nasiona marihuany

[1] No Name

Wyszukiwarka Forumowa:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Witam, chciałbym się podzielić z wami paroma zdjęciami z zeszłego outa:)

Może zacznę od opisu spotu :)

Spot to kawał opuszczonego pola "najciemniej pod latarnia" prawdopodobnie miał być tam młodnik gdyż zostało to ogrodzone drucianym płotem lecz od paru lat nikt się tam nie kręci, podejrzewam że ze wzgledu na bardzo słaba ziemie (sam piach) dwa sezony bez przypału to najwazniejsze... Jedyne czego mógłbym się obawiać to tego ze w okolicach wrzesnia/października jakiś grzybiarz odwiedzi mojego spota gdyż w okolicy rosną 3/4 brzózki no i sam na jajecznice tam nazbieralem :D

Ziemia: 60% ziemi z biedronki 30% z okolicznej łaki 10% kurzy gnój:)

Wiaderko około 15L wkopane w ziemie :)

Pierwsze zdjęcie tego planta:) Krzak odrobinę zaniedbany gdyż nie odwiedziałem go przez 2 tygodnie a przeceniłem mozliwosci 2 letniej ziemi biedronkowej
1.jpg


Oczywiscie widząc te niedobory musiałem odrobinę pomóc mojej księzniczce :D
O to efekty :
2.jpg


3.jpg






Świetne efekty ostrego LST. Tzn każdy szczyt do gleby. Polecam kazdemu :)

Fota z około połowy sierpnia
4.jpg







Na tym zdjęciu widzimy już oznaki kwitnienia, niestety jest to zdjęcie z konca wrzesnia(Pierwsze pojedyncze włosy pokazały się koło 10 wrzesnia)

Do tego zasponsorowałem mojej księzniczce małego fryzjera z wiatraków, które zasłaniały szczyty o to efekt :)
5.jpg




No i niestety, albo stety koniec zycia czyli :harvest: Krzaka przetrzymałem tak długo jak tylko mogłem lecz gdy pogoda się zepsuła były za duze straty przez pleśn a topy i tak nie puchły przez brak słonca

7.jpg



Trymowanie :D Oczywiscie nie obyło się bez zapalenia paru G suszonych na szybko w mikrofali :d
6.jpg


Po dokładnym otrymowaniu i wysuszeniu wyszło około 30 G bardzo dobrego palenia :d

Z sezonu 2014 jestem zadowolony, wyniosłem z niego wiele doswiadczenia i nabrałem innego poglądu na uprawę naszych ulubionych kwiatków :)

Mój głowny błąd, to brak przygotowania do sezonu, oraz poleganie na pestkach z palenia, już lepiej najtańszy pakiet OP zamówić...


Byle do wiosny panowie:d W sumie za 2 miesiące zaczynamy działać :smokee:
 

wutekaRR

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2014
Postów
263
Buchów
0
Kopało to cos ? Szkoda palenia tak na szybko suszone :p
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Na szybko suszone było z 3G max :) Wiadome towar z mikrofali dupy nie urywał, lecz reszta która suszyła się normalnie była naprawde bardzo dobra. Paliło to około 10 doświadczonych osób i każdy stwierdził ,ze kozak. Do tego smak, mmm nie ma nic lepszego niż w pełni naturalne ziółko, dym lekko słodkawy nie gryzący, faza wchodziła zaraz po wypuszczeniu chmury :D
Najbardziej ucieszyła mnie opinia a później mina doświadczonego znajomego, który po zapaleniu 1 bonga stwierdził ze to jakies maczane gówno oczywiście nie mówiłem mu skąd to mam :D

Jedyny minus to zbyt intensywny zapach przy chociażby nabijaniu jednego szkła było czuć w całym pokoju jakbym z 10G. miał na stole
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Nie za wcześnie go zciąłeś ? mogłeś jeszcze potrzymać ^^
 

dżudżu1

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
246
Buchów
0
Wszystko piknie, ładnie, ale co to ma wspólnego z ''aktualną fotorelacją uprawy'' ?
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Czemu ucieszyla cie opinia ze to jakies maczane gowno ? :sunny:
 

mr.haze

Member
Rejestracja
Sty 12, 2014
Postów
13
Buchów
0
ziomek sie cieszy z tego bo ma dobrego swojaka ;) bez maczania -.- Dobry materiał u większości pseudo palaczy to maczane gówno -.-
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Czemu ucieszyla cie opinia ze to jakies maczane gowno ? :sunny:
Towar wchodził dość mocno od razu po wypuszczeniu chmury, podobnie jak maczanka i dopalacze stąd się wzieła to opinia i dlatego mnie ucieszyła :)

Nie za wcześnie go zciąłeś ? mogłeś jeszcze potrzymać ^^

Trzymałem do konca października, ostatnie dni były kiepskie, a prognoza pogody nie zapowiadała że ma byc poprawa dlatego sciąłem, gdyż pleśn zaczeła juz sie pojawiac na łodygach..

Wszystko piknie, ładnie, ale co to ma wspólnego z ''aktualną fotorelacją uprawy'' ?



Dodałem temat w aktualnych gdyż nie wiedziałem czy mogę od razu dodac do zakonczonych a z tego co widzę któryś z moderatorów przeniósł do niedokonczonych, mimo tego ze fotorelacja jest dokonczona... Pewnie chodzi o to ze nie wrzuciłem zdjęć suszu, których nie miałem jak zrobić...
 

1

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2013
Postów
652
Buchów
0
A ja mysle, że ta opinia wzięła się stąd właśnie, że miałeś/on miał stycznosc z dopkami- nie polecam
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Możesz rozwinąć temat? Jakie znaczenie ma stycznosc z dopalaczami a palenie dobrego NATURALNEGO bucha?
 

Żniwiarz1

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
233
Buchów
2
Wiecie co...
Może już zakończmy tą kutnię, każdy robi co chce i gdzie chce (wszyscy na tym forum chyba dokładnie wiedzą o co mi chodzi :D)
Może i palił może i nie, to chyba jego indywidualna sprawa ;P
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół