nasiona marihuany

[AF] Northern Light x Red Poison oraz Mazar x AK47 od GGS

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenUncle

Active member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
27
Buchów
0
Witam, na wstępie podkreślam iż przeszukałem forum i nie znalazłem żadnych konkretnych info, foto na temat tych odmian. Proszę growerów którzy mieli styczność z ww odmiankami o foto w zaawansowanym flo (najlepiej z outa) ewentualnie suszu oraz info na temat wzrostu, kiełkowalności, wielkości plonu, wigoru i cokolwiek co macie o nich do powiedzenia. Pozdrawiam

ps. kupujcie pestki od polskich breederów, wspierajcie naszą kulturę konopną !!!
 

Władimir Władimirowicz

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
439
Buchów
0
Jeśli mnie pamięć nie myli to te odmiany były dostępne już po sezonie OUT'14 więc raczej nikt nic konkretnego ci nie napisze

ale mogę się mylić (ale chyba się nie mylę) ;]
 

GreenUncle

Active member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
27
Buchów
0
Wydaje mi się że Northern Light x Red Poison wyszly po OUT '14, natomiast Mazar x AK47 był przed OUT '14. Może sam breeder się wypowie i coś wrzuci :)
 

johnbut

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
209
Buchów
2
poszukaj tutaj na forum były zdjęcia nlxred poison na flo w indorze na icmagu z tego co kojarzę też
 
E

ElNature

Guest
Aktualnie mam w boxie nlx red poison z***ałem na poczatku z ziemią ale sie wykaraskał i rosnie narazie jest na weg po scince podesle pare fotek i moze skleje jakis sr :)
 

GreenUncle

Active member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
27
Buchów
0
Czekam z niecierpliwością ElNature oraz zachęcam innych do zaprezentowania jak coś macie. Może ktoś ma wyrobioną opinie o Mazarze x AK47 ewentualnie foto z outa (może być też IN). Wypierdki jakieś widziałem, ale nic konkretnego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół