nasiona marihuany

Dublin, gdzie szukać? Cena?

Wyszukiwarka Forumowa:

palipoplol

Active member
Rejestracja
Sty 18, 2013
Postów
36
Buchów
0
Niedługo lecę do Irlandii za robotą i nurtuje mnie jedno ważne pytanie, otóż jak wygląda sprawa z ogarnięciem zioła w Dublinie? (czytałem że jest pełno fake-hashu, zwanego tam "soap bar") Gdzie zacząć poszukiwania? Ktoś się orientuje w cenie towaru?
Może jest ktoś z Dublina lub okolic i by pomógł koledze? Odwdzięczę się :>
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
pospaceruj a poczujesz hehe w weekendy batony sie pala to tu to tam
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Nie szukaj , samo Cię znajdzie <peace>

Masz kogoś w Dublinie że akurat tam będziesz szukał pracy ( bo do roboty to jest koń i traktor ) czy walisz w ciemno :)
 
S

spider91

Guest
przewaznie za 10 ojro chodzi... po znajomosci mozna załatwic dobry materiał za 8 ale ostatnio nawet sie spotkałem ze za 14.. i gowno.. wiec zalezy od kogo sie bierze...
wg mnie ciezko o dobry materiał w dobrej cenie z ulicy...
jedynie po znajomosci :p
 

grow4flow

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2009
Postów
65
Buchów
0
Trudno nie jest łatwiej niż w polsce i tak. Te informacje chyba masz dość stare :D Bo tego soap baru nie wiedziałem od dawnu kilku lat a jak jest to jest gdzieś 20 - za 3/4 g kośći ale nie chcesz palić palonych kaloszy :D

Od Polaka/Litwinca ogolnie od dobrej mordy mozesz od 8-15 za sztuke.
Irole sprzedają po 50 za 2.2-3.5 z tego powodu że uncje poszły w góre a za 25 możesz mieć: 1.1-1.8.

Mam nadzieje że pomogłem :)
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
north bull - idziesz tam promenadą drewniano betonową przynajmniej ja szedłem. Mekka kite surfingu , lecisz plażą z laczka spotkasz zawsze jakąś osobę ze śmiesznym papierosem zagadaj i za chwilę dostaniesz stuff nastaw się wysokie ceny. W weekendy zakręć się w centrum koło pubów idź za nosem jedyny minus to niestety ch***wo krótko otwarte puby tylko nieliczne są dłużej niż do północy czynne. od siebie dodam, że jak ktoś zaproponuje ci haszyk odmów dostaniesz nic nie warte marokańskie gówno na pograniczu placebo bierz tylko topy w całości. poza tym.. drogo. ktoś mi kiedyś mówił że w tanich hostelach w recepcji można zamawiać cuda ale osobiście bałem się sprawdzić
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół