nasiona marihuany

Gadżety Outdoor - Kamera/fotopułapka na spocie

Wyszukiwarka Forumowa:

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
Lepszym, prostszym i tańszym rozwiązaniem jest kamerka wi-fi LAN z detekcją ruchu. Wtedy znika problem odbioru przypałowych zdjęć i kamuflażu - kamerka może być ustawiona znacznie dalej i monitorować większy obszar wokół spota, bo nie ogranicza jej czujnik PIR.
 

Łowca Myszy

Member
Rejestracja
Mar 16, 2015
Postów
16
Buchów
0
'tak zwane mosty'-jak to piszesz, mozesz rowniez postawic na openvpnie. VPN przed torem w zupelnosci wystarczy, szczegolnie jak siedzi gdzies w moldawi czy innym kirgystanie gdzie w razie czego polska policja nie ma zadnej jurysdykcji. wystarczy podpiac skrypt ktory wrazie zerwania polaczenia z vpn - zerwie polaczenia z torem.

paranoicy moga przeciez uzywac osobnych laptopow do tego celu na virtualnych maszynach, laczac sie z siecia za pomoca telefonow ze zmiennym imei, dalej procedura polaczen wymienia wyzej i mozna wtedy zaprzestac nosic pieluchy.

jak masz wieksza wiedze to prosze rozwin watek, a nie rzucasz ogolnikiem z ktorego nic nie wynika

Ok Ok, nie można wklejać linków, więc radzę wpisać VPN + torr w googla i wyskoczą Ci informacje dlaczego jest to niebezpieczne ;)

Twierdząc że vpn jest teoretycznie dobrym sposobem zakamuflowania się przed Twoim ISP jest prawdziwe, problem tylko w tym że używanie VPNa wiążę się też z niebezpieczeństwem ataku. Nie znam dokładnych szczegółów, ale tak wyczytałem na forach. wpisz sobie w wyszukiwarkę angielskie tłumaczenie polskiego słowa "ogony" , heh sorry ale jestem paranoikiem, i tam dostaniesz dokładne wytłumaczenie dlaczego VPN *nie jest dobrym pomysłem*. Także na tej stronie znajdziecie inne przydatne info.

Chodzi o to: most ukryje fakt że używasz, i VPN ukryje. Tylko że ten drugi naraża Cię na ryzyko skutecznego ataku i np przechwycenia danych

PzDr
 

Cygan793

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
66
Buchów
0
Lepszym, prostszym i tańszym rozwiązaniem jest kamerka wi-fi LAN z detekcją ruchu. Wtedy znika problem odbioru przypałowych zdjęć i kamuflażu - kamerka może być ustawiona znacznie dalej i monitorować większy obszar wokół spota, bo nie ogranicza jej czujnik PIR.

Marihuanator a czy taka kamere lan da się podpiąć pod baterie z solarem ? czy więcej ona prądu potrzebuje ?
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Jakim najlepszym rozwiazaniem by bylo jaki rodzaj kamerki kupic (oby jak najtanszy przy znosnej jakosci obrazu) zakladajac ze jest w miejscu zamontowania staly dostep do pradu Chodzi mi o kamerke dajaca obraz na zywo fajnie jakby miala wbudowany noktowizor aby w nocy tez widziec ale nie koniecznie I jak by to ugryzc aby anonimowo podgladac ta kamerke np z tora i vpnu z domu ? mile widziane linki do allegro zasilanie moze byc z gniazdka 230v lub lepiej 12v po przetworzeniu lub nizej
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
ciekawe co teraz z tymi kamerkami mam dwie ktore beda chyba lezaly bo w tamtym roku mi posłużyły ale w tym roku z ta rejestracja karty sim sa to kamerki trzeba sprzedac
 
Rejestracja
Maj 28, 2016
Postów
16
Buchów
0
@zapo jest na to sposób. Kup sobie kilka simek np. z Ukrainy i mogą Ci tu na kij naskoczyć.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
W tym roku nabywa taka foto pułapkę na outa. Jak coś zginie będzie chociaż wiadomo komu podziękować.
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Nie lepiej kupic fotopulapke na karte SIM zarejestrowana na słupa ?


wiesz wszystko idzie ale kto zarejstruje na siebie :D

bardziej myslalem zeby wiadomosci mi przychodzily na emaila i to by bylo elegancko.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
a skad wezmiesz internet jak nie wlasnie z karty sim?
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Zarejestrować kartę na kogoś nie problem. Ogłaszają się na necie obczaj sobie..
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
siemka
chciał bym kupić coś lepszego niż HC300M z tym egzemplarzem mam problem ze nie wysyła mi MMS. chce kupić jakiś droższy model zastanawiam się nad 4.0CG lub BL480LP niby super szybko wysyłają MMS. ktoś coś wie na temat tych wynalazków lub ma taki ?
pozdro:jaraczz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół