nasiona marihuany

Stosowanie Lulka czarnego

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sub

Guest
przeciez to jakas niepowazna osoba jaja sobie robi,

Bo wie, że znajdzie dużo przejmujących się innymi frajerów ;) ?

Rasta - po przepaleniu tak mają.. Podobno.. Podobno konopie coś psują im w głowach : <rotfl>

=========================================================================
Tak btw:

Asmosan:

https://www.osoz.pl/osoz-www/leki/szczegoly/558144120_Astmosan

Skład [ Ukryj ]
- folium stramonii 55,0,
- folium salviae 13,0,
- folium belladonnae 20,0,
- herba lobeliae 10,0,
- kalium nitricum 2,0
Działanie

- rozkurcza mięśnie gładkie oskrzeli,
- zmniejsza i usuwa bóle i duszności.

Dawkowanie [ Ukryj ]
Tytoń – do fajki i papierosów.
Proszek – do wdychania dymu z tlącego się na gorącej blasze proszku.
Wdychanie stosować kilkakrotnie w ciągu dnia.

Chyba wycofany dawno temu?
Niezbyt rozsadni ludzie używali go niezgodnie ze wskazaniami - i często lądowali na intensywnej.
Podobnie stosowano swego czasu same liście bielunia i pokrzyku.
Dawno dawno temu w odległej galaktyce.

o jest: jest:
http://hyperreal.info/node/1844

I jeszcze jedno - taki moj znayomy grzejnik z Krakowa - niejski Cyku (może jeszcze żyje), jako stary ćpun też wykazał się niebezpiecznym brakiem wiary w moc niewypróbowanych środków i sporządził sobie wywar z astmosanu w proporcji 1:1 - szklanka wrzątku : opakowanie astmosanu. Eksperyment skończył się na intensywnej terapii.

Nadmiar atropiny paraliżuje wegetatywny układ nerwowy (ja przez jakiś czas po zarzuceniu tej "herbatki" musiałem pamiętać o tym, że trzeba oddychać).
 
Ostatnia edycja:

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
26
Palą te czarne lufki i im się w głowach pie****i.
 

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
przeciez to jakas niepowazna osoba jaja sobie robi, to jakis dzieciak niepelnosprytny,ktorego nikt nie kocha.... a ty wez sie najedz tych nasion tylko duzooo zjedz do tego sromotnika,albo dwa na wszelki wypadek i popij 0,5L denaturatem i idz spac

Proszę pana, jaja nie robię. ;3 Styl jakim piszę może wprowadzać w błąd, ale mam to w dupie, mi się on podoba, a nie będę udawała kogoś kim nie jestem. Widzę że strasznie zainteresował was mój wiek, więc nie będę was dłużej trzymać w niewiedzy-22 lata. Jak nie chcecie mi wierzyć to wasz problem. XD No i dziękuję za propozycję, na pewno skorzystam. ;3
 

Nitzer_Ebb

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2014
Postów
936
Buchów
0
Szkoda tylko, że się dziołcha spłoszyła. Ciekawe, czy ma podobne poczucie humoru czy jest śmiertelnie poważna jak czarny lulek ;)
 

Nitzer_Ebb

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2014
Postów
936
Buchów
0
Muszę was zmartwić, ale wolę dziewczyny. ;3

To był tylko taki niewinny żarcik. My jesteśmy dobre ludki i nie chcemy, żebyś sobie zrobiła krzywdę. Twoja orientacja nie ma znaczenie. Tak na poważnie na forum jest kilka dziewczyn i na pewno jedna, która potrafi uprawiać grzyby. To bardzo dobra alternatywa. Człowiek po takich doznaniach odżywa.
 
S

sub

Guest
Muszę was zmartwić, ale wolę dziewczyny. ;3

cholera.. mam to samo.. To chyba nie jest zaraźliwe?

Widzę że strasznie zainteresował was mój wiek, więc nie będę was dłużej trzymać w niewiedzy-22 lata.

No nie.. czemu nie 23 lata?

Jest mapa występowania: Polska pominięta:
http://www.agroatlas.ru/en/content/weeds/Hyoscyamus_niger/map/

Miałem swego czasu odmianę jednoroczną.
Zapewne nie ma to nic do tematu: Ale tak jakoś się mi przypomniało.
Obok wilczej jagody : rosło ... i to coś:
Mało efektowny w nat: lepiej wygląda na zdjęciach: bardzo delikatne takie "nijakie " liście:
A rysunek na kwiatach - przypominał mi.. nieco pewną odmianę: surfinii.
Które w wersji Fx były... zdecydowanie bardziej interesujące: od lulka..
są mieszańcem międzygatunkowym: rozmnażane przez nasiona : dają naprawdę ciekawe rozszczepienia: i spora liczbę osobników z anormalną budową: torebek nasiennych - słupków: .. i innych takich tam.
Przy czym większa cześć przypominała raczej dziwnie półstojące przerośnięte petunie: którymi zresztą z grubsza są..

Ciekawe czy Ktoś próbował pić napar z surfini?

nie wiedziałem..
no, że to jakby petunie to tak... ale Japończycy?

Surfinia – grupa odmian petunii ogrodowej (Petunia ×hybrida hort. ex Vilm). Nazwą tą określa się liczne odmiany petunii o zwisających pędach. Pierwsze odmiany surfinii wyhodowali Japończycy przy zastosowaniu technik inżynierii genetycznej. W Europie surfinia pojawiła się dopiero pod koniec lat 90. XX wieku. Jest w całej Europie i w Polsce pospolicie uprawiana jako roślina ozdobna.
 
Ostatnia edycja:
P

Pustelnik

Guest
Muszę was zmartwić, ale wolę dziewczyny. ;3



ead6509824_oj_przestan.jpg
 
Ostatnia edycja:

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
cholera.. mam to samo.. To chyba nie jest zaraźliwe?



No nie.. czemu nie 23 lata?

Jest, jeśli opuścisz ten wątek, znów będziesz wolał chłopców. ;3
Bo nie urodziłam się w 91?
Macie jeszcze jakieś mądre pytania?
 
S

sub

Guest

Zmieniacie strasznie temat:
... ;(

wracając do: surfinii..

Petunia violacea: hallucinogen or not?

Edward Grant Butlera,
Trevor Robinsonb,
Richard Evans Schultesc

Show more

Abstract

A report in an Ecuadorian anthropological monograph that Petunia violacea was used as a hallucinogen by some native South American people under the name Shanin. (Alvear, 1971) stimulated interest in the ethnobotanical literature (Schultes, 1975). This was particularly interesting because the species is a member of the alkaloid-rich Solanaceae family. No reports of its containing alkaloids have been published to date (Raffauf, 1970). We have unsuccessfully attempted to isolate an alkaloid from this plant grown in the greenhouse, and recently interviewed the author of the original report. This communication will summarize the results of the laboratory work and the interview.

Copyright © 1991 Published by Elsevier Ireland Ltd.

Jest, jeśli opuścisz ten wątek, znów będziesz wolał chłopców. ;3

Oj. Jakie to złośliwe jest ;)

Bo nie urodziłam się w 91?
Macie jeszcze jakieś mądre pytania?

czy można prosić o: Rozmiar miseczek - i dokumentacje fotograficzna tego co jest pod ?

A wracająć do wątka ubocznego: czyli - potencjalnie "halucynogennych własności " petuni/surfini:

te wymienione: wyglądają wypisz wymaluj jak Hybryda:

https://www.google.com/search?q=Pet...LWeFILkaMWKgLAN&ved=0CCEQsAQ&biw=1147&bih=612

Psiankowate:: i to COŚ nie mające co prawda nic do składu chemicznego ;)..
Takie jakieś wrażenie, że - jakby lulka nieco: .. pod-selekcjonować: poprawić - pod-pracować przez selekcje - może i hybrydyzację miedzy gatunkową: lub i miedzy rodzajową: .. To.. ..
Jakieś takie podobieństwo wrażenie, że .. blisko mu do: było.. na czym oparte? Ja wiem.. psiankowate w ogóle są do siebie jakieś takie wszystkie podobne.
.
 
Ostatnia edycja:
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Czytam ten wątek i nie wiem kogo mi bardziej szkoda, tej idiotki czy ludzi którzy się naprawdę nią przejmują i chcą pomóc... Wypij domestosa, niezła faza po nim jest. A dla tych co chcą jej pomóc powiem tylko tyle: na głupotę nie ma lekarstwa, może wybijecie jej z głowy tego lulka ale zaraz znajdzie inne gówno, jak wyląduje na jakiejś intensywnej terapii albo w pokoju bez klamek to może wtedy coś do pustego łba wejdzie.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół