nasiona marihuany

HEMP.PL - Pełny profesjonalizm od 1999r. (Kraków, Radom)

Wyszukiwarka Forumowa:

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20
NOWOŚĆ
led_naked_cob_phytolite.jpg


***


UWAGA
Świąteczna promocja Canna
-15% na wszystkie nawozy
do 06.04.2018
114.png




***​




zyczenia_wielkanocne.jpg




 

Pan_Bak

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2018
Postów
6
Buchów
0
Witojcie!!!!!

Robiłem jakiś czas temu zakupy w HEMP.PL. To był mój pierwszy raz w tym growshopie.

Moje wrażenia są 100% pozytywne a nawet bardziej. Totalne zadowolenie.

Ekspresowa przesyłka. Paczkę dostałem następnego dnia o godzinie 12. Totalne tempo.

Cały zestaw nawozów i innych dupereli dotarł jak było w zamówieniu. Zero pomyłek. Full profeska.

Do tego dostałem gruby zestaw gratisów: czapkę, długopis, zapalniczki, miarkę, notatniki i katalogi, foldery, plakaty itp. Kto nie lubi takich fantów :) ? Nie każdy grow daje :(

Ale to jeszcze nie wszystko. Kolejne pozytywne zaskoczenie - dostałem dodatkowy rabat na całe zakupy. Mimo iż ceny były bardzo konkurencyjne - zniżka zawsze mile widziana. Mogłem kupić dodatkowe pestki :)

Do tego chciałem się poradzić co do sprzętu, bo róznie to w growshopach bywa, nie każdy sie zna na rzeczy, w tym przypadku pytałem o zasilacze HPS 400W I Pan z Hemp.pl służył bardzo fachową poradą, udzielił konkretnej informacji co i jak, omówił które konstrukcje są lepsze i dlaczego. Na pewno wróce do niego po sprzęt jak będe nabywał. Dodam, że jestem po technikum elektronicznym i byle odpowiedź mnie nie zadawala. Tutaj mamy do czynienia z profesjonalnym doradztwem, a nie patyractwem gdzie ludzie nie wiedzą co z czym a co dopiero dalej...

Polecam bardzo ten sklep, Ja na pewno wróce nie raz. 100% satysfakcji.

Pozdrawiam ekipe hemp.pl i starych wyjadaczy :)
 

wujek.tadek

New member
Rejestracja
Kwi 6, 2018
Postów
3
Buchów
0
Witam.

Dłuuuuugo wujek tadek się zbierał do przystąpienia do grona forumowiczów. Az 3 miechy mi to zajeło!!!!!

Zacznę od wychwalenia sklepów w jakich kupowałem. A więc chciałem skompletować zestaw nawozów firmy CANNA (kumpel używał i mi polecił bo sobie chwalił) do uprawy w ziemii. Szczerze mówiąć średnio wiedziałem co dalej oprócz Terra Flores i Boosta które polecił mi ziomek. A że była to moja pierwsza uprawa w życiu (w dodatku indoor) to doświadczenie prawie zerowe (wiedza tyle co z książki "Jak uprawiać INDOOR" i tegoż właśnie genialnego forum). Kilka razy ino pomagałem kolegom w przeszłości na działkach out. Chłop z hemp.pl ogólnie rozwiał mi szybko temat, doradził i skompletował pełny zestaw nawozów Canna i nawet wyliczył ile będę czego potrzebował. Genialna pomoc za co stokrotne dzięki. Dostałem też tabele dawkowania dzięki której szybko załapałem jak i kiedy lać. No i do tego inne gratisy, których już nawet nie pamiętam. Ale trochę tego było i byłem mile zaskoczony, nawet mój dzieciak się obłowił bajerami - z tego co pamietam to smycz i czapka. Na przesyłkę czekałem 3 dni od momentu przesłania kasiory, więc myśle, że czas dostawy jest zadowalający. Dla mnie był, nie jestem w gorącej wodzie kompany. Sklep polecam z całego serca każdemu kto się słabo orientuje bo tu kupicie dobrze, tanio i to co trzeba. A ci co się znają to już pewnie mają obcykany hemp od lat i wiedzą co w trawie piszczy. Jak dla mnie - NAJLEPSZY SKLEP TYPU GROWSHOP W POLSCE - ja będę tylko do niego wracał bo dojnej krowy się nie zmienia czy jakoś tak. Pozdrawiam

Wujek Tadek z wiejskiej krainy.....
 
Rejestracja
Kwi 7, 2018
Postów
5
Buchów
0
dzien dobry. wrocilam do polski z 2 lata temu po kilku latach mieszkania w niemczech. jak bardzo się zdziwiłam gdy zobaczyłam, że w zacofanej polsce jest tyle growshopow. w niemczech jest tego naprawde duzo, ale polska powoli nie ustapuje naszym sasiadom w niczym. powiem dalej, jest nawet lepiej, bo ceny w euro sa duzo wyzsze niz na pln. jeszcze bardziej ucieszyl mnie fakt ze wciaz istnieje i bardzo dobrze radzi sobie sklep hemp.pl z ktorego korzystalam lata temu zanim wyjechalam do szwabow. zawsze bylo szybko, sprawnie i w dobrej cenie. do tego pewny i zaufany sklep. zadnej popeliny. porownalam ceny z niemieckimi growshopami w ktorych kupowalam kilka ostatnich lat. i co mozna powiedziec, przepasc jest spora. lepiej sie oplaca kupic wysylkowo z polski z hemp niz kupowac w zagranicznych growshopach. takie moje zdanie. ostatnio zateskilo mi sie do upraw i postanowilam wrocic do tematu. dlatego tez w maju na pewno poczynie zakupy z owym sklepie. moglabym wybrac inny growshop w polsce jakich jest obecnie naprawde duzo, ale sentyment kaze mi wrocic do hemp. na stronie sklepu znalazlam tez informacje ze rozdaja do kazdego zamowienia probki nawozow na prosbe klienta, cos niesamowitego. w dobie wyscigu za kasa mozna dostac cos gratis. sklep zdecydowanie z tradycja a to juz swiadczy o klasie. tyle lat w interesie, wielki szacun. pozdrawiam szamaniara

Siemano.

Polecam sklep hemp.pl. Kupowałam jakiś miesiąc temu kilka bajerów przez telefon. Obsługa fachowa i do rzeczy umieją doradzić w razie niewiedzy, jaką miałam. W razie braku towaru sprawnie proponują zastępczy sprzęt o takim samym lub podobnym działaniu. Ceny spoko, można liczyć na rabat jak ktoś zamawia trochę więcej towaru. Mi ię udało dzięki temu dokupić dodatkowy stymulator flo. No i w paczce dostałam zestaw gratisków. Very happy :) Dziękuję i pozdrawiam hemp.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Aniol_Maciej

New member
Rejestracja
Mar 15, 2018
Postów
1
Buchów
0
HEMP w samą porę + mega ubaw.

siemanko forumowicze. wlasnie dostalem paczuche z hemp. i cóż mogę powiedzieć... pierwszy raz zamawialem z tego gs. cena i wydajnosc enzymów z bionova skłoniła mnie do zakupu właśnie ich produktu (jeszcze nie stosowałem tej marki). bo kur....eee źle policzyłem i mi zabrakło na gwałt. hemp dostarczyło mi je akurat na czas <lol> wielki szacun za to, tym bardziej ze zamuliłem z wpłatą bo miałem kłopoty z hajsem. skorzystalem, z opcji gratis przy zamówieniu i poprosiłem o stymulator korzeni jakby były jakieś darmowe próbki od producenta, no i dostałem go zupełnie za darmo. do tego jeszcze 2 inne próbki nawozów. kazda na pewno się przyda bo z tego co czytałem to fajnie pomogom pomidorom. paczuszka zawierala wiele promocyjnych ulotek, jest co poczytac o roznych systemach nawozenia roznych firm, i znalazlem o bio i o mineralkach, fajnie, mozna sie zastanowic przed zakupami na spokojnie przy parolu :spalony: no i ogien, akurat mialem isc do sklepu - ku...aa jak ja ci dziekuje za to panie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <joint>, piekna przesylka w pieknym stylu dziękuje bardzo gs hemp. jak dla mnie sklep sprawdzony, godny zaufania, z swietnym kontaktem mailowym i dyskretnie zapakowana paczka. piona :zjarany:

---------- Post Zaktualizowany 16:32 ---------- Data pierwszego postu 16:22 ----------

zapomniałem napisac o jeszcze jednym bonusie który ***ał mi jajca, dostałem pudełeczko canna a w nim STOPERY DO USZU!!!! :bongo4:
 

transilvanian

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
14
Buchów
0
polecam sklep pełną gębą. potrzebowałem boom boom spray na stres na gwałt dla młodych pomidorów i dostałem go szybciej niż bym się mógł spodziewać - zamowienie w niedziele - paczkomat w wtorek :) pomidory bardzo zadowolone. uratowane. stabilne. dzieki wielkie wam ziomeczki z hemp. pelna profeska. zero zbednego gadania, do tego dostalem pokazny zestaw gratisow i ulotek, jestem bardzo zadowolony, polecam sklep szczegolnie tym co zalezy im na szybkosci wysylki bo w tym temacie są absolutnym mistrzem. w temacie gratisow tez - zaden sklep nie dal mi tylu rzeczy za darmo. pozdrawiam

Paczka doszla, towar dostalem jak zamawialem, spora dawka gratisow. szybkosc dostawy masakryczna. polecam sklep. zaufany i pewny dostawca. pozdrawiam Hemp i forumowiczow.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Witam

Chciałbym się zapytać o Led Naked COB 60w Cree X-TE 3000k Phytolite, mało informacji jest o nim czy możecie powiedzieć coś więcej? :) chciałbym go zakupić do mojego growboxa lecz waham się.
 

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20
Dlaczego warto wykorzystać mikoryzę w uprawie roślin ?
Mikoryza to współpraca pomiędzy roślinami a grzybami, powodująca obopólne korzyści. Grzyby korzystają z produktów fotosyntezy roślin pobierając głównie cukrów, których same nie potrafią wytworzyć. Rośliny dzięki mikoryzie otrzymują znacznie więcej korzyści.​
Strzępki grzybni wnikają do korzeni lub pozostają na ich powierzchni dzięki czemu zwiększa się zdolność pobierania wody i soli mineralnych z gleby. Rośliny zaczynają silniej rosnąć, tworzą więcej kwiatów i owoców. Stają się także znacznie bardziej tolerancyjne na niekorzystne warunku - suszę, mróz, niewłaściwe pH gleby lub nadmierne zasolenie. Mikoryza chroni także rośliny przed chorobami.​
57d887c6a9a967cd9209cdba46430b05.jpg





UKORZENIACZ W PROSZKU

- MIKORYZA I BAKTERIE GLEBOWE
- JELLYFISH 10g, PLANT SUCCESS
( mykoryza )

33,86 zł

a28ebb826f8aca5d1bb81af589a02c93.jpg



MIKORYZA GRANULAT

- GREAT WHITE GRANULAR ONE
PLANT SUCCESS
( mikoryza )


113g 42,22 zł
1kg 190,26 zł

9a138c13445d7efe5b9c207858d40998.jpg





MIKORYZA W PŁYNIE,

ORCA LIQUID MYCORRHIZAE
100ml, PLANT SUCCESS
( mykoryza )

76,17 zł
e33b85222c8dc493d1e44b0c9ab20c54.jpg





MIKORYZA W PROSZKU,

GREAT WHITE PREMIUM
MYCORRHIZAE

PLANT SUCCESS
( mykoryza )

28,3g 93,12 zł
113,4g 253,93 zł





6fca0e5accd83f2c8df34b93cba52f5c.jpg



REGULATOR WILGOTNOŚCI

- INTEGRA BOOST 55%,
UWALNIA LUB POCHŁANIA WILGOĆ
W ZAMKNIĘTYM ŚRODOWISKU


do 28g suszu 6,78 zł
do 450g suszu 23,28 zł



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół