nasiona marihuany

Jaka jest Wasza ulubiona odmiana? Niech każdy napisze coś od siebie

Wyszukiwarka Forumowa:

G-Star

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
375
Buchów
0
Pełnosezonówka Sugar Black Rose od DELICIOUS seeds - pasuje mi jej zapach smak , moc , haj i przedewszystki konsystencja topków. Automat- Auto Mass od Grass-0-Matic - potężny automat z genami lowrydera i critacal , dobry plon zbite topy, moc i haj - bardziej jak sezonowka .
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Najlepsza odmiana jaką paliłem to była Apple Kush z pewnego kofika w amsterdamie.Farta miałem, czekałem w kolejce grzecznie aż sprzedawca wyciągnał plastikowe pudełeczko wypełnione wlasnie tym bitem.Dał powąchać wszystkim w kolejce, pachniał jakbym utopił się w soku jablkowym. Wzięłem odrazu 2g, cena za grama 18 euro.W smaku, zapachu nie do pobicia...jabłka i jeszcze raz jabłka :) A kosiarz był niesamowity :)
W młynku mi ***ało miesiąc tymi jabłkami hehe
edit : ktoś może wie gdzie można dostać pestki Apple Kush ?

czy to nie był coffik high times przy red lightach, albo popeye ??, to ziolo jest sprayowane jakims gownem, przez to, ***ie niesamowiie jabłkam[cos ala bletka smakowa zapach) i na wadze cięższe, z apple ziolem to tylko wiem ze te byly w amsterdamie, szit i tyle
 

atlantis

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2009
Postów
83
Buchów
2
właśnie byłem w high times hehe, skąd takie info że pryskane? :D
 
U

Usunięty 58869

Guest
to się proszę zastanów czy są jakieś nasiona od producentów typu apple kush, apple haze itp. Aby zapach miała to musieliby wyciąć z dna drzewa jabłoni (nie wiem czy to możliwe - nie jestem genetykiem) odpowiadającej za zapach i wkleić ten kod dna do MJ... Kombinują aby coś sprzedać - trochę drogo 18 euro
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
właśnie byłem w high times hehe, skąd takie info że pryskane? :D

hehe trafiłem

w amsterdamu spędzilem 3 ostatnie lata mojego życia, troche przepaliłem staffu, w popeyu też jest sprayowany vanilla kush, ***ie wanilia, az przesada :|, a cena z 16e, pamiętam też strawberry z czyms z apple, bylo w green place, ale szybko wycofali i przeprosili

są strainy ktore daja owocami, aż miło :)
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Jak na razie z wlasnej hodowli najbardziej smakuje mi Bubble Kush od RQS :)
Dzis polecial sampel!
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
White Widow z koffika w NL- coś pięknego, kocham te fazę i wydajność!
 
L

Lord of Old School

Guest
Odkop:freak:

moja ulubiona Nxhk-s sezonów
A z automatów- ak47
pozdro!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół