nasiona marihuany

Książka Dla Mamy o Marihuanie..

Wyszukiwarka Forumowa:

Haa Wuu Dee Pee

Active member
Rejestracja
Maj 20, 2014
Postów
40
Buchów
0
Witajcie chciałbym was prosić o przysługę a mianowicie rozchodzi się o książkę o tematyce konopi indyjskich..
Już wyjaśniam w czym rzecz
Od jakiegoś 1.5r moja mama wie że palę a od końca tego outa paliłem w domu tzn. na legalu najczęściej przed kompem przy muzyce czy do filmu, kulturalnie! Wiedziała że swoje nie od dila itp. Nie raz z nią rozmawiałem na ten temat itp. Ale ona na ten utarty stereotyp z tv... to znaczy tvn itp. a wiadomo jak tak są przekazywane informacje to co chce a nie jaka jest prawda...

I tu prośba do was najlepiej do tych którzy już czytali jakieś książki o tej tematyce obyście polecili jakaś lekturę którą mogła bym kupić mamie.
Po prostu wiem że się nie raz o mnie martwi jak to matka o syna i też dla mnie to jakieś jakiś tam nie zręczne i nie komfortowe po prostu chce jej pokazać że tak na prawdę i całkiem do końca nie robię nic złego.

Ps. Już nie palę, na razie nie palę od początku grudnia bo w tamtym roku był cieniutki out i szybko all poszło więc długi detox do końca sezonu i myślę że to jest dobry moment oby bliżej poznać mamę z tym tematem.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Po polsku chyba tylko są dostępne nędzne książki Sipowicza, po angielsku znam kilka dobrych.
 
P

Pustelnik

Guest
Pusc jej to,mysle ze wystarczy www.youtube.com/watch?v=JbAHBc3zc1I przedstaw historie naszego rodaka,chorego na glejaka mozgu,opowiedz o Cheryl i Aimee Shuman.Powiedz cos od siebie jakie choroby leczy itp,pokaz ze masz dobra wiedze w tym temacie.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Jeżeli Twoja mama zna angielski to po tych dwóch filmach zmieni swoje poglądy.


 

Haa Wuu Dee Pee

Active member
Rejestracja
Maj 20, 2014
Postów
40
Buchów
0
No własnie lipa bo nie moja Mamauśka nie zna ang. i jak to się zwie "jest starej daty" ok. 60lat więc też tacy ludzie mają wykreowane jakieś swoje tam poglądy na różne tematy tylko w tym rzecz że on tylko upiera się przy tym TV że tam gadają że uzależnia na ludzi na odwyi wysyłają itp. Już nie raz jej mówiłem jak mi truła i chciałem jej przegadać to padało hasło chodź do komputera poświeć mi 1h to Ci udowodnię że nie jest tak jak w tv to wszystko przedstawiają.. to dwa razy była odpowiedz że nie ma czasu ;] a książki widzę że czyta jedną skończy to łapie drugą najczęściej już późnym wieczorem przed snem to myślałem żeby jej jakąś książkę podsunąć żeby się bliżej zapoznała ;)

Ale dawajcie jakieś MĄDRE artykuły, filmy itp. o tematyce konopi i zaproponuje jej żeby przeglądła że mną te najciekawsze. Z góry dziękuje ;)
 
Ostatnia edycja:
P

Pustelnik

Guest
Dla tego Ci wyslalem linki to programow tv.Ogarniaj,a to co wyslal chupak niepotrzeba znac angielskiego,wystarczy ze Ty wytlumaczysz.Porozmawiaj z mama,wytlumacz jej wszystko,czemu zostalo zdelegalizowane,niech oglada z toba programy itp,pokaz jej ze w stanach gdzie byly miliardy pchane,w walke z marihuana,nagle teraz sie wszystko odwrucilo,i wychodzi ze to co bylo gadane kiedys bylo klamstwem,praniem mozgu.Mama kawe pije,pali? Pokaz jej marihuane na tle innych uzywek,jak wypada,rusz glowa i rozmawiaj,nie potrafisz argumentow znalesc,po co Ci ksiazki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół