nasiona marihuany

Seedism Cheese limited edition.

Wyszukiwarka Forumowa:

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Hakan.

Z tego, co do tej pory ogarnąłem z tej ciężkiej dziedziny, to jak zrobisz samozapł, to będzie jakby kopia tej poprz.
A jak te dwa ziarna nie są "identyczne", IBL, czy jak to zwał, to jak skrzyżujesz takowe, to potomstwo może być bardzo zróżnicowane genetycznie... Ufff..
 
P

Pustelnik

Guest
S1 to jak f2 jezeli dobrze pamietam, lepiej robic f1,f2 pamietaj ze tym wyzej tym bardziej moga byc uposledzone,tak samo nie mozna ciagle miedzy potomkami krzyzowac S,poczytaj,moja wiedza za mala jest,aby dobrze to tlumaczyc,nie lubie sie wypowiadac oczyms,oczym pojecie mam znikome.Wiec wstydu sobie oszczedze,a Ty poczytaj.
 

Hakan

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2013
Postów
149
Buchów
0
Mysle ze zrobie tak ze jedna shermie, ta sie sama zapyli, i wezme z niej pylek i wrzuce na druga to bedzie krzyzowka, i wtedy sie zobaczy
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Mysle ze zrobie tak ze jedna shermie, ta sie sama zapyli, i wezme z niej pylek i wrzuce na druga to bedzie krzyzowka, i wtedy sie zobaczy

To własnie miałem na myśli na początku, tylko ja chciałem obie na jednym odroście zhermić i pozapylać samo i nawzajem
 

Hakan

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2013
Postów
149
Buchów
0
Obie cale roslinki pojda na nasionka, nie bede sie bawic galazkami. Jak bedzie to bedze w ch*j ziarenek ; )

mysle ze nie strace na tym , ze nawet pozniej sie trafia jakies konkretne pheno.
wczensiej tez myslalem zeby zapylic tym cheesem wwxbb. Zobaczymy, jeszcze pomysle moze ktos cos dopowie i bardziej rozjasni temat tego straina
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
No i luz! Rób jak uważasz.
Odezwij się jak coś.
Pozdro:bongo4:
 

Hakan

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2013
Postów
149
Buchów
0
Spoko, za niedlugo leca na wacik i jezeli do momentu oprysku nic sie nie zmieni/nikt nowego nic nie wniesie robie tak jak napisalem, a jak beda nasionka lub inne pytania to bede pisac
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Popyl je na krzyż, a co Ci szkodzi.

Niby inbred, ale potrzymaj je trochę na wegu to sam zobaczysz jak rosną i czy warto.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół