nasiona marihuany

White Russian i Amnezia Haze [Af]

Wyszukiwarka Forumowa:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Witam, mam zamiar na początku Out 2015 skrzyżować te dwie odmiany. Jako iż nie mam doswiadczenia w feminizacji zadam wam pewnie dla wiekszosci banalne pytania :)


Kiedy musiałbym wysadzić te dwie odmiany żeby pestki były gotowe do wysiania na początku lipca?
W jakim odstepie czasowym je posadzić żeby jedna zdążyła zapylić druga? Mam zamiar hermić STSem

Mam możliwość rozpoczęcia sezonu pod sztucznym światłem lecz tylko przez około 2/3 tygodnie czekam na wasze opinie :)

Pozdrawiam, miłego wieczoru :D
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Jako iż bedą te pestki Fem, będe jedna traktowac Sts jeszcze przed rozpoczeciem kwitnienia, więc różnica czasowa nie potrzebna :D Jedną odpowiedz znalazłem, lecz dalej nie mam pojecia ile trzeba czekać i czy trzeba czekać z wysianiem powstałych pestek :)
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Jako iż bedą te pestki Fem, będe jedna traktowac Sts jeszcze przed rozpoczeciem kwitnienia, więc różnica czasowa nie potrzebna :D Jedną odpowiedz znalazłem, lecz dalej nie mam pojecia ile trzeba czekać i czy trzeba czekać z wysianiem powstałych pestek :)

Nie bądź taki pewny,że będą FEM :pr:.Lepiej zaczekać aż pokażą się pierwsze włosy i wtedy STS.
Co do wysadzania,ja np wysadzam równo i też jest za***iście :crazy:
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Dyslektyk, uzyskane pestki mozna od razu kiełkować po scince czy trzeba odczekac jakis czas? Gdzieś czytałem ze kiełkowalnosc jest kiepska od razu i lepiej poczekac te pare tyg
 

HeavyEyelids

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2007
Postów
62
Buchów
0
Dużo czytaj wyciągaj wnioski , tu jest skarbnica wiedzy mj.
 

chucckydolls

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2014
Postów
51
Buchów
2
jak ci sie to uda to bedzie ładny kosmos,nie zapalilbym tego :D
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
No mam nadzieje, ze wszystko wypali tak jak planuje. Jednak nie ma co się podniecać nigdy nie wiadomo jak to wyjdzie, moze się okazać ze słabe geny zostana przekazane, do uzyskania idealnych pestek tej krzyzówki przydałby się Indoor i selekcje selekcja i jeszcze raz selekacja niestety do tego nie mam warunków :(

Tak czy siak ta krzyzówka bedzie ponad przecietna , zobaczę jeszcze jak wyjdzie finansowo planuję jeszcze dorzucić do tego White Widow, gdyż paliłem ta odmianke na Woodstocku i sponiewierała mnie niemiłosiernie :D
 
G

Gandaout

Guest
A czego bys tego nie zapalil ? To zwykla krzyzowka ze zwyklego ziola ehhh.
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Dyslektyk, uzyskane pestki mozna od razu kiełkować po scince czy trzeba odczekac jakis czas? Gdzieś czytałem ze kiełkowalnosc jest kiepska od razu i lepiej poczekac te pare tyg

Nigdy nie próbowałem od razu,2 lata wstecz natura spróbowała za mnie :crazy:

Resztki auto,tydzień deszczu i proszę:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół