nasiona marihuany

Stosowanie Lulka czarnego

Wyszukiwarka Forumowa:

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
[h=3]Czy wie ktoś ile najlepiej zjeść nasionek lulka czarnego aby uzyskać dobry efekt i przy tym zbytnio się nie otruć?[/h]
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
Nie da sie zjesc raczej tego i nie otruc , no chyba ze zjesc malo , ale jak chcesz miec banie to musisz tego zjesc wiecej tak wiec musisz sie tez otruc tym , nie jadlem tego , to jest trutka na myszy .
 
P

Pustelnik

Guest
Musisz sie tym zatruc,aby uzyskac wlasciwosci narkotyczne,w innym przypadku uzyskasz wlasciwosci medyczne,wiadomo nie przesadzaj,sprawdz hypka napewno tam cos jest o tym.
 
S

sub

Guest
Musisz sie tym zatruc,aby uzyskac wlasciwosci narkotyczne,w innym przypadku uzyskasz wlasciwosci medyczne,wiadomo nie przesadzaj,sprawdz hypka napewno tam cos jest o tym.

W wypadku tej rośliny określenie właściwości narkotyczne jest nadużyciem.
Niebezpieczna jak diabli trucizna: przy okazji wywołująca - niezbyt ciekawe objawy.
Nie wiem po jaką cholerę ktokolwiek chciałby to jeść.
 
P

Pustelnik

Guest
Masz racje o wlasciwosciach narkotycznych nie powinno sie w tym przypadku mowic,efekty sa skutkiem zatrucia nie wlasciwosci narkotycznych.
 
G

Green Manalishi

Guest
[h=3]Czy wie ktoś ile najlepiej zjeść nasionek lulka czarnego aby uzyskać dobry efekt i przy tym zbytnio się nie otruć?[/h]
Zero.

Jeśli ktoś ma odmienne zdanie to życzę mu by szpital do którego trafi miał jeszcze niewyczerpane limity na zabiegi ;)
 

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
Widzę, że niczego się od was nie dowiem. D: Wiem, że muszę się otruć aby uzyskać efekty, nie chcę po prostu przesadzić. Więc, jeśli nie wiecie ile ziarenek jest w sam raz, to sama to odkryję zjadając najpierw jedno i sprawdzając jakie będą tego skutki, o.
 
P

Pustelnik

Guest
To jest nie bezpieczne,nikt tutaj raczej takich rzeczy nie rusza,choc ruszaja dziwne rzeczy niektorzy.

Chcesz sie otruc? Nacpac psychodelicznie,moze stymulujaco? Sa bezpieczniejsze srodki,typowe substancje narkotyczne,tylko musisz wiedziec jaka faze chcesz,po tym nic fajnego nie bedzie oprucz zatrucia i skutkow z nim zwiazanych,glupota.Mlodzierz niedlugo bedzie sie dusic zeby miec faze przez niedotlenienie patologia,rece opadaja.Lepiej barana za*** w sciane,zawroty moze i zwidy beda,masakra dziewczyno ogarnij sie,ile ty masz lat?
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
kleju sie nawachaj albo jakis rozpuszczalnik czy cos w tym stylu...albo jak kolega wyzej kup sobie kolo i za*** sobie nim w czolo bedziesz miala haloo jak talala
 

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
1. Nie istotnym jest ile mam lat ponieważ nie ocenia się ludzi po wieku.
2. Nienawidzę nietolerancji. ;3
 
P

Pustelnik

Guest
Albo podaj adres przyjade taka impreze Ci zafunduje,ze do konca zycia nie bedziesz miala ochoty na glupoty.

Substancji masz wiele po co Ci trucizna? Odpowiedz

Truc sie aby faze miec,to nie faza to skutki zatrucia,tak jakbys wlasnie za***ala glowa w sciane,bedzie sie krecic w glowie ale to nie bedzie faza narkotyczna.

Tutaj wlasnie wychodzi wiek,zwiazana z nim glupota,kazdy byl mlody,ja tez i teraz wiem ze lepiej sluchac starszych,z wiekszym doswiadczeniem,co za tym idzie madzejszych.

Nie rob sobie krzywdy po co dla zawrotow glowy,omamow?

Chcesz ogarnij sobie kwas,grzyby chcesz stymalacji,ogarnij stymulanty,a nie trucizne.
 

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
kleju sie nawachaj albo jakis rozpuszczalnik czy cos w tym stylu...albo jak kolega wyzej kup sobie kolo i za*** sobie nim w czolo bedziesz miala haloo jak talala

Tego może spróbuje później, na razie interesuje mnie działanie roślinek dzięki którym mogę uzyskać halucynacje.
 
P

Pustelnik

Guest
To salvie divinorum,albo grzyby ogarnij a nie trucizne!Po salvi bys duzo zrozumiala.
 

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
Albo podaj adres przyjade taka impreze Ci zafunduje,ze do konca zycia nie bedziesz miala ochoty na glupoty.

Substancji masz wiele po ci trucizna? Odpowiedz

Truc sie aby faze miec,to nie faza to skutki zatrucia,tak jakbys wlasnie za***ala glowa w sciane,bedzie sie krecic w glowie ale to nie bedzie faza narkotyczna.

Tutaj wlasnie wychodzi wiek,zwiazana z nim glupota,kazdy byl mlody,ja tez i teraz wiem ze lepiej sluchac starszych,z wiekszym doswiadczeniem,co za tym idzie madzejszych.

Nie rob sobie krzywdy po co dla zawrotow glowy,omamow?

Chcesz ogarnij sobie kwas,grzyby chcesz stymalacji,ogarnij stymulanty,a nie trucizne.

Nie interesują mnie imprezy, aby przeżyć przy kimś/z kimś fazę musiałabym mieć do niego 100% zaufanie. No i w takim razie, jakie substancje mi polecasz? Najbardziej zależy mi na halucynacjach. Pewnie LSD? Kupiłam pół roku od jednego gościa, tzn kupiłam...wysłałam mu 30zł a ten mnie tylko oszukał i niczego mi nie wysłał, więc postanowiłam poszukać czegoś innego, same złodziejstwo na tym świecie. :l
 
P

Pustelnik

Guest
Nie mialem namysli typowej imprezy,nie pije alkoholu. Takich rzeczy sie nie kupuje w internetach,tym bardziej nie od obcych,zaszczep sobie grzyby i bedziesz miala swoje.Salvia,ona Cie wyprostuje;)i wybije trucizny z glowy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół