2015r.​
 

SensiShop_pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lis 7, 2013
Postów
57
Buchów
0
Rozpoczynamy kolejny tydzień nową promocją tym razem przeceniamy oświetlenie czyli wszystko czego potrzebujesz aby słońce w twoim ogrodzie świeciło przez cały rok :)

oswietlenie3~0.jpg

PROMOCJA TRWA DO 29.03.2015r
 

SensiShop_pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lis 7, 2013
Postów
57
Buchów
0
Od dziś ruszamy z kolejną promocją tym razem przeceniamy wszystkie nawozy CANNA o 10% !! Promocja trwa do końca maja. Gwarantujemy błyskawiczną i dyskretną wysyłkę oraz ciekawe gratisy.

ZAPRASZAMY
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Jak najbardziej mogę polecić sklep. Wysyłka szybka i dyskretna, elegancki gratis - jako zwykły normalny user i bez powoływania na jakiśtam status na forum ;)
 

SensiShop_pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lis 7, 2013
Postów
57
Buchów
0
PROMOCJA!!!!

W tym tygodniu w SensiShop wszystkie nawozy BIOBIZZ tańsze o 10%
Zamów przez internet lub odwiedź nas w sklepie stacjonarnym w Katowicach
promocja trwa do 14.06​
 

SensiShop_pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lis 7, 2013
Postów
57
Buchów
0
PROMOCJA

Nawozy Hesi przeceniamy o 10%
promocja trwa do końca miesiąca​
 

Lany

Member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
20
Buchów
0
Dodałem wszystko do koszyka, ale w opcjach wysyłki nie ma Niemiec, dlaczego? :eek:
 

SensiShop_pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lis 7, 2013
Postów
57
Buchów
0
Napisz proszę na maila lub PW i dogadamy wysyłkę do niemiec.

Pozdrawiam
 

DZANO

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2010
Postów
703
Buchów
1
Byłem stacjonarnie, polecam. Sporo gratisów dostaliśmy do małego zamówienia

pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół