nasiona marihuany

Stosowanie Lulka czarnego

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Pustelnik

Guest
Sub Ci podsunol interesujacy temat nie wiem czy zauwazylas.
 
S

sub

Guest
Tak, dokładnie, to mój ideał kobiety. Skąd wiedziałeś?! :shock:

Ma Nika Pustelnik.
Musi się takimi otaczać: inaczej przestałby nim być.
On Innych nie zna.

Alkoidy z rodziny psiankowatych,czyli zblizone jak nie te same co w lulku,bieluniu.

Rosna na wiekszasci balkonow w pl

Swego czasu: Ktoś: |lem?| napisał, że należało by postawić jakiś pomnik: Tym .. A musiało być ich sporo: Którzy przysłużyli się Ludzkości - zjadając .. coś co rosło.. Dzięki czemu .. inni: mogli przekazać następnemu pokoleniu - które rośliny są jadalne.. które nie.. które wywołują duchy przodków.. i w jakiej dawce.. nie - powodują jeszcze: Pozostania z nimi na stałe.

Tu widzę: Przynajmniej chciałbym, gdyby mi na widzeniu czegoś zależało: Młodą osobę | "przyznającą się" do posiadania płci żeńskiej, oraz do przynależności do branży|
Albo bardzo :kreatywną: kreacje : albo zupełnie nie kreatywną nie kreacje - wybieraj To co Ci bardziej pasuje:

Ona... Jednostka: ... może się przysłużyć społeczeństwu:
Potencjalnie: wyraziła chęć: zjadania lulka po matulku:

Ja polecam - zjadanie nasion surfinii: - łatwo zbierać.. uprawiać etc:
Napary z całych krzewów robić.. co się chce.
Z progresją dawek:

Sama osoba ta w końcu pisała:
sekundę:

Potem sprawdzę coś innego, z tego co mi polecaliście.

poprzednie zalecenie chyba zupełnie zignorowała..

Twierdzi, że jest pełnoletnia.. wiec ma prawo..
Chętna także jest...
no to SIUP.

Oj forma była przeszła: a ja polecałem w przyszłości:
Nie został zachowany właściwy czas: ;( Naprawdę szkoda.
 
Ostatnia edycja:

Endorfin

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
58
Buchów
0
Miałem odpowiedzieć rano ale widzę ze to najprawdopodobniej tzw gównotrząs, nieważne może komuś się to przyda może nie ocenia się po pozorach. Dawno, dawno próbowałem lulka doustnie i to raczej stymulant nisz halucynogen byłem po nim trochę nakręcony bardziej chciało się tańczyć i tyle do momentu gdy zaczęły mnie lekko piec policzki więc jak Ci wcześniej pisali nie warto. Jeśli szukasz łatwo dostępnego halucynogenu najlepszym rozwiązaniem był by powój hawajski czyli LSA dość łatwo znaleźć go w sklepach z nasionami pod nazwą Hevenly blue to niby bardziej psychodelik ale zawsze. Muchomory czerwone dają fazę 'depersonalizacyjną" więc nie wiem czy tego szukasz. W aptece możesz tanio kupić tzw cipaka czyli tantum rosa to halucynogen bez efektu psychodelii no i oczywiście znany i lubiany akodin. Z bardziej trudno dostępnych czyli kategoria "trzeba zamawiać z neta' ale przynajmniej naturalne są przeróżne ajachuasca kity i jak ktoś pisał szałwia wieszcza. Nie wiem czy to projekt z serii "zorganizować coś na ferie" czy chcesz coś sama uprawiać. Tak czy inaczej zajrzyj raczej na hiperreal tam znajdziesz mnóstwo porad jak zaj*ac się na 1001 sposobów mając do dyspozycij malutki sklepik gsu na rubieży czy listę "sklepów z pamiątkami" w większych miastach.no i pamiętaj: know your body, know your substance, know your source i takie tam:salut:
 
S

sub

Guest
Dawno, dawno próbowałem lulka doustnie i to raczej stymulant nisz halucynogen byłem po nim trochę nakręcony bardziej chciało się tańczyć i tyle do momentu gdy zaczęły mnie lekko piec policzki więc jak Ci wcześniej pisali nie warto.

Dawka na granicy : pierwszych poważniejszych objawów zatrucia?

pamiętaj: know your body, know your substance, know your source i takie tam:salut:

Choćby na tyle aby potrafić samodzielnie sprawdzić "ile substancji czynnej/czynnych" jest w tym.
Czym się one różnią od form racemicznych i jak w związku z tym odczytać LD 50.
Mieć na półce choćby podręcznik toksykologii jeśli się nie szuka tego w necie samodzielnie.

wiki napisał:
Wpływ na organizm

Poraża zakończenia przywspółczulnego układu nerwowego, co skutkuje obniżeniem wydzielania gruczołowego oraz rozkurczem mięśni gładkich przewodu pokarmowego, oskrzeli i układu moczowego. Poraża akomodację oka i rozszerza źrenice, przyspiesza tętno, ponadto:

w małych dawkach pobudza korę mózgową, a także działa negatywnie na układ pozapiramidowy i ośrodek wymiotny,
w dużych dawkach wywołuje tzw. "śpiączkę atropinową" (dawna metoda leczenia chorób psychicznych).

Zapamiętanie wyglądu osoby zatrutej atropiną ułatwia mnemotechnika:

Czerwony jak burak, rozpalony jak piec, suchy jak pieprz, ślepy jak nietoperz, niespokojny jak tygrys w klatce[8].

Niewłaściwe forum. Od co.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół