nasiona marihuany

pytania

Wyszukiwarka Forumowa:

impero

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2013
Postów
71
Buchów
0
Witam, zamierzam w tym roku zrobić sobie nasionka femi i myślę co roku robić femi z tych pestek co mi wyjdą.
Pestki dla własnego użytku i na OP jak się uda. Nic na sprzedaż

I teraz pytanie czy lepiej jednego krzaka zapylić do połowy a drugą zostawić do sfeminizowania czy lepiej jedną zhermić a inną zapylić?? Chodzi mi o następne pokolenia, ponieważ czytałem, różne opinie co do mutantów i samohermiących się nasion femi
Zamierzam zrobić sobie nasionka z passiona #1, z czym go można połączyć, żeby otrzymać jakąś fajną odmianę (proszę o odpowiedzi z własnego doświaczenia a nie przeczytania)
Co do pestek to częścią się podzielę, chociaż nie gwaratuję, że to będzie jakiś szał :)
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Było takie pytanie już nie raz, obojętnie jak zrobisz.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Witam!
Jak już jest taki wątek "pytania" odnośnie feminizacji i odpowiada Pan Cerber, to miałbym takie nietypowe pytanie.

Chodzi o to, że mam agro włókninę oraz spryskany jeden odrost azotanem srebra..ładnie go już poskręcało.
Nie wiem jakiej gradacji ona jest. Chciałbym zrobić takie pokrowce na te zhermione odrosty ( na kilku krzakach), no, wiecie o co mi chodzi.
Żeby pyłek mi nie wydostał się, czyli z czego mogę zrobić takie coś i czy ma to sens?

Dzięki!
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Taka agrowłóknina biała będzie ok.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Taka agrowłóknina biała będzie ok.
Dzięki Cerber!

Czyli mając jakąkolwiek agrowłókninę, mogę hermić więcej roślin w boksie? Jak to wygląda w praktyce?

Coś mi świta, że ktoś już tak na forum robił, ale to było dawno...
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Nic innego z zabezpieczeń w jednym boxie mi nie przychodzi do głowy tylko wiesz, że nawet przy zachowaniu sporej uwagi może dojść do rozprzestrzenienia się pyłku. Zdejmujesz ten kapturek z włókniny, roślina się trzęsie, pyłek się wysypuje i już jest w powietrzu, albo możesz mieć na rękach albo gdzieś na zewnętrznej stronie włókniny, bo przypadkowo otarłeś o rośline gdy zdjąłeś kapturek by zobaczyć na jakim poziomie zaawansowania jest flo. Czasami zdarza mi się mieć z tego powodu pare sionek na roślinie której nie zamierzałem zapylać.
 
Ostatnia edycja:

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Będę ostrożny:freak2:
Mam 5 plantów, jeden już zhermiony, zaryzykuję jeszcze 2.
Chcę tylko po parę nasion self. Najwyżej będą ciekawe krosy, jak coś więcej popyli.:smokee:
Pytałem, bo chciałem wiedzieć, jak ten pyłek jest "przenikliwy" (że może niejako wylecieć przez włókninę o zbyt dużych otworach).
Dziękuję i pozdrawiam.
 

impero

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2013
Postów
71
Buchów
0
Co myślicie o o krzyżówce passion(Orion) X Puple maroc(FS)? Patrząc na zeszłoroczne fotorelacje to PM jest godne uwagi, a pasek to klasyk
Chyba, że jest już takie połączenie, jeśli tak to pod jaką nazwą i z czym połączyli maroca tworząc PM?
 
Ostatnia edycja:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
i z czym połączyli maroca tworząc PM?

Pewnie nie uwierzysz, ale odpowiedź znajdziesz w opisie tej odmiany w każdym sklepie z nasionami i na stronie producenta. Wiem, że cię zaskoczyłem, kto mógłby tam szukać takich informacji :zombi:
 

Makita86

Active member
Rejestracja
Lip 27, 2011
Postów
38
Buchów
0
Witam. Podłącze się pod temat żeby nie zakładać następnego. Chciałbym zrobić pestki na out-a. Bede hermił durbana. Pytanie mam nastepujace: 1.Czy zdążę przed rozpoczęciem sezonu? 2. Ile trzymać na wegu żeby zdążyc? 3. Kiedy pryskac rosline po przełączeniu na flo?
Aha, nasiona wrzuciłem wczoraj do wody.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Ciężko będzie zdążyć, trzeba liczyć tak z 3 miesiące, więc na połowe maja będą dopiero przy 0 wega. Pryskać jak się pojawią pierwsze włosy.

Nie wiem czy nie lepiej było by narobić klonów z tego krzaka który wyrośnie.
 

Makita86

Active member
Rejestracja
Lip 27, 2011
Postów
38
Buchów
0
Dzieki za szybka odpowiedz. Klonow jeszcze nie robilem, ciekawe ile by ich wyszlo z trzech poltora miesiecznych roslin. Lipa z tą feminizacja wyszla, bedzie trzeba kupic te 60 femek od Oriona albo z HSkun. Od kogo ladniejsze (wieksze) krzaki rosną, mialem z DP, ladne urosly, ale nie kupie przeciez 60 szt bo wiadomo, cena...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół