nasiona marihuany

Cookies Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Coś ktoś coś więcej coś?
miał już ktoś do czynienia z tą dziewczyną?
 
D

Dirtbag

Guest
Ja miałem pośrednio bo tylko z mamusia Girl scout cookies i napewno warto spróbować. Szkoda tylko ze barney nie wyjaśnia w opisie strainu ktorego cutu użyli w tym crossie: Forum, platinium, thin mint czy ogkb bo każdy różni sie od siebie. Eee tam po co komu takie informacje hehe
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Ale tak jak pisałem ten strain był zakupiony od devil harvest, z tego co wiem to tez dh, a strainy od devil harvest zazwyczaj stabilne nie są. Barneys wygrał też CC, ponieważ dawali dużo giftów, dla ludzi z plakietkami,, dla sędziów, nawet chyba olej za free, to tez wiecej osob na nich głosowało, paliłem aż tak hu*a nie ***ało lepsze było dla mnie palenie, ktore zajelo drugie miejsce OG Reekn
 
P

prymityw

Guest
a to nie jest dokładnie Cookie Scout Kush ? heh no niezle, słodkie przekupstwo ze strony Barney's .
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
no i w czasie CC, palilem 2 rodzaje cookies kush, były 2 sorty, jeden lepszy poszedł do barneysa(nie była tego jakaś wielka ilosc, bo 2 dn po cupie cookies kush by nie dostepny), a druga chyba do mojego homies, ktory robi dla devils harvest(i dilluje ziomkom), i z barneysa lepsza, bo pewnie dostali najlepszą partie, a reszta juz tak dupy nie urywała
 
Ostatnia edycja:
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Czyli Kot miał rację, że z milionem $ i easy sativą by wygrał Cup'a
 
P

prymityw

Guest
i z barneysa lepsza, bo pewnie dostali najlepszą partie, a reszta juz tak dupy nie urywała

paliles g13 od barneysa spod mojej reki ? nie. to ziolo najmocniejsze jakie do tej pory mialem u siebie.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Dzięki za opinie stal.in
Nie do końca chodzi mi o urywanie dupy, ***ać du*e mogę wieloma strainami które nota bene nigdy nie wygrały jakiegos komercyjnego CC;)
To nie jest dla mnie wyznacznik.


Będę z nią startował od marca;)
 

anaden

Member
Rejestracja
Lip 2, 2012
Postów
18
Buchów
0
9tydz flo pod 3600w i jeszcze nie doszly:) bardzo dlugi i przedziwny flowering no ale duzo by o tym pisac. Nie wiem czy ktos sie interesuje tym tematem ale jesli sa jacys fani barneya i chcecie cos wiecej to walcie smialo zrobie malego grow loga i wrzuce fotki, obok stoi crital kush od tego pana ale ta odmiana chyba nie czuje juz zadnych limitow:) pozdro
 

dupek

Member
Rejestracja
Paź 5, 2010
Postów
7
Buchów
0
Dranie, kupiłem od barneya oryginalnie zapakowane pechy sezonowe cookies kush siedziały pod reżimem świetlnym 24/00 i zakwitły po 3 tygodniach!!! Siedzą tam też 8ball kushe od nich i z nimi wszystko ok. Troszkę się fq***iłem bo hoduje pod pechy, na szczęście mam parę zamienników. Więc uwaga 4/4 AF.
 

pojebanyTALIB

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2013
Postów
802
Buchów
5
Dranie, kupiłem od barneya oryginalnie zapakowane pechy sezonowe cookies kush siedziały pod reżimem świetlnym 24/00 i zakwitły po 3 tygodniach!!! Siedzą tam też 8ball kushe od nich i z nimi wszystko ok. Troszkę się fq***iłem bo hoduje pod pechy, na szczęście mam parę zamienników. Więc uwaga 4/4 AF.

Tak naświetla się przez zaledwie kilka dni, najwyrazniej im się po***ało. Mam też te kush-e i po dłuższym czasie pod 18/6 rosną nie kwitną.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół