nasiona marihuany

Jaka jest Wasza ulubiona odmiana? Niech każdy napisze coś od siebie

Wyszukiwarka Forumowa:

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
WITAM WSZYSTKICH

napiszcie jaka jest wasza ulubiona odmiana konopi - dlaczego ?
może być nawet 2 zdania
za co ją lubicie , opiszcie jej walory smakowe i zapachowe
jak macie możecie wkleic zdiecia suszu


za ciekawą wypowiedz -niespodzianka :) ( fajne nasiona feminizowane)
 
Ostatnia edycja:

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0
szczerze? nie mam pojęcia bardzo bardzo dawno tego nie paliłem; za czasów kiedy brało się od dilla trafiało się coś takiego... prawdopodobnie holandia, ale jaka? Po pierwszym buchu wiedziałeś, że TO JEST TO! Jakby mrówki w całej gębie, takie dziwne uczucie pod językiem... i brechta totalna ze wszystkiego. Pięć minut później telefon - biore wszystko co masz, a i tak zapasy szybko się kończyły. Ktoś, kto palił coś tak za***istego, wie o czym mówię i z największą chęcią jaka istnieje:joker: usłyszę, co to była za odmiana od Was.

 
Ostatnia edycja:

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
szczerze? nie mam pojęcia bardzo bardzo dawno tego nie paliłem; za czasów kiedy brało się od dilla trafiało się coś takiego... prawdopodobnie holandia, ale jaka? Po pierwszym buchu wiedziałeś, że TO JEST TO! Jakby mrówki w całej gębie, takie dziwne uczucie pod językiem... i brechta totalna ze wszystkiego. Pięć minut później telefon - biore wszystko co masz, a i tak zapasy szybko się kończyły. Ktoś, kto palił coś tak za***istego, wie o czym mówię i z największą chęcią jaka istnieje:joker: usłyszę, co to była za odmiana od Was.


właśnie tej odmiany szukam
od starych przemytników slyszalem amstel gold , ale z wyglądu bardziej sensi star
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Moja to Konopia Siewna, eleganckie rzadkie kwiaty bez liści i powalająca moc
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
heheheheheh

no a reszta forum co nie ma ulubionej odmiany -jest ich cała masa
 

Guadix

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2014
Postów
147
Buchów
0
Bylo chyba calkiem niedawno ale klasycznie NL, Silver Bullet bardzo dobrze mi smakowalo, Think Different i Mazarek też fajne.
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Jest taka jedna ...baaardzo niedoceniana...baaaardzo jej tu mało...nie da się opisać, trzeba spróbować..chyba jedynie PŻ potrawiłby o niej sklecić kilka słów.



mowa o...



TANGERINE DREAM :jaraczz:

<coolpalacz>
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
Jest taka jedna ...baaardzo niedoceniana...baaaardzo jej tu mało...nie da się opisać, trzeba spróbować..chyba jedynie PŻ potrawiłby o niej sklecić kilka słów.



mowa o...



TANGERINE DREAM :jaraczz:

<coolpalacz>



hm ciekawa odmiana rodzice g13 i nevilles haze
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
dobry kush, np.kosher kush,czy sfv, smakowo, mocne, ciezko pozniej cos innego palic xd
shoreline cross 2 skunkow ale smakowo niebo w gebie xd, czasami jeszcze pieknie wyglada jak sie trafi rozowe pheno
 
D

DIABLO

Guest
AMNESIA Orginal Dinafem za moc , zapach oraz łatwość w uprawie.
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Moją ulubiona odmiana jeszcze do nie dawna był Maroc od FS uwielbiałem tą odmiane za euforyczny high nieco haszowy smak i brak joint kaca nastepnego dnia. Teraz juz nie mam żadnej ulubieńcy bo zadna nie daje mi eufori chyba łeb juz za mocno mam przejarany.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół