nasiona marihuany

Historyjka

Wyszukiwarka Forumowa:

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Widziałem już na takim jednym forum zabawę że ktoś rozpoczyna historyjkę a następna osoba ją dokańcza, zobaczę jak to tutaj wyjdzie :)

Więc zaczynam

Idąc pewnego razu do sklepu , spotkałem dobrego znajomego, który zaproponował mi skopcenie gibona...

I tutaj każdy kto chce rozwija tą historyjkę jak chce i tak w nieskończoność :grin:
 
Ostatnia edycja:
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Idąc raz pewnego dnia do sklepu spotkałem starego dobrego znajomego, który zaproponował zapalenie z nim gibona... oczywiście się zgodziłem, idąc do jego chaty spotkaliśmy koleżankę z gimnazjum, była to lafirynda i kumpel postanowił ją przelecieć bez gumy, dostał rzeżączkę...
 
K

KOMAR.

Guest
Idąc raz pewnego dnia do sklepu spotkałem starego dobrego znajomego, który zaproponował zapalenie z nim gibona... oczywiście się zgodziłem, idąc do jego chaty spotkaliśmy koleżankę z gimnazjum, byłą to lafirynda i kumpel postanowił ją przelecieć bez gumy, dostał rzeżączkę... kilka dni później budzi się w nocy a jego ku**s zamienił się w piz*ę dziwne.. ale dziwniejsze jest to że piz*a zaczeła gadać ludzkim głosem, przerażony nie wie co robić i nagle piz*a wyjawia mu pewien sekret...
 

Hakan

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2013
Postów
149
Buchów
0
Mowi piz*a ta do niego : Jak piz*a, piz*e dymales moj kolego, teraz piz*e, a nie chu*a bedziesz miec swojego.

Na to chlopak zszokowany, pobiegl szybko do swej mamy !

...
 

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
... Pobiegł do mamy, pokazał jej problem. Mama popatrzyła na swego niegdyś syna, przytuliła do wielkiej piersi i rzekła: od dziś będziesz córką, o której zawsze marzyłam. Chłopak oszołomiony uderzył matkę i pobiegł do koleżanki przez którą wszystko się zaczęło. Zażądał wyjaśnień, ale na miejscu spotkała go niemiła niespodzianka...
 
S

Samuraj

Guest
Zobaczył "koleżankę" w łazience jak golila sobie wąsy i brodę. Wrzasnął na nią i zażądał wyjaśnień. Ona zdjęła spodnie i pokazała mu penisa. Okazało się ze zamienili się plciami...
 

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
- O nie! Ty #@!%$ taka i owaka! Oddawaj moją fujarę! - krzyczal zdenerwowany. A po chwili siadł i płakał... Płakał 3 dni i 3 noce. W końcu odezwała się "koleżanka":
- Posłuchaj, skoro stało się to podczas dymania to może odkręcić w ten sam sposób?
Pomyśleli i podjęli wspólną decyzję:
 

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
Że wezmą ślub. Po jakiś 2 latach mieli 3 dzieci i co stosunek zamianie li się plciami. Lecz nagle stała się rzecz straszna bo okazało się ze chłopak który właśnie znowu odzyskał penisa chciał to zrobić z psem suczką która mieli i jak się potem okazało otrzymal on od niej cipke...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół