nasiona marihuany

HEMP.PL - Pełny profesjonalizm od 1999r. (Kraków, Radom)

Wyszukiwarka Forumowa:

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20
Garden_HighPro_hemp_detal.jpg



 

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20


NAMIOTY DO UPRAWY ROŚLIN

PROBOX OD GARDEN HIGHPRO:


  • Super wytrzymała i stabilna, opatentowana konstrukcja

  • Nośność 36kg - ciężki system wentylacji czy oświetlenia to już nie problem

  • PROBOX 40 to najwyższy namiot o podstawie 40x40cm na rynku, aż 160cm wysokości !!! (w końcu możemy zmieścić filtr węglowy wraz z lampą HPS nie martwiąc się o miejsce i temperaturę)

  • Ściany odbijają nawet do 97% światła

  • Najlepszy stosunek jakości do ceny (box kosztuje dużo mniej od podobnych konstrukcji)






SPRAWDŹ NOWĄ OFERTĘ Z DZIAŁU HEADSHOP:
(fajki wodne, młynki, wagi elektroniczne oraz wiele innych)






UWAGA
JUŻ TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA
SUPER PROMOCJA -15%
NA NAWOZY I STYMULATORY BIOBIZZ

 
Ostatnia edycja:
F

fan

Guest
.Serdecznie dziękuję za wszystkie gratisy(plecak,koszulka,czapka,tasmy,zapalniczki,nawozy ,dlugopisy,ulotki,miarka)Polecam bardzo wszystkim ..
 

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20
Odbłyśniki od Garden HighPro wykonane w technologii PEAR odbijają nawet do 97% światła.

Pearl_Technology_vs_Hammered.jpg



P.S. Aby zachować pełnię właściwości, pamiętaj o regularnym czyszczeniu swojego reflektora :)
 

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20
normal_filtr_pro_activ_ghp.jpg



Pierwsze opinie od klientów:

Dzięki harmonijkowej budowie - w porównaniu do klasycznych filtrów węglowych, zdecydowanie mocniej tłumi hałas układu wentylacyjnego.





---------- Post Zaktualizowany 14:00 ---------- Data pierwszego postu 13:52 ----------

black_weekend.jpg

 

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20
Dlaczego warto go polecać do lamp energooszczędnych?:



300_300_productGfx_46f0423e992a2c016a02b53710520545.jpg
o-ref-cfl-VF.jpg



WZMACNIANY ODBŁYŚNIK LUSTRZANY VF DO CFL
https://www.hemp.pl/produkt/o-ref-cfl-vf-10szt/20
1. Jest on wzmocniony, tak aby utrzymać ciężar lampy CFL (nawet tej 250W).​
2. Rodzaj blachy, wymiary i kąt gięcia zapewniają optymalne rozesłanie światła z lampy do roślin.​
3. Produkt jest dobrej jakości i masz gwarancję że klient będzie zadowolony (sprzedajemy go od 4 lat)​
4. Dodatkowe otwory wentylacyjne w górnej części odbłyśnika odprowadzają więcej ciepła - dzięki temu szczyty roślin są bezpieczniejsze.​
5. Zamontowany fabrycznie kabel z wtyczką pozwala na natychmiastowe użycie po zakupie.
 
Ostatnia edycja:

ppp666

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2013
Postów
176
Buchów
0
.Serdecznie dziękuję za wszystkie gratisy(plecak,koszulka,czapka,tasmy,zapalniczki,nawozy ,dlugopisy,ulotki,miarka)Polecam bardzo wszystkim ..

A ja w gratisie dostałem wielkie G. Widocznie nie napisałem skąd jestem i zamówienie miało tylko 3 miejsca przed przecinkiem. Goła paczka jak z Media Ex.
 

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20
A ja w gratisie dostałem wielkie G. Widocznie nie napisałem skąd jestem i zamówienie miało tylko 3 miejsca przed przecinkiem. Goła paczka jak z Media Ex.

Do każdej przesyłki czy to za 10zł czy 5000zł dokładamy gadżety. Jeżeli rzeczywiście z jakiegoś powodu nic Pan nie dostał lub nie jest Pan zadowolony z ich wartości prosimy o kontakt na dane ze stopki, chętnie coś doślemy lub udzielimy rabatu. Aktualnie w puli do każdej paczki są m.in. smycze, zapalniczki lub skrobaczki do szyb na zimę czy próbki nawozów na życzenie. Poza tym faktycznie, im większa wartość zamówienia, tym wyższa szansa na droższy gratis, co jest jak mam nadzieję oczywiste.
 

ppp666

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2013
Postów
176
Buchów
0
Chyba napiszę PW.No ale przykro troche jak ludzie dostają jakieś fajne rzeczy niedostępne. I nie mówię o smyczy, zapalniczce czy naklejkach. Skrobaczka by była spoko(a nawet bardzo jak na taką porę roku). Plecak czy nawet torba jakaś Hemp*** to już coś. Nawozy? Zimno. Jakaś czapka by się przydała, albo palto :p
Zobaczymy co z tego będzie.

EDIT post niżej.
 
Ostatnia edycja:

ppp666

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2013
Postów
176
Buchów
0
Obsługa powariowała. Jako gratis dostałem paczkę wielkości niemal zamawianego towaru.
-tona makulatury :p
-zimowa czapka z logiem sklepu (bardzo dobra jakość)
-skrobaczka do szyb (spoko!)
-kubeczek z miarką do nawozów 20-150ml
-neutralizator zapachów 50ml (zginęło gdzieś u kumpla, ale się znajdzie)
-kalendarz 2019 z sexi modelkami (trafiony w mój gust 100%)


Otwierając przesyłkę miałem minę mniej więcej jak ta laska z kalendarza ;]
Pozdrawiam gorąco i od tej pory HEMP to mój pierwszy sklep w którym będę robił zakupy.
Niby takie głupotki, ale szacun, szacun. Polecam HEMP .pl
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół