nasiona marihuany

Odbłyśnik wentylowany

Wyszukiwarka Forumowa:
S

slimhelu

Guest
Chcę w najbliższym czasie zakupić odbłyśnik wentylowany i nie chodzi mi o cooltube a raczej coś z wyższej półki typu raptor, spudnik, daystar itp.
Widziałem że sporo osób posiada takie odbłyśniki więc liczę na jakieś Wasze opinie i odczucia co do odbłyśników.
Mam chrapke na raptora ale nie wiem czy do 600w nie będzie za duży.
 

pojebanyTALIB

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2013
Postów
802
Buchów
5
Co do spudnika, to mam jedno ale uszczelka jest nie dopasowana na rogach przepuszcza powietrze, a jeszcze sposób mocowania szyby to porażka.
 
S

slimhelu

Guest
W takim razie spudnik odpada.
Ktoś jeszcze dorzuci od siebie trzy grosze ?
 
G

Guest

Guest
A to ????????

growbox.pl/product-pol-1872-ODBLYSNIK-WENTYLOWANY-XTRASUN-fi-150mm.html
 
S

slimhelu

Guest
north star hortiline- odpada (ogólnie jakoś mi się nie podoba :freak2: )

xtrasun- za***isty, tani i ciekawe jak ze szczelnością i szybą...

spudnik był moim faworytem a kolega pisze że ma i ch***wo wykonany (dwa razy droższy od xtrasuna)

Ogólnie to wiem jakie odbłyśniki są na rynku, bardziej chodziło mi o wasze opinie o danym odbłyśniku.
 

pojebanyTALIB

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2013
Postów
802
Buchów
5
Dodam, że widziałem spudnik2 w jakimś growshopie tylko nie pamiętam gdzie, zorientuj się nad różnicą być morze poprawili co nieco.


ps. w razie W to ja sam nie wiem czy mam 1 czy 2 <lol>
 
S

slimhelu

Guest
A ile dawałeś za swojego spudnika ? bo widziałem w jakimś sklepie odbłyśniki a la spudnik tyle że o połowę tańsze.

Spudnik mnie przyciągnął od początku tą blachą MIRO 9...

Może ktoś ma szerszą wiedzę albo i nawet praktykę jak wygląda uprawa pod odbłyśnikiem 80% , 95% i 97% ? Jakieś znaczne różnice ? Bo jeżeli brak to chyba nie opłaca się dokładać do spudnika który jest słabo wykonany a kupić coś połowę tańszego i nie zwracać uwagi na tą 2% różnice.
 

Kminkus

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2013
Postów
132
Buchów
0
jestem posiadaczem daystara. pod 600 w tej cenie mysle, ze to bardzo rozsadny wybor. jest w 100% szczelny, a dostep do srodka bardzo szybki. kat padania swiatla chyba jest dostosowane do boxa 1,44 bo idealnie pokrywa mojego boxa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół