nasiona marihuany

Money Maker od Strain Hunters

Wyszukiwarka Forumowa:

K2_

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2014
Postów
90
Buchów
0
Witam. Miał ktoś na oucie pestki Money Maker od Strain Hunters? Doszły? Jak z plonem, mocą? Pozdrawiam.:spalony:
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Widziałem fotorelacje na forum , w której już nie ma zdjęć . MM jednak nie doszedł do końca mimo późnego terminu ścinki.
 
P

Pustelnik

Guest
Widziałem fotorelacje na forum , w której już nie ma zdjęć . MM jednak nie doszedł do końca mimo późnego terminu ścinki.

Dokladnie nie doszedl tak jak powinien,nawet nie w zadawalajacym stopniu,scinany jakos poczatek pazdziernika,luzne topki,dosc zywiczne,na 3 sztuki,ktore byly na probe,jedna odbiegala od pozastalej dwojki,cienkie lodygi,krzaczasta,liscie pomarszczone.Jak bys zapytal czy polecam?Nie polecam.Bardziej Cie zadowoli poczciwy passion,.
 

K2_

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2014
Postów
90
Buchów
0
Dzięki wielkie za odpowiedź. Właśnie chciałem sam wziąć trzy sztuki bo opis ciekawy ale chyba lepiej zdecyduję się na coś sprawdzonego. :smokee: Peace.
 
G

GA.

Guest
Witam. Miał ktoś na oucie pestki Money Maker od Strain Hunters? Doszły? Jak z plonem, mocą? Pozdrawiam.:spalony:

Ja cisne M Makera w tym roku, kielkowal tak srednio, z pieciu przetrwal jeden czy dwa (musze sie rozejzec po spotach) pewny jestem ze, jeden gdzies rosnie na 100% i z tego co pamietam to ostatnio wygladal calkiem dobrze. przypomnialem sobie ze, wlasnie z powodu tego watku go nabylem. Bede aktualizowal. Smieszne jest to ze, na jakiejs polskiej stronie jest polecany jako jeden z TOP 10 pod polskie niebo. Traktuje go mocno doswiadczalnie, i zawsze wole wasza opinie na temat strainow niz te promo producentow. Pewnie bedzie z niego sznurek, ale niema tego zlego.... przyda sie do LST naprzyszly sezon, jeszcze sie odezwe.
 

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
Polecam sweet cheesa od sweet seeds. Mialem cash crop, od cream of the crop seeds, i lecialem je jakis czas niby ok ale jednak serek lepiej daje rade :freak2:pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół