nasiona marihuany

[ARCHIWUM] Offtop z konkursu Grow Roku # 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Hej,

moje niedospane oczy widzą dwa nowe zgłoszenia - dzięki za nie. Z formalnego punktu widzenia wymagają uzupełnień.

Pędziwiatr - dodam Ci, za pozwoleniem, u góry formalną notkę informacyjną, czyli kto, co, gdzie i za co.

Kadish - dzięki za pochwalenie się swą roślinką, miło i w ogóle, ale spróbuj napisać, czemu zgłaszasz się do konkursu GrowRoku. Bo jeśli chodzi o pochwalenie tylko, to niech sobie z jeden dzień powisi, ale nie daje podstaw do konkursowych kwalifikacji.

Zgłaszający - do dzieła! Trwają pertraktację o nagrodach dla zgłaszających oraz głosujących. Pakiety nasienne może wejdą w ruch...

Zachęcam do zgłaszania unikatowych cech różnych fotorelacji, tak żeby pokazać różnorodność tego, co się dzieje na forum. Nie ma co się zaślepiać kryterium powierzchni / mocy oświetleniowej / plonu - to jest naprawdę drugorzędne. Niespotykane podejście, drobne eksperymenty, różnorodność, zacięcie hodowlane - to też są jasne punkty konopnej pasji.

Strzała.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Krym™;1330671 napisał:
Zasady zmieniane jak w kalejdoskopie :) teraz widze wszystko dobre

Men,

nie wiem, trochę mi się nie chce reagować. Jak coś Cię gryzie, to napisz, proszę, wprost, a nie takie podchody, bo to zwyczajnie męczące. Nie wyznaję się na emotikonach i nie umiem odczytać intencji z takiego wpisu, a w każdym żarcie jest odrobina prawdy.

Pędziwiatr? Uprawa na drzewie - z humorem, oryginalność i kreatywność. Napisał przecież. No a Kadish niestety ma szansę tylko na drobną i chwilową promocję swoich poczynań, bo jak nie napisze do jutra co w tej roślinie było wspaniałego czy wyjątkowego, to zgłoszenie się nie nadaje i je usunę.

Ciebie poprosiłem o zwykłe uzasadnienie, kilka słów, a poszła obraza majestatu. Nie moje klimaty takie dąsy, ale jak uważasz.

Kalejdoskop to fajne urządzenie, niedawno sam sobie kupiłem, odświeżając zamierzchłe czasy. Polecam.
 

Władimir Władimirowicz

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
439
Buchów
0
A ja mam problem z tym że co się stanie jak na podium będzie user który jest obecnie nieaktywny i nie bedzie mial pojęcia że czekają na niego wspaniałe nagrody a pokaże sie dopiero na wiosne z kolejna mega fajna fotorelacją ,jego nagroda powędruje do usera który uplasował sie tuz za nim i jest obecnie aktywny ?

Bo jeśli tak no to musze szukać dalej :zombi:
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Spokojna głowa, już wszystko przemyślałem, kalejdoskop rozkręcony:

Więc tak: na koniec konkursu mówię, że nikt z nominowanych nie jest aktywny, zawijam nagrody (niby, że na kolejny konkurs, np. Konopia w Bucie), fanty namacalne kieruję na portal aukcyjny, po taniości, gdzie robię wała i nie wysyłam ludziom, a zgarniam kasę, będzie na rozruch kolejnego interesu życia: wynajmuję szopę na wsi i uprawiam konopie, których susz rozprowadzam w szkolnych autobusach. I żyję jak król! Szopa, dilerka, piwerko, czasem jakaś owca sąsiada...

Kalejdoskop czasem wraca do czegoś podobnego, co na początku, więc odpowiadając z podziękowaniami na Twoje pytanie: nie wiem, trudny przypadek. Moim zdaniem, nie ma co się kierować aktywnością użytkownika, tutaj niektórzy się znają i są w stanie dać cynk. Kieruj się własnym zapotrzebowaniem na zgłoszenie, na pokazanie czegoś. Nagrody nikogo nie miną - czy ktoś nie przyjmie, czy będzie marudził, że mu się nie podoba, nic nie pozostanie niewykorzystane. Na wszystkich niezgłaszających się postaramy się chwilę poczekać i spróbować powiadomić ich na kilka sposobów, łącznie z telepatią.

Dzięki. W nagrodę za ciekawe pytanie mam dla Ciebie 200 marek niemieckich i weekend z owcą sąsiada.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Tak tylko się wyżalę, że obstawiałem, że wokół konkursu na uprawę roku na forum uprawowym, gdzie głównym motorem napędowym są właśnie fotorelacje, zainteresowanie będzie większe. Że wszyscy się orientują w zeszłorocznych osiągnięciach haszyszowców i trzeba będzie się opędzać od zgłoszeń, a dyskusje w tym wątku będą burzliwe. Że się będziemy cieszyć, że ustalony zostanie jakiś czempion tego k***idołka.

Myliłem się, wygląda na to. A może wszyscy odłożyli to na później. A może coś jeszcze innego.

W każdym razie - przypominam i przypomnę jeszcze ze dwa razy, że karta zgłoszeń otwarta wciąż, jeszcze 6 dni. W niedzielę zamykam i otwieram ankiety tego najistotniejszego konkursu forum...

Nie mam potwierdzenia obiecanych nagród "niematerialnych", wciąż czekamy na łaskawość Wyższej Instancji.

Do następnego.
 

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
heh zazwyczaj z tymi konkursami jest tak, ze jedna polowa odlozy na pozniej, a druga pewnie zapomni ze odlozyla na pozniej :D szkoda, bo ciekawy i wymagajacy konkurs.
 
G

Guest

Guest
A ja widzę to tak ,, :) Było trzeba wybrać najlepsze fotorelacje z indora i outa przez moderacje wystawić ankietę i niech ludzie głosują , a tak tzreba wstawiać szukać kombinować pierdu pierdu , i pewnie nikomu się nie chce lub nie widzą szans na wygraną :)

obstawiam indora ;

OldMan 1
Gandi 2
uszol 3

:)

out ;

Nielotal 1
Major zielarz 2
Pędziwiatr 3 za orginalnosć :)

Aha no i uzasadnienie , bym zapomniał :) ładne relki no i pewnie większość się zgodzi co do tego .
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Ostatni dzień, półtora dnia, na zgłoszenia.

Szkoda, że tak mało zgłoszeń. Nikt o tym nie rozmawia, nikt się nie zastanawia. Do dupy taki konkurs na najlepszy grow - wychodzi na to, że nikogo to nie interesuje. Albo wszystkich pogrążyła konieczność uzasadnienia swojego zgłoszenia, co Krym skrzętnie wypomina.

@ Krym

Tak źle, tak niedobrze by było z propozycjami zgłoszeń - forum przegląda dużo osób, mają różne preferencje odnośnie stylu uprawy i opisu. Oddanie zgłoszeń w ręce wszystkich użytkowników miało za zadanie pokazać tegorocznych faworytów wszystkich osób.
Gdyby wybierało większe grono to pewnie ktoś by wpisał, a na pewno wiele osób pomyślało, że kolesiostwo.

W swoich typach wskazałeś OldMana i Nielatola - ich zgłoszeń nie ma na oficjalnej liście. Może ktoś chętny?


Tak czy siak - czas na zgłoszenia kończy się z końcem jutrzejszej niedzieli. W poniedziałek powstanie ankieta, dwie ankiety, które pozwolą Wam wyłonić reprezentantów osiągnięć haszyszowych A.D. 2014.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Dzięki za nowe zgłoszenia, wygraliście ze mną - nie chce mi się już prosić o nic, ani o ich zareklamowanie, ani uzasadnienie. Brakuje tylko, żebym każdemu obiecał 72 dziewice w podziękowaniach za pomoc w budowaniu zawartości czy reprezentacji forum.

Dziś ostatni dzień zgłoszeń. Wasi ulubieni złodzieje i oszuści, czyli forumowa banda pomyleńców zwana szumnie Moderacją zastanawia się nad przedłużeniem terminu zgłoszeń, motywując to potrzebą zaistnienia jak najbardziej reprezentatywnej próbki zgłoszeń.

W ostateczności zrobi się tak, że do zgłoszonych przez wszystkich uczestników dorzuci się jeszcze te, wybrane do pokazania przez garstkę osób, zwaną Ży-ri. Poproszę ludzi z czasem i wyczuciem o uzupełnienie listy. Nie bardzo chce mi się czekać i prosić tak w nieskończoność, chyba nie tędy droga.

Także dziś lista zgłoszeń możliwych do wykonania przez wszystkich regulaminowych użytkowników się zamyka. Dalej potrwają debaty wewnętrzne i za parę dni pojawi się ankieta, dwie ankiety, w których będziemy mogli wybrać, co też najlepszego się z nas wylęgło ostatnimi czasy.

Orajt?
 
G

Guest

Guest
No raczej , nie mamy wyjścia <lol>

Aha odnośnie nielotala , on ma kilka fotek u siebie ale brak całej relki , to raczej nie ma sensu go dodawać ?
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Ale często zmieniasz obrazki... Nie idzie się połapać.

Pewnie, że macie wyjście. Każdy ma tu głos taki sam, ja tylko zbieram głosy i próbuję nadać jakiś kierunek tej rozmowie.

Jak nielatol nie ma fotorelacji według forumowych zasad, to trochę by było nie fair wobec całej reszty, ale zgłoś, jak chcesz - więcej osób się wypowie, jak będą chcieli, żeby została, to zostanie.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
[KONKURS/GŁOSOWANIE] Grow Roku OUTDOOR # 2014

Ale mi miło :)
Nie zgłaszałem się bo nie wydawało mi się żebym zablysnął czymś szczególnym.
Ale cieszę się, że komuś spodobało się na tyle żeby wrzucić tu moje 3 groszę. Dobra motywacja żeby w ten rok pokazać cuś więcej no i zabierać w krzuny normalny aparat a nie kaloryferofon.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół