nasiona marihuany

SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk

Wyszukiwarka Forumowa:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Kolejne odwiedziny zaliczone,jak zwykle rabat,który cieszy bo czasem jest naprawde spory,polecam :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
robiłem zamówienie na kwote 6stówek, dostałem mega rabat, na prawde DUŻY, od groma gadzetów, młynek, zapalniczke, bletki, ustniki, pare próbek nawozów, kontakt 10/10, odpowiedz otrzymywałem w przeciągu 20min, profesionalny sklep z którego bede zawsze korzystał, polecam na prawdę !!
 

SensiShop_pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lis 7, 2013
Postów
57
Buchów
0
Dziękujemy za dobre słowa :) Zawsze chętnie pomożemy!

Pozdrawiamy
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema załoga sensi! paczuszka doszła cała, mega rabat, mega gadżety, polecam sklep b.mocno!

 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Pierwszy zakup w tym sklepie szczerze POLECAM szybka wysyłka, dobrze zapakowana i sporo gratisów <peace>
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Ponownie musze napisać same dobre rzeczy o sklepie! Rabat - mega, gadzety - mega, kontakt - mega, po raz kolejny zakupy bardzo udane, kontakt wzorowy jak zawsze, kupujcie u Sensika bo warto!
 

ryos

Member
Rejestracja
Lis 22, 2018
Postów
19
Buchów
0
Pierwszy kontakt i bardzo miłe zaskoczenie. Wspaniała obsługa i mocno konkurencyjne ceny, mega plus za możliwość dojazdu. Z czystym sercem polecam i na pewno wrócę ! <peace>
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Pierwsza wizyta z powodu jakości obsługi zostawiła mi banan na mordzie na pół dnia - obsługa ekstremalnie pomocna, znająca się na rzeczy i doradzająca klientowi nie stanowi kasy fiskalnej. Pozdro Piotrek!
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Obsługa przemiła. Mimo, że realizowałam bon to wleciał gratis :)
DSC04546.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół