nasiona marihuany

Darmowa uprawa organiczna Marihuany na Outdoor - czyli jak uzyskać plon bez nakładów finansowych

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Manto

Guest
Bez treningu 4 metrowe póżne sezony w Polsce wyjdą bez problemu , ale dadzą tyle plonu co 1,5 m wysokosci ggs,y, wiec nie ma sensu stawiać wierzy z małym fundamentem .
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
Bez treningu 4 metrowe póżne sezony w Polsce wyjdą bez problemu , ale dadzą tyle plonu co 1,5 m wysokosci ggs,y, wiec nie ma sensu stawiać wierzy z małym fundamentem .
[MENTION=85225]Manto[/MENTION] skąd teoria, że 4 metrowy sezon da taki plon jak półtorametrowy krzak? :) Chyba odleciałeś trochę.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,593
Buchów
2,360
Odznaki
1
Bez treningu 4 metrowe póżne sezony w Polsce wyjdą bez problemu , ale dadzą tyle plonu co 1,5 m wysokosci ggs,y, wiec nie ma sensu stawiać wierzy z małym fundamentem .

No chyba nie :freak:
 
M

Manto

Guest
[MENTION=85225]Manto[/MENTION] skąd teoria, że 4 metrowy sezon da taki plon jak półtorametrowy krzak? :) Chyba odleciałeś trochę.
Z praktyki panie, no może trochę podkolorowałem ale dużej różnicy nie było, wiadomo jak by się opiekował tak na maxa to by pobił ggs,y .
No chyba nie :freak:
No chyba tak, miałem takie k***y 4 m co z tego jak od 1/3 wysokości zaczyna się plon oczywiście bez trenowania jak bym zrobił dywan jak delevega to pewnie plon wzrósł by dwukrotnie, za rok się zobaczy na oucie :).
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,593
Buchów
2,360
Odznaki
1
my tu gadamy o KRZAKACH a nie BADYLACH co słońca nie mają...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Przestancie spamowac bo zaraz obaj po nosie dostaniecie.
 

Włuczęga

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
41
Buchów
2
Wracając do tematu darmowej uprawy. Wyczaiłem ostatnio ciekawy sposób na darmowe doniczki produkcyjne ok. 0,5l, trochę kontrowersyjny, ale u mnie się sprawdza, a mianowicie cmentarze :D Byłem na grobie jakiś czas temu, idę do śmietnika wyrzucić stare znicze, a tam koło śmietnika 15 mały doniczek :) Zawsze parę złotych w mieszeni
 

Adrian15

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
60
Buchów
2
W zasadzie to tytuł już wprowadza w błąd, bo nie ma nic za darmo. Ewentualnie bezpłatnie, choć to inna sprawa.
Można mówić o minimalnym koszcie, ale o darmowym czymkolwiek już nie.
Można za darmo bo np u mnie jest dość ciulowa ziemia i nie kupuje ziemi tylko biorę czarną ziemię z lasu z pod jodeł i dodaje gnoju bo mam króliki kury gęsi i kaczki to gnoju trochę jest a ziemia w lesie za darmo gnój za darmo i nie trzeba nawozić i ziemi kupować i rośnie
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,149
Rozwiązań
1
Buchów
1,749
Odznaki
6
Można za darmo bo np u mnie jest dość ciulowa ziemia i nie kupuje ziemi tylko biorę czarną ziemię z lasu z pod jodeł i dodaje gnoju bo mam króliki kury gęsi i kaczki to gnoju trochę jest a ziemia w lesie za darmo gnój za darmo i nie trzeba nawozić i ziemi kupować i rośnie
Dałem Ci bucha za interpunkcję 😆
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,786
Buchów
10,100
Odznaki
9
Można za darmo bo np u mnie jest dość ciulowa ziemia i nie kupuje ziemi tylko biorę czarną ziemię z lasu z pod jodeł i dodaje gnoju bo mam króliki kury gęsi i kaczki to gnoju trochę jest a ziemia w lesie za darmo gnój za darmo i nie trzeba nawozić i ziemi kupować i rośnie

Jodła pospolita​

  • Wymagania glebowe: pH – gleba kwaśna

Powodzenia z uprawą w ziemi z pod jodły. W lasach przeważnie gleba jest kwaśna, już lepiej ziemi z pod kukurydzy wziąć.
 

YouLord

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
151
Buchów
162
Odznaki
2
Powiem tak, pewnie da się prawie za darmo znaleźć gdzieś dobrą glebę urzyźnić ją i wyrosną wam wielkie krzaki dobre, ale jak macie hujową ziemię (nawet z pod pokrzyw, ale jak jest za ciężka glinianka) i nawet jak ją urzyźnicie to hu*a wam urośnie tak jak w moim przypadku kiedyś, dlatego ja już wolę z biedry kupić, dodać obornika, perlit, dolomit i mieć problem z głowy. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół