nasiona marihuany

Haszyszowy slang czyli zestaw skrótów i zwrotów specyficznych dla uprawy konopi

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Kto w miejscach publicznych/telefon mówi, że zrobi fim'a? no ku**a kto?!? Jeżeli ktoś jest tak mało rozgarnięty, że mówi o tym otwarcie w miejscach publicznych to niech zgłosi się sam na policje.

Poza tym nie trzeba być super growerem ze stażem 40 lat żeby znać pojęcia, osoby które interesują się tym od kilku dni wiedzą co to LST, FIM, HPS, CBD, THC, Trichomy, Flush i inne podstawowe zagadnienia, i jeżeli policja podsłuchuje kogoś podejrzanego o dilerkę to pewnie to nagrywają, jeżeli jest jakieś podejrzane słowo którego nie znają to idą do speca.

I jeszcze raz zapytam, kto na miłość Boską mówi, że robi LST czy Topping przez telefon?

Z tym trzeba się kryć jak pedofile, jakoś nie widzę żeby ktoś mówił "ale kida wyhaczyłem w dark necie", w sumie to jeszcze nigdy też nie spotkałem się żeby ktoś mówił otwarcie o planach uprawy, jeżeli ktoś jest na tyle głupi, że się z tym obnosi to nie ma ratunku.

Także nie wiem kogo chcesz chronić poprzez "niewyjawianie sekretnie sekretnych skrótów", idiota i tak wpadnie prędzej czy później.
 

Endorfin

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
58
Buchów
0
Kiedyś wyciekły instrukcje dla krawężników jak nabijać statystyki i były tam rady żeby "szczególną uwagę" zwracać na rastafarian hiphopowców i dresow i chyba jeszcze hipisów oraz rokowców ale nie jestem pewien, jest o tym gdzieś na forum. Więc jak łazicie z materiałem to załóżcie jakieś pospolite ciuchy a nie "grube lolo". Wątpię żeby znali coś więcej niż thc i top no może jeszcze skun, amnezja i hydroponika jest jeszcze mnóstwo przeróżnych krystali, kranków, brałnów, kulumbii i innego g**na każde ze swoim slungiem i synonimami.
A wracając do tematu mógł by ktoś napisać co to jest BUZZewentualnie opisać buzz paru popularnych odmian.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Jest jeszcze określenie SCHWAG które oznacza niedobre, syfiaste zioło. Typowy przykład - za wcześnie ścięty, niewypłukany z nawozów outdoor o wątpliwej genetyce, lekko nadpleśniały i do tego z nasionami.
 
C

chrabonszcz

Guest
A wracając do tematu mógł by ktoś napisać co to jest BUZZewentualnie opisać buzz paru popularnych odmian.

jak ci chodzi o "indica body buzz" z opisów sidbankowych - oznacza to mniej więcej -

takie "ciśnienie" na bani, mi od tego się nos zatyka na przykład. pulsowanie czachy, specyficzny stan.
często się zdarza razem z "stoned effect" w moim przypadku.

inaczej bym to określił - buzz - coś jak oszołomienie po wybuchu granatu w okolicy w sumie na trzeźwo nie jestem w stanie tego opisać.
po prostu jeden z elementów fazy, coś jakby pszczoły brzęczały.


Kto w miejscach publicznych/telefon mówi, że zrobi fim'a? no ku**a kto?!? .

uwierz mi, Szczupak, znam parę takich osób..

pojęcia, które wymieniłeś poznaje się w trakcie nauki, wychodze z założenia, że skoro ktoś sie interesuje tematyką growingową
"wpadnie na trop" co co oznacza w trakcie edukacji, bez specyficznych słowników typu
baniak - butelka 5 litrów.. bo jak z treści wynika - "byłem tam na spocie i ku**a widzę, że brakuje dwóch baniaków, planty uszczypnięte a nie fimowałem, na ścieżce puszki po harnasiu" to chyba każdy się powinien domyślić :yeahh:

Jest jeszcze określenie SCHWAG które oznacza niedobre, syfiaste zioło. Typowy przykład - za wcześnie ścięty, niewypłukany z nawozów outdoor o wątpliwej genetyce, lekko nadpleśniały i do tego z nasionami.


łe łe na to to się krzok mówi, :sunny:

 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Jest jeszcze określenie SCHWAG które oznacza niedobre, syfiaste zioło. Typowy przykład - za wcześnie ścięty, niewypłukany z nawozów outdoor o wątpliwej genetyce, lekko nadpleśniały i do tego z nasionami.

Po polsku GLON ;)
 
C

chrabonszcz

Guest


bagseed, może nieco zawiewa prehistorią w dobie internetowych seedbanków, jednak oznacza to - ziarno pochodzące z dilpacka :sunny:

a jak już wtemacie prehistorycznym jesteśmy : SHITBANK

czyli sklep, w ktorym kupisz nasiona wszystkiego innego niż te jakie chcesz kupić.
w dzisiejszej dobie już ich raczej nie ma: jednak kiedyś było trudno o nasiona stąd też pojęcie bagseed.
ktoś pamięta chwast.com i tego typu nasionkamarihuany.prv.pl czy tam po prostu .pl :afroweed:

bo młodzi to raczej wiedzą, że nasiona się bierze skądinąd jak z rzetelnych sklepów..

 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
w moim środowisku kiepskie zioło zawsze określało się jako "siejucha"
a dilerskie kiepskości jako "gram z kością" albo z "popcornem"
ale to były czasy przed szkłem mielonym i grysikiem kukurydzianym ;) :D
 
N

Nik Fiend

Guest
...w moich stronach naszą produkcje okreslalo się jako polaczek,<palacz> coś mocniejszego nazywane bylo holendrem dwumachowym. :spalony:
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Ja kiedyś w desperacji kupując biednego grama jakiegoś "outdoor'a" (pewnie balkonowca), usłyszałem określenie polska plewka.., cokolwiek to znaczy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół