nasiona marihuany

Seriale yhy

Wyszukiwarka Forumowa:

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
Polecam serial Better Call Saul
serial opowiada o przygodach Saula Goodmana jak zaczynał swoją kariere w prawie zanim zaczął grac w Breaking Bad
pojawia się sporo twarzy z Br Ba
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Moda na sukces. Pierwsze 42 sezony najlepsze, potem lipa.
 

trzyxszesc

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2010
Postów
209
Buchów
0
Uwaga ten serial zmiazdzy Ci du*e, wiec ostroznie

"Zagubiony Pokoj" / " The Lost Room "

ma 4 albo 5 odcinkow, najwiekszy niedosyt jaki czulem kiedykolwiek, ogladajac cokolwiek. Miazdzy du*e, fenomenalny motyw!
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
Chłopaki z baraków, Rodzina Soprano, Breaking Bad, The wire
 

Marian Huana

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2015
Postów
81
Buchów
0
True detective ... pierwszy sezon miazdzy totalnie... polecam na trzezwo rowniez hehe

Drugi jakos na sile zrobiony i nie liznal nawet wysoko postawionej poprzeczki przez pierwszy
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
No to podepnę się pod temacik

Uwielbiam seriale ale te starsze allo-allo, świat według bundych, heh a nawet macgyver'a
czasami puszczają je jeszcze w tv:)
 

kosmix

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2014
Postów
141
Buchów
1
Ja jestem fanem MASH-a - regularnie co jakieś dwa lata robię przejazd przez wszystkie sezony ;)
 

knsr420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2015
Postów
261
Buchów
10
Moją przygodę z serialami zacząłem od 24 godziny - pierwszy sezon był naprawdę rewelacyjny. Kolejnych nie oglądałem, podobno różnie było.

Potem byli Lost - nie wiem już, ile sezonów zrobili, po trzecim straciłem rachubę, a finałowy odcinek był poprostu denny. Ale warto trzy pierwsze obejrzeć. Teraz to już choćby ze względów historycznych.

Ktoś wspomniał o Rodzinie Borgiów - oglądałem pierwszy sezon, zacny.

Pitbull wielokrotnie wspominany, zasłużenie.

Mad Man - bodajże siedem sezonów, dwa ostatnie już słabe, ale wcześniejsze warto oglądać. Przede wszystkim klimat wielkomiejskiej ameryki lat 60 i tego, jak zmieniała się obyczajowość. Po drugie temat reklamy - w kolejnych sezonach coraz bardziej w tle, a na początku dużo świeżości wnosi. Po trzecie i najważniejsze - serial opowiada o tym, co widać w czołówce: o upadku człowieka. Upadku postępującym małymi krokami, w pełnym splendorze i glamour. Wiosną skończyłem siódmy sezon i muszę powiedzieć, że tęsknię za Donem Draperem.

Endeavour - dwie serie, w sumie 9 odcinków po półtorej godziny. Klasyczny brytyjski kryminał, inteligentny, wyszukany, zabawny. Akcja toczy się w latach 60 w Oxfordzie i opowiada o początkach kariery (późniejszego inspektora) Morse'a. Przeuroczy i superprzystojny!

Broadchurch - kolejny brytyjski kryminał, ale bardziej obyczajowy niż kryminalny. Akcja toczy się w małym, nadmorskim miasteczku, a ofiarą morderstwa jest jedenastoletni chłopiec. W drugim sezonie rozwiązywana jest wcześniejsza zagadka. Oba sezony są bardzo dobre.

Deutchland 83 - fenomenalny serial wyprodukowany przez Sundance TV. Opowiada o szpiegu Stasi wewnątrz struktur NATO. Jeden sezon, każdy odcinek ma nazwę od jakiś manewrów NATO, a ostatni nosi nazwę "Able Archer" - wtedy, w listopadzie 1983 roku świat faktycznie stał na krawędzi wojny jądrowej. Świetny casting, świetny scenariusz, ścieżka dźwiękowa... Super!

Mr. Robot - od niedawna, zapowiada się rewelacyjnie. Powinien Was zainteresować, bo akcja toczy się wokół zabezpieczeń komputerowych a istotnym czynnikiem wpływającym na funkcjonowanie głównego bohatera jest morfina.

Homeland - rewelka, pisałem tutaj: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?103109-Homeland&p=1460725&viewfull=1#post1460725

House of Cards - pierwsze dwa sezony, trzeci gorszy. W "tonight show" albo innym tego typu programie Kevin Spacey powiedział, że po pierwszej serii rozmawiał z politykiem, który stwierdził, że serial jest w 99% prawdziwy. Dlaczego tylko w 99%? Bo nie da się tak szybko przepchnąć ustawy o systemie szkolnym.


EDYCJA:
True detective - oczywiście! pierwszy sezon, drugi trzeba sobie odpuścić.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół