nasiona marihuany

Odbyłśnik + osprzęt czy zestaw ?

Wyszukiwarka Forumowa:

NieMamNicku

Active member
Rejestracja
Lis 21, 2012
Postów
40
Buchów
0
Z całym szacunkiem witam wszystkich odwiedzających jak i tych udzielających się. Krótko i na temat - zaczynam przygodę z INDOOR (60x50x140). Muszę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, żeby za cokolwiek się wziąć, a tym bardziej za stworzenie nowego biologicznego życia. Przez ostatni miesiąc moja obecność na tym forum jest codzienna, a jak czas na to pozwala to i całodobowa :) Czytam, czytam i czytam, żeby nie zadawać pytań na które odpowiedź już jest. Ale nigdzie nie mogłem znaleźć takiego tematu więc piszę ( proszę o doradzenie ). Dobra przejdźmy do sedna sprawy, sorry za rozpisanie.

Czy zestawy dostępne na alledrogo (tj. żarówka,odbłyśnik,statecznik,zapłonnik,okablowanie) są dobrym rozwiązaniem ? Czy polecacie bardziej kupić wszystko osobno ? Głównie chodzi mi o ten odbłyśnik... Nie chcę robić prowizorki z blachy do pieczenia i zastanawiałem się nad kupnem takiego do 100 zł. A może ktoś w tym momencie myśli: lepiej kupić kawał blachy i wygiąć (https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?18920-Odbłyśnik-Skrzydłowy-(-Batwing-)-domowej-roboty) też mam to na uwadze ... adjust a wing- nad tego typu skrzydełkami myślałem, lecz to w późniejszym terminie

Finalizując mój temat: Zestaw za około 250 PLN, wygięcie arkusza blachy + osprzęt czy sam odbłyśnik do 100 PLN + osprzęt ?

POZDRAWIAM , piątka i z fartem ! :zjarany:
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Szczerze? Odpuściłbym allegro...

Polecam Ci jednak indywidualny kontakt ze sklepami - w przypadku "większych zakupów" powołując się, że znalazłeś ich sklep na haszyszu masz szansę na dodatkowy rabat. Na pewno bezpiecznie, na pewno solidnie...

Poza tym jeśli przejrzysz dział zaopatrzenie - może wyhaczysz jakąś aktualną, fajną promocję
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Natomiast ja poddam Ci pomysł: na a... znajdziesz za tą kasę sprzęt odpowiedni dla siebie,są gotowe zestawy.Patrz za wings 250W -bylo by spoko.Co do przypału z przesyłką o którym wspomniał kolega...<joint> Zrób tak:kup starter za 5zł ,a zamówienie złoż na paczkomat.Przelew zrób z poczty(nie podawaj swoich danych-coś wymyśl).Z fartem
 

cannamen

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2015
Postów
58
Buchów
0
Według mnie można bezpiecznie kupować na allegro. Owszem nazwizko zawsze zostaje, bo jednak do konta musisz podać prawdziwe, ale wrazie trzepania komputera, raczej nie znajdą danych do zalogowanie i sprawdzenia co kupowałeś na allegro. Zrezztą, jak znajdą u ciebie sprzęt to raczej nie interesują się tym skąd go masz ;)

A pozatym jak kolega wyżej, paczki tylko na paczkomat + starter pre paid, no i wiadomo, dane na przelewie, każde inne, byle nie swoje ;)
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
nazwisko zawsze zostaje, bo jednak do konta musisz podać prawdziwe

Niekoniecznie. Można mieć fake'owe konto a kasę przesłać przekazem pocztowym :)
Ważne, żeby przesyłka była kurierem a nie PP bo weryfikują dokumenty jeśli odbierasz w punkcie pocztowym
 

NieMamNicku

Active member
Rejestracja
Lis 21, 2012
Postów
40
Buchów
0
Polecam Ci jednak indywidualny kontakt ze sklepami - w przypadku "większych zakupów" powołując się, że znalazłeś ich sklep na haszyszu masz szansę na dodatkowy rabat. Na pewno bezpiecznie, na pewno solidnie...

bez kombinowania zrobię tak jak mówisz :) zamówię sobie jakiś zestawik z growshop'u i będzie grało :) a po za tym dużych rozbieżności w cenach nie ma. dzięki Panowie za odp. A firma żarówki nie gra chyba dużej roli, co ? zrobiłem sobie w zeszycie tabelkę rodzai żarówek to wychodzi, że każda jest bardzo podobna.
 

Natur

Active member
Rejestracja
Sty 5, 2015
Postów
40
Buchów
0
Też szukam zestawu do podobnej szafki. Jak coś ciekawego znajde to ci podeśle jak możesz wyślij link z tym zestawem na pw
 
P

paleczny

Guest
Kup od razu , adjust a winga....raz kupisz i bedzisz mial na lata. Pisze bo sam mam w posiadaniu teraz kilka tych z alle....pseudo odblysnikow.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół