nasiona marihuany

Seriale yhy

Wyszukiwarka Forumowa:

Majster

...robi swoje...
Weteran
Rejestracja
Gru 1, 2013
Postów
1,028
Buchów
5
Nigdy nie oglądałem seriali, kojarzyły mi się z Modą na Sukces. Kiedyś, poniekąd przez przypadek wpadłem na BB i ***! Bardzo fajna przygoda(choć tylko po jaraniu bo na trzeźwo to nie to samo).

Potem wpadłem na The Wire od HBO i jestem pewny, że nic tak dobrego w życiu już nie zobaczę. Niezwykła przygoda, wielki realizm(brutalność choć nie w sensie dosłownym), najza***istsze postacie jakie kiedykolwiek zaserwowano. Kto zna Stringera, Prop Joe, Omara czy Marlo ten wie o czym mówię;) Klimat Baltimore, wszystkie szczeble narkotykowego biznesu, policjanci o nie do końca czystych życiorysach i motywach, polityka i świetne, nieprzekombinowane intrygi. Magia! Bongo i w drogę. Jedyny minus jest taki, że przez pierwsze 2-4 odcinki trzeba przebrnąć, bo twórcy postanowili być dośc obcesowi w zapoznawaniu nas ze światem(czyt. wszyscy są czarni, nak***iają slangiem i ciężko cokolwiek ogarnąć). Ale jest warto, ooooj warto;)

Jedynym w miarę godnym zastępcą TW jest wg mnie OZ. Serial o więziennym eksperymencie również od HBO. Bardzo ciekawy pomysł, dobra realizacja i przez pierwsze dwa sezony nie wiele odstaje jakością od The Wire. Jest znacznie lżejszy i spodobał by się również ludziom rekreacyjnie oglądającym seriale. Zmienia się w nim wszystko prócz miejsca w którym wszystko się rozgrywa. Zaciekawi przede wszystkim ludzi lubiących przemyślane intrygi i barwne postacie.

Z reguły nie dzielę się swoją opinią na temat produktów tak bardzo zależnych od upodobań ale myślę, że to właściwe miejsce dla tego typu wypowiedzi. Jest tu masę ciekawych, inteligentnych ludzi dla których ta tematyka wyda się co najmniej ciekawa;)

Zapraszam i polecam!
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
z brytyjskiej kryminalno pochodno TV to polecam Luther i Silent Witness. Moze brakuje im troche do produkcji z wiekszym budgetem jak HBO czy cos ale na nudny wieczór jest sporzo. Do tego lubie jak akcja dzieje sie w Londynie/UK wtedy z wiekszym zaciekawieniem ogladam jak widze jakas stacje metra po ktorej chodzilem pijany albo poprostu znam jakis teren :)
 

lew judy

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2014
Postów
146
Buchów
0
Big bang theory, the walking dead,polecam polski mini serial Służby specjalne naprawde dobry
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Prison Break, House, Skins itp.
Ale żaden z tych seriali nie przebije Chłopaków z Baraków. Niektóre odcinki potrafiłem oglądać po kilka razy i za każdym razem tak samo mnie śmieszą. Do tego wybitny polski lektor, który jeszcze nadaje temu serialowi dobry smaczek. Jak dla mnie na pierwszym miejscu, polecam każdemu z czystym sumieniem. Wiadomo serial mocno związany z MJ <joint>
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Polecam Krew z Krwi, aktualnie leci druga seria. Jak ktoś nie widział to serial Pittbull.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Ja plecam jeszcze dosyć dobry serial komediowy "Diabli nadali"
 

CzarneKwiaty

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2014
Postów
194
Buchów
1
Tak jak inni, śmiało polecam Breaking Bad(obejrzane) i Grę o Tron(na bieżąco).
Mogę też dodać serial, którego nikt nie wymienił a mianowicie House of Cards. Pełen jest ironii oraz ukrytych podtekstów, które częściej widzi :spalony: niż przeciętny widz. Ogólnie polecam tę trójkę.
 

alkohilic

Active member
Rejestracja
Kwi 2, 2015
Postów
37
Buchów
0
Z bierzacych seriali polecam The strain, salem, i gotham a takze banshee i 12 monkeys takie sobie.
 

krzciniak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2014
Postów
86
Buchów
0
polecam serial prawo ulicy, jest bodajże 4 lub 5 sezonów nie pamiętam, ja już drugi kończze. kozak serial o diilu w stanach :) peace
 
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
Dexter, bo warto,
Breaking bad, tematyka powinna pasować każdemu na tym forum, poza kilkoma zamułami w scenariuszu polecam,
How I Met Your Mother, hehe, palili dobre kanapki, if you know what I mean :)
Pittbull, nie trzeba przedstawiać
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
Justified - mi bardzo dobrze się go oglądało na fazie :D
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Orange is the new black - to z nowych jest dobre.

Najlepszy ever to Fawlty Towers
 

dr.grenbaat

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2015
Postów
60
Buchów
0
Breaking Bad jak najbardaziej polecam co jeszcze The Wolking dead dosc spoko
ostatnio lece z House of Cards duzo ciekawostek w nim :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół