nasiona marihuany

[ARCHIWUM] Grow Roku INDOOR # 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Twoim kandydatem na zwycięzcę Grow Roku INDOOR # 2014 jest:


  • Łącznie głosujących
    68
  • Poll closed .

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9





Bawimy się w głosowanie na Najlepszą Fotorelację Indoorową roku 2014 przeprowadzoną na łamach forum Haszysz.com.


W głosowaniu biorą udział relacje zgłoszone przez użytkowników, uzupełnione o zgłoszenia organizatorów konkursu, po przeglądzie zakończonych fotorelacji in'14.


Regulamin głosowania:

1. Głosy oddawać można w bieżącym wątku, w ankiecie. Lista zgłoszonych uczestników konkursu i ich osiagnięć załączona została poniżej.

2. Głosowanie trwa do końca lutego, do 28.02.2014 roku, koło godziny 18.... Marzec odsłania nam plebiscytowych zwycięzców!

3. W głosowaniu mogą brać udział użytkownicy forum z kontami o stażu minimum 6 miesięcy i aktywności w postaci 50 postów na koncie.

4. Wyniki ankiet zostaną upublicznione po zakończeniu głosowania.

5. Wszelkie próby oszustwa skutkować będą zablokowaniem konta Szkodnika i unieważnieniem nieprawidłowego głosu.





Nagrody:

Miejsce 1. Zasilacz cyfrowy Lumatek 600W / 400V z dedykowaną lampą HPS od Flora&Fauna
+ bon na nasiona o równowartości 500 zł od TanieSianie


Miejsce 2. Zestaw nawozów CYCO ProKit od Flora&Fauna
+ bon na nasiona o równowartości 350 zł od Quakemind


Miejsce 3. Gadżety/drobiazgi uprawowe od Flora&Fauna
+ bon na nasiona o równowartości 200 zł HolenderskiSkun







Nagrody materialne od sponsora głównego - Flora&Fauna:




Nagrody niematerialne (o wiele ważniejsze):


Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostaną wyróżnieni z tłumu nowopowstałymi odznaczeniami Czempionów IN / OUT forum.haszysz.com:








Serdeczne podziękowania dla sponsorów nagród w konkursie Grow Roku # 2014, którymi są:

Sponsor Główny - Flora i Fauna





Sponsorzy Nasion
:







Powodzenia!!!





LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU
(w kolejności zgłoszeń)​







Majster

Uzasadnienie zgłaszającego:
Skromna lampa sodowa o mocy 150W na nie wielkiej powierzchni / Majster w swojej uprawię zdecydował się poprowadzić wertykalnie rośliny na własnoręcznie zbudowanej siatce. Wszystko ładnie obfocone i wytłumaczone w wątku. Zastosował też prosty filtr powietrza DIY którego metodę wykonania znajdziecie pod tym linkiem. Dodatkowo stosował nie tylko „popularne markowe” nawozy i ściółkowanie w początkowej fazie veg. Mimo kilku trudności i potknięć podczas grow które zdarzają się każdemu, Majster potrafił wyprowadzić rośliny na prostą i uzyskać bardzo satysfakcjonujący wynik pod tym skromnym oświetleniem.
Wszystko to i kilka innych :) uważam za bardzo dobry i fachowy wkład w forum,. Z fotorelacji można się sporo nauczyć i podchwycić kilka fajnych patentów, stąd zgłoszenie.

14-1.jpg


14-4.jpg










padree


https://www.forum.haszysz.com/showt...iecznie-Rosnąca-Ziołofarma-padree-GO!!!/page3

Uzasadnienie zgłaszającego:

Pozwole sobie pokazac wedlug mnie najlepsza fotorelacje roku 2014. Jest to fotorelacja Wiecznie Rosnaca Ziolofarma PadreeGO.
Co prawda fotorelacja nie zostala jeszcze zakonczona i na dobra sprawe nie wiadomo czy kiedy kolwiek sie zakonczy.
Uwazam te fotorelacje za jedna z najlepszych jezeli nie najlepsza z kilku powodow.
Podoba mi sie idea wiecznie prowadzonego grow podzielonego na etapy. Jest w tym watku ogromna ilosc wiedzy ktora kazdy grower jest w stanie docenic. Szeroki przeglad strainow oraz breaderow nie tylko zagranicznych. Roznorodnosc metod uprawy przez Cocos, Hydro Willma, DWC, Klonowanie, Veg Boxy, Flo Boxy, Metody Stadionowe. Pozadny sprzet rzetelne opisy i na koniec jak zawsze Monstrualne krzaki i ponad przecietne wyniki.













uho667​



Uzasadnienie zgłaszającej:

Dlaczego postanowiłam zgłosić tę fotorelację ?
Hmm...
Z całą pewnością nie chodziło tu o powierzchnie. Mam słabość do niskich , krępych krzaczorów wypełnionych kwiatami już od samego dołu. Mam słabość do nabitych indyjkowych cukierasków. W fotorelacji Ucho zamieścił bardzo dużo zdjęć , ja lubię je oglądać i to również in plus dla Niego. Jeśli pisał to konkretnie , wiedział co chce przekazać w poście.


Uzasadnienie zgłaszającego:

Dlaczego postanowiłem zgłosić moją fotorelację? Przecież nie jest to wielkie pomieszczenie pełne pięknych i równych krzaków, nie ma tutaj lamp za tysiące złotych, nie ma hydroponiki, nie ma zaawansowanych technologii… Jest za to uprawa, która bazuje na poprzednich growach i wyciągnięciu wniosków. Jest lampa 250W, na którą większość z nas może pozwolić sobie w swoim domowym zaciszu, jest powierzchnia 0,36m^2 którą większość z nas gdzieś upchnie. Są błędy, są niedociągnięcia – ale jest pasja i zacięcie. Wprowadzono tu lampę MH na wegetacje co wpłynęło na piękne krzaczenie się roślin bez użycia żadnego treningu. Dzieła dokończyła 250W lampa HPS. Ziemia nie była niczym nadzwyczajnym, to zwykła ziemia kwiatowa dostępna wszędzie. Jako nawozów użyłem klasyki czyli Canny, jednak wspomogłem ją Melasą co wpłynęło na pięknie oszronione kwiatostany. Sam susz był bardzo żywiczny i bajeczny w smaku. Na końcu sam wynik zaskoczył mnie najbardziej. Uzyskałem wskaźnik GPW powyżej 1, pomimo że jedna roślina została odrzucona w trakcie ze względu na zastopowany wzrost.


SAM_0940.JPG

SAM_1053.JPG

SAM_1808.JPG











Izak


LINK

Uzasadnienie zgłaszającego:

Wątek zawiera test wpływu defoliacji - obcinania roślinom liści - na kondycję i plonowanie podopiecznych. Eksperyment został przeprowadzony na klonach rośliny SourDog, w innowacyjnej technice uprawy " pasywno-hydroponicznej", czyli tzw. HEMPY BUCKETS. Rośliny prowadzone były także sposobem miniSOG - Sea of Green. Wszystko pod oświetleniem HPS 150W.


Bardzo trzeźwe, pełne, precyzyjne podejście do konopnego hobby, poparte dużą wiedzą i myśleniem. Nie dość, że test, to zupełnie profesjonalny, z poświęceniem własnego czasu, prądu i przestrzeni uprawowej, żeby przekonać się na własnej skórze o faktach i mitach dotyczących defoliacji i to w niebanalnej formie.










Ketser

Uzasadnienie zgłoszenia :
Od zawsze fascynowały mnie konopne dywany,a w wykonaniu Ketser jest to majstersztyk w roku 2k14,poezja dla mojego zmysłu wzrokowego , perfekcyjnie wykonana technika ScrOG na całej powierzchni boxa ,spójrzcie jak równiutko stożki się pną w stronę gorącej Gavity .
Z pewnością Ketser włozył dużo serduszka i czasu aby tak fajnie wypieścić swój dywanik .Słaby ze mnie władca pióra ale mam nadzieję ze jesli moje uzasadnienie słabo was przekonuje że to jest GrowRoku w dziedzinie Indoor to Może to was przekona ...

Uzasadnienie zgłoszenia:
Mam zaszczyt, przedstawić do konkursu fotorelacje naszej forumowej koleżankimaladama i proszę o zrozumienie ,konkurs dotyczy grow które zakończyły się przed data rozpoczęcia konkursu, lecz pomińmy ten szczegół gdyż ta fotorelacja była od początku prowadzona wzorcowo a zakończyła się tylko 10 dni po ogłoszeniu konkursu .nie jeden może przyznać mi racje iż jest to fotorelacja naprawdę prowadzona przejrzyście i ładnie z końcowym wynikiem który jest przedstawiony jak nigdzie indziej.POZA TYM JEST TO GROW PROWADZONE PRZEZ KOBIETĘ CO SAMO W SOBIE JUŻ ZASŁUGUJE DO MIANA PRETENDENTA.

Uzasadnienie zgłaszającego:
Lubię śledzić poczynania dziadka - nie daje odpoczywać :)

ogolnie ogrodek

14%7E6.jpg



przykladowe topy
2%7E226.jpg



efekty koncowy
5%7E155.jpg










OldMan​

Uzasadnienie zgłaszającego:
co wiecej pisać super extra fajnie :)


Uzasadnienie zgłoszenia:
Bo jest to przykład wręcz książkowy jak wykorzystać wiedzę zgromadzoną na forum i przeprowadzić grow nawet na niewielkiej powierzchni. Chłopak się postarał i wyszło mu to badzo fajnie. Tłumów w jego relce nie było ale mnie osobiście bardzo podobają się takie projekty. Sam pierwsze krzaki trzymałem u starych na chacie w szafce w której powinny leżeć książki do szkoły heh.
Warto brać przykład z Kolegi.

Zgłoszenie dodano po konsultacjach organizatorów konkursu.




Zgłoszenie dodano po konsultacjach organizatorów konkursu.




Zgłoszenie dodano po konsultacjach organizatorów konkursu.
 
Ostatnia edycja:

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9


Czołem,

spieszę z podaniem rozstrzygnięcia konkursu, ale nadużyję jeszcze trochę Waszej uwagi i krótkim tytułem wstępu przynudzę.

Cieszę się, że konkurs przyglądający się fotorelacjom na forum został wznowiony. Fotorelacje to siła tego miejsca, pokazują liczność i różnorodność upraw, są skondensowaną wiedzą, pozwalają przyjrzeć się konfrontacji teorii z praktyką i zawiesić oko na miłym ujęciu przyjemnego dla konopnego serca widoku.

Dzięki wszystkim, którzy poświecają dodatkowy czas i pokazują co tam im rośnie w świecących szafkach. Dzięki temu wiemy, że to hobbistyczna, kameralna uprawa konopi istnieje nie tylko w teorii, ale jest integralną częścią świata.

Od najlepszych nic, tylko się uczyć. Konkurs:



głosami użytkowników forum, wygrał...


KETSER !!!!!!!


Gratulacje z podziękowaniami!​


Ketserowe konto użytkownika zdobić będzie od dziś odznaka za Czempionat Forum Haszysz.com w kategorii uprawy Indoor za eleganckie, kokosowo - scrogowe podejście.


Fantami, jakie zapewniają sponsorzy konkursów za wygraną, są:

Zasilacz cyfrowy Lumatek 600W / 400V z dedykowaną lampą HPS od Flora&Fauna
+ bon na nasiona o równowartości 500 zł od TanieSianie





Bezpośrednio za zwycięzcą uplasowała się fotorelacja z uprawą OldMana, który pokazał, że stary człowiek też wciąż może.

Drugie miejsce: OLDMAN !!!!!

Brawo!!!​

Odznaką Czempiona przed nami nie pomachasz niestety, ale na osłodę tej straty forum kieruje do Ciebie następujące fanty:

Zestaw nawozów CYCO ProKit od Flora&Fauna
+ bon na nasiona o równowartości 350 zł od Quakemind






Grono wyróżnionych dopełnia wprost spod ledowego różu fotorelacja uplasowana na miejscu trzecim autorstwa:

UHO667 !!!!!

Grats!!!
Sponsorzy nagród, za miejsce trzecie, przewidzieli:

Gadżety/drobiazgi uprawowe od Flora&Fauna
+ bon na nasiona o równowartości 200 zł HolenderskiSkun


Konkursowe inicjatywy forum zasiliły nagrodami następujące sklepy:

Nagrody materialne od sponsora głównego - Flora i Fauna:




Serdeczne podziękowania dla:

Sponsor Głównego - sklepu Flora i Fauna





a także sponsorów nasion
:






W sprawach nagród skontaktuję się z samymi zainteresowanymi.


Dzięki za każdy przejaw zainteresowania konkursem, począwszy od zgłoszeń, poprzez docinki i głosowanie.
Kolejka do podium była dość zwarta, nie obędzie się bez lekkich jęków zawodu, ale mam nadzieję, że obejdzie się bez rękoczynów i buntowniczego kasowania kont w dzikim szale...

Forma konkursu na pewno będzie uplastyczniana, tak pod względem kategorii, jak i sposobu rozstrzygania zgłoszeń i laureatów. Ważne, żeby taki konkurs był. Konkurs doceniający starania użytkowników wokół podstawowej czynności, która nas tu gromadzi - uprawy.

Oby forumowa frekwencja fotorelacyjna dopisywała, a przychylność sponsorów umilała zabawę. Życzę pomysłowości i kwalifikacji do wyróżnień do konkursu na fotorelację roku 2015...

Do następnego!


P.S. Techniczna strona rozstrzygnięcia ankiety zostanie opisane w temacie OFFTOP. Dzięki.
 

Władimir Władimirowicz

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
439
Buchów
0
ha
Gratuluje wszystkim uczestnikom tego konkursu...

Bardzo się ciesze że moja nominacja zwyciężyła juupi

Gratulacje Ketser!

Oklaski również śle do Ponurego który włożył dużo serduszka i czasu w ten konkurs.... Dobra robota.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Witam wszystkich !

na wstepie chcialbym podziekowc organizatorom konkursu jak i sponsorom za tak piekne nagrody , takze glosujacym na mnie dzieki wielkie ,
nigdy nie bralem udzialu w zadnym os/konkursie a tu nie dosc ze marmoladka mnie nominowala to zdobylem 3 miejsce wow jeszcze raz dzieki wielkie i pozdro


https://www.youtube.com/watch?v=UXTVWLapKNM
 

ketser

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2014
Postów
116
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie!
Na wstępie chciałbym bardzo gorąco podziękować organizatorom jak i sponsorom tego konkursu a także wszystkim głosującym.
Specjalne podziękowania dla WŁADYMIRA za nominację.
Szczerze mówiąc jestem bardzo miło zaskoczony:)
Nigdy ale to przenigdy nie spodziewałbym się wygranej w tym konkursie.
Gratulacje dla wszystkich uczestników i pozdro dla wszystkich userów #com.
Do zobaczenia w kolejnym projekcie myślę że niemniej ciekawym...
 

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,622
Odznaki
7
Chcę podziękować za zgłoszenie mojej fotorelacji oraz za oddane głosy:)
Gratulacje dla ketsera i uszka graty Panowie :flower:

Wielkie dzięki dla sponsorów i naszego Ponuraka za chęci i poświęcony czas.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie.

Chcielibyśmy pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu a w szczególności tym najbardziej docenionym. Dziekujemy również organizatorowi za poswięcony czas i ciężki fechtunek podczas całego konkursu którego idea jest zacna i powinna być rozwijana w kolejnych edycjach.

My jako firma deklarujemy coroczne wspieranie organizatorów tegoż konkursiwa poprzez przeznaczanie ciekawych nagród dla zwycięzców.

Mamy nadzieję że nastepna edycja uniknie błędów i wad wieku dziecięcego a userzy w licznym gronie bedą debatowali nad najciekawszymi projektami.

Zwycięzcy są proszeni o kontakt na PW lub sklepowego maila w celu dogrania szczegółów wysyłki nagród.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim serdecznie i oby do nastepnego...
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Dziękuję za zgłoszenie mojej fotorelki do konkursu,jestem mega mile zaskoczony bo dopiero teraz grzebiąc w forum natrafiłem na to :) + 100 do motywacji :D
 

zmiastawarszawy

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2012
Postów
107
Buchów
0
fajny pomysł , coś jak "OSKARY " ... Dla mnie IZAAK ma największy naukowy dorobek za rozpropagowanie pasywnej hydroponiki . Jego uprawy to domowe hobby . Sorry ale jak widzę moce 1000W , 2X600W , pachnie komerchą , a to mnie nie jara . Największy szacun mam do tych którzy na własne potrzeby uzyskują świetne wyniki na małych mocach . BTW hempy bucket , 100% upraw warzyw dziś odbywa się bez-glebowo . Aż dziwne , że ziemia w uprawach MJ , trzyma się aż tak długo ... pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół